Hanoka - Ing. Hanzl
Garážová vrata a brány Kladno
Garážová vrata a brány a prodej jejich náhradních dílů do celé Evropy

Máte už nová garážová vrata nebo luxusní bránu? Věděli jste, že od společnosti Hanoka, která vyrábí, prodává a montuje právě garážová vrata a různé další doplňky, je možné si zakoupit i náhradní díly? Jsou k dostání po celé Evropě. Nemusíte se tak ničeho obávat, pokud se vám pokazí nějaký díl, nemusíte měnit hned celý produkt. Velice snadno vymění nebo opraví stávající závadu a vás to bude stát jen malé finanční náklady.

Garážová vrata a brány - náhradní díly, Hanoka - Ing. Hanzl

Zaměření firmy spočívá ve výrobě a prodeji garážových vrat a dalších bran

Nejenom, že tyto produkty prodávají, ale samostatně je také montují. Zaměřují a radí v každém ohledu, pokud byste si nebyli sami jisti výběrem. Nejsou totiž výjimkou ani průmyslová vrata, sekční, výklopná, sklopná, rolovací, odsuvná a dvoukřídlá. Dělí se dle typu otevírání. Ke všemu mají i další příslušenství a náhradní díly, které koupíte za velice nízké ceny.

Navštivte naše internetové stránky


Mezi další patří ploty, brány, branky a mnohé další

Pro potěšení vašeho domova a zlepšení kvality jeho okolí je jistě příjemné mít kvalitní a luxusní bránu. Namontují nebo zprostředkují pohony na brány všeho druhu. A to jak u posuvných tak i křídlových typů. Mezi jejich další práci patří výroba a montáž plotů, branek, plotových dílců a mnohého dalšího příslušenství.

Precizní náhradní díly


Náhradní díly všeho druhu

Za velice nízké ceny pořídíte po celé Evropě kvalitní náhradní díly. Ty se týkají především pohonů na vrata, která jsou rozdělená dle typu daného produktu. Dále existují pružiny pro vrata a ostatní příslušenství. Provádí oprava a zajišťují záruční i pozáruční servis.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.hanoka.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Hanoka Kladno: Záruční i pozáruční servis garážových vrat

Hanoka Kladno: Záruční i pozáruční servis garážových vrat

Garážová vrata, brány, průmyslová vrata, sekční, výklopná, sklopná, rolovací, odsuvná i dvoukřídlá vrata. To všechno prodává a montuje firma Hanoka Kladno. Dodáváme také příslušenství, pohony pro garážová vrata i včetně dálkového ovládání a mnohé další. Poskytujeme také záruční a pozáruční servis.

Vydáno 03.10.2016
Odborný servis garážových vrat prodlouží jejich životnost

Odborný servis garážových vrat prodlouží jejich životnost

Garážová vrata vyžadují díky častému používání, mechanickému namáhání a provozu motoru pravidelný odborný servis. Servis garážových vrat je přitom spojen jak s klasickou údržbou a prevencí, tak s opravou konkrétních závad. Je třeba upozornit, že pravidelný servis garážových vrat může vést k prodloužení životnosti. Své o tom ví firma Hanoka, která se prodejem, opravou i servisem garážových vrat zabývá.

Vydáno 20.11.2015
Chraňte svůj dům i firmu - nakupujte vrata, brány i pohony SOMFY u odborníků

Chraňte svůj dům i firmu - nakupujte vrata, brány i pohony SOMFY u odborníků

Chcete efektivně chránit svůj majetek? Nemusíte utrácet za drahé kamery a bezpečnostní systémy. Řešením jsou garážová vrata a brány od společnosti Hanoka. Nabízíme vše od klasických garážových vrat, přes funkční brány a oplocení až po spolehlivá průmyslová vrata s elektromotorem. Spolupracujeme s těmi nejkvalitnějšími výrobci. Jsme parterem společnosti SOMFY, významného dodavatele pohonů. Díky našim dlouholetým zkušenostem v oboru vám navíc poskytujeme nejen odbornou montáž, ale i kompletní servis vašich vrat a kvalitní náhradní díly.

Vydáno 08.03.2015Vydáno 24.07.2017
641 Zhlédnutí
Topováno 06.02.2018

Záruční a pozáruční servis vrat a bran, opravy pohonů

Záruční a pozáruční servis vrat a bran, opravy pohonů

Záruční a pozáruční servis vrat, bran a jejich pohonů, prodej příslušenství

Oplocení objektů, závory a automatické dveře

Oplocení objektů, závory a automatické dveře

Oplocení zahrad a pozemků, automatické závory a automatické dveře

Garážová a průmyslová vrata, brány a pohony

Garážová a průmyslová vrata, brány a pohony

Garážová vrata, průmyslová vrata, brány a pohony pro vrata a brány