YETTY.EU
Pneumatické systémy a komponenty pro průmyslovou automatizaci

Pneumatické systémy a komponenty, pneumatické pohony, ventilové terminály, procesní a bezpečnostní ventily, rozvody tlakového vzduchu, jednotky pro úpravu stlačeného vzduchu, čidla, kompresory, multiplikátory, vakuové pumpy, přísavky a spínače světově proslulých výrobců tvoří nabídkový sortiment české společnosti YETTY.EU, zaměřující se hlavně na technickou podporu v oblasti průmyslové automatizace.

Expresní výroba pneumatických válců, YETTY.EU, Jihlava

Pneumatické pohony a válce, zařízení pro úpravu vzduchu, ventily, čidla

Na českém trhu působíme téměř 10 let a ke stěžejním aktivitám společnosti YETTY.EU patří zejména technická podpora v oboru průmyslové automatizace. Pro naše zákazníky zajišťujeme expresní výrobu pneumatických pohonů, pneumatických válců dle ISO 6431 a pneumatických kompaktních válců s krátkým zdvihem, dodáváme zařízení pro úpravu vzduchu, rozvody tlakového vzduchu, ventily, čidla, kompresory, multiplikátory (booster).

Pneumatické systémy a komponenty


Pneumatické komponenty pro vzduchotechniku, hydrauliku, vedení THK, energetické řetězy

Díky spolupráci se světově významnými producenty, jako například NORGEN, CAMOZZI, AIRTEC, BUSCHJOST, TYCO a dalšími, můžeme zákazníkům nabídnout velmi kvalitní pneumatické systémy, komponenty a náhradní díly pro okruh vzduchotechniky, hydrauliky, úpravy vzduchu, dále lineární vedení THK, energetické řetězy. Svého pevného postavení jsme dosáhli ve vývoji a dodávkách zařízení pro oblast farmacie, zdravotnictví a energetiky.

Expresní výroba pneumatických válcůPneumatické systémy pro průmyslovou automatizaci

Pneumatické systémy pro průmyslovou automatizaci

Pneumatické systémy a komponenty pro průmyslovou automatizaci

Produkty světových značek

Produkty světových značek

Autorizovaný prodej pneumatických systémů a komponentů NORGEN, CAMOZZI

Technická podpora a servis

Technická podpora a servis

Technická podpora v oblasti průmyslové automatizace, výroba nových strojů a zařízení