Rádi byste vzdělali své zaměstnance nebo sebe v oblasti pneumatických systémů a komponentů? Pak se obraťte na kvalifikované didaktické školení

Společnost Yetty.eu se zabývá technickou podporou v oblasti pneumatických systémů a komponentů. Spolupracují s mnoha renomovanými výrobci, kteří s danou problematikou taktéž pracují. Zabývají se technickou podporou vzduchotechniky i průmyslové automatizace. Dodávají náhradní díly a komponenty v oblasti pneumatiky od výrobců Festo a SMC. Z hlediska zkušeností mají velice významné znalosti, se kterými pracují i nadále a snaží se je předávat dalším lidem.

YETTY.EU Jihlava: školení - pneumatické systémy a komponenty

Chcete zvýšit úroveň a kvalifikaci vašich zaměstnanců nebo svou vlastní?

Pak se obraťte na specializované školení. Didaktická školení zvyšují nejenom kvalifikaci, ale také veškeré odborné znalosti. Vyhnete se hodinovým monologům, ze kterých si nic neodnesete, ale naopak snažíme se přizpůsobit posluchačům, proto si odnesete mnoho zajímavých a nových informací.

Internetové stránky k navštívení


Zaměřeno na oblast pneumatických systémů a dalších komponentů

Školení je samozřejmě zaměřeno na více skupin. Někteří z nás nejsou odborníci, takže existuje skupina úplných začátečníků. Možnost je však zvolení i pokročilého nebo dokonce už zkušeného školení. U začátečníků se zaměříme na přehled sortimentu pneumatických komponentů. Dále vysvětlíme základní principy.

Didaktická školení


Pokročilí a zkušení uživatelé

Jakmile jste už mezi pokročilými, pak se budeme zaměřovat na jednotlivá zařízení a popis jejich konstrukce a fungování. Pokud byste patřili mezi zkušené, pak zde je kladen největší důraz na řešení konkrétních problémů. Čeká vás příjemná přednáška, zodpovězení otázek, ale také konkrétní ukázky v provozu.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.yetty.eu

Vydáno 24.07.2017
61 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Školení, které má smysl

Školení, které má smysl
Vzdělávání je důležité nejen pro samotného pracovníka, ale pro celou firmu. Čím více zkušeností a znalostí se do podniku dostane, tím lépe bude fungovat. Školení s praktickými ukázkami v oblasti hydrauliky zajišťuje společnost YETTY.EU Jihlava.

Ionizační tělesa nově i ve variantě bez nutnosti připojení tlakového vzduchu

Ionizační tělesa nově i ve variantě bez nutnosti připojení tlakového vzduchu
V současné době nabízíme několik základních variant ionizačních těles. Tato by se dala rozdělit do dvou základních skupin: Ionizační tělesa, která potřebují ke svému provozu připojení tlakového vzduchu. (Proud tlakového vzduchu unáší skupiny kladných a záporných iontů do požadovaného prostoru.) ...

Potřebujete technické řešení? Pak je tu YETTY.EU.

Potřebujete  technické řešení? Pak je tu YETTY.EU.
Zcela jistě již někdy řešili problém s pneumatickými komponenty. Hledáte řešení, ale objektivní technická podpora vám třeba schází. Firma YETTY.EU se zabývá právě technickým řešením v oblasti pneumatických systémů a komponentů. Nejedná se tedy pouze o jednu z řady dodavatelských firem s náhradními ...
PODSTRÁNKY

Pneumatické systémy pro průmyslovou automatizaci

Pneumatické systémy pro průmyslovou automatizaci
Pneumatické systémy a komponenty pro průmyslovou automatizaci

Produkty světových značek

Produkty světových značek
Autorizovaný prodej pneumatických systémů a komponentů NORGEN, CAMOZZI

Technická podpora a servis

Technická podpora a servis
Technická podpora v oblasti průmyslové automatizace, výroba nových strojů a zařízení
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA YETTY.EU s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
YETTY.EU s.r.o.
www.yetty.eu
Adresa

Adresa

Bílkova 855/19
Praha 1 110 00

yetty@yetty.eu
+420 725 795 504


Najdete nás také zde:

ARES
captcha