Hanoka Kladno: Záruční i pozáruční servis garážových vrat

Garážová vrata, brány, průmyslová vrata, sekční, výklopná, sklopná, rolovací, odsuvná i dvoukřídlá vrata. To všechno prodává a montuje firma Hanoka Kladno. Dodáváme také příslušenství, pohony pro garážová vrata i včetně dálkového ovládání a mnohé další. Poskytujeme také záruční a pozáruční servis.

Servis garážových vrat Kladno

Montáž garážových vrat a bran

Garážová vrata nejsou jen obyčejná vrata sloužící k vjezdu auta do garáže. Díky moderním technologiím se dnes mohou garážová vrata pochlubit skvělými izolačními vlastnostmi. Zajistí tak úsporu nákladů na energie a ochrání i před hlukem z okolí, což ocení zejména majitelé garáží s přímým vstupem do domu či vytápěných garáží.

Dodáváme a montujeme různé typy garážových vrat od výrobců Trido, Olymps-door, Hörmann, Wišniowski. Vybrat si můžete například sekční garážová vrata, která nezmenšují otvor v garáži ani její hloubku a nezabírají místo před garáží.

Dále prodáváme rolovací vrata, která uspoří místo uvnitř garáže. Jejich tichý a plynulý chod je zajištěn tlumením speciálními kartáči. Sáhnout můžete i po tradičním konstrukčním řešení, jakým jsou výklopná nebo křídlová garážová vrata, která umožňují zabudování vstupních dveří.

Garážová vrata spolehlivě!


Servis garážových vrat i opravy pohonů

Nejen že vám vrata a brány namontujeme, postaráme se také o záruční i pozáruční servis garážových vrat. Provádíme opravy vrat a bran. Opravujeme také garážové a bránové pohony. V rámci České republiky jde o ojedinělou službu, díky které nemusíte měnit celý pohon. My vám jej opravíme a vy tak ušetříte.

Dodáváme náhradní díly pro garážová vrata, jako jsou pružiny, lanka, sekce a ostatní díly. Všechny je můžete pořídit na našem e-shopu.

Hanoka Kladno: servis garážových vratVydáno 03.10.2016
423 Zhlédnutí
Topováno 17.10.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Garážová vrata a brány a prodej jejich náhradních dílů do celé Evropy

Garážová vrata a brány a prodej jejich náhradních dílů do celé Evropy
Máte už nová garážová vrata nebo luxusní bránu? Věděli jste, že od společnosti Hanoka, která vyrábí, prodává a montuje právě garážová vrata a různé další doplňky, je možné si zakoupit i náhradní díly? Jsou k dostání po celé Evropě. Nemusíte se tak ničeho obávat, pokud se vám pokazí nějaký díl, ...

Odborný servis garážových vrat prodlouží jejich životnost

Odborný servis garážových vrat prodlouží jejich životnost
Garážová vrata vyžadují díky častému používání, mechanickému namáhání a provozu motoru pravidelný odborný servis. Servis garážových vrat je přitom spojen jak s klasickou údržbou a prevencí, tak s opravou konkrétních závad. Je třeba upozornit, že pravidelný servis garážových vrat může vést k ...

Chraňte svůj dům i firmu - nakupujte vrata, brány i pohony SOMFY u odborníků

Chraňte svůj dům i firmu - nakupujte vrata, brány i pohony SOMFY u odborníků
Chcete efektivně chránit svůj majetek? Nemusíte utrácet za drahé kamery a bezpečnostní systémy. Řešením jsou garážová vrata a brány od společnosti Hanoka. Nabízíme vše od klasických garážových vrat, přes funkční brány a oplocení až po spolehlivá průmyslová vrata s elektromotorem. Spolupracujeme s ...
PODSTRÁNKY

Záruční a pozáruční servis vrat a bran, opravy pohonů

Záruční a pozáruční servis vrat a bran, opravy pohonů
Záruční a pozáruční servis vrat, bran a jejich pohonů, prodej příslušenství

Oplocení objektů, závory a automatické dveře

Oplocení objektů, závory a automatické dveře
Oplocení zahrad a pozemků, automatické závory a automatické dveře

Garážová a průmyslová vrata, brány a pohony

Garážová a průmyslová vrata, brány a pohony
Garážová vrata, průmyslová vrata, brány a pohony pro vrata a brány
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Hanoka -  Ing. Hanzl Garážová vrata a brány Kladno
WEBOVÁ STRÁNKA
Hanoka - Ing. Hanzl
www.hanoka.cz
Adresa

Adresa

Lidická 143
Kladno 272 03

hanoka@hanoka.cz
+420 312 285 466


Najdete nás také zde:

ARES
captcha