Garážová vrata, průmyslová vrata, brány a pohony pro vrata a brány

Vyrábíme a montujeme garážová a průmyslová vrata, nabízíme vrata sekční, rolovací, výklopná a křídlová. Dodáváme pojezdové, samonosné a zavěšené posuvné brány, v nabídce mám křídlové i dvoukřídlé brány. Prodáváme pohony bran a vrat, provozujeme e-shop. Dodáváme náhradní díly, kování, dálkové ovladače, fotobuňky a další příslušenství.

Sekční garážová vrata

Garážová vrata sekční, rolovací, výklopná a křídlová

Prodáváme a montujeme garážová vrata, jejichž izolační vlastnosti zabezpečují úsporu nákladů na energie a chrání před pronikáním hluku. Ideálním řešením pro vytápěné garáže jsou sekční vrata. Pro úsporu místa jsou vhodná rolovací vrata. Výklopná a křídlová vrata umožňují zabudování vstupních a průchodových dveří. Nabízíme garážová vrata Trido, Olymps-door, Hörmann, Wišniowski. Vrata dodáváme s pohonem nebo bez pohonu.

Dodávka a montáž garážových vrat


Průmyslová vrata sekční a roletová pro haly, sklady a průmyslové objekty

Správný výběr průmyslových vrat je odvozen především od jejich účelu a požadavků na frekvenci užívání, klademe důraz na jejich bezpečnost, funkčnost, trvanlivost a variabilitu. Díky různým systémům kování, jsou vhodná jak pro novostavby, tak i při renovaci objektů. Sekční průmyslová vrata disponují bezpečností brzdou a ochranou před samovolným pohybem pláště. Roletová vrata jsou výhodná z hlediska úspory místa.

Prodej a montáž průmyslových vrat


Vjezdové brány posuvné, křídlové, dvoukřídlé a vchodové branky

Nabízíme vjezdové brány pro Vaši zahradu a rodinný dům. Dodáváme posuvné brány pojezdové, samonosné, zavěšené, s protikorozní povrchovou úpravou žárovým zinkováním a práškovým lakováním. Vybrat si můžete ze široké škály barevných odstínů. Moderní pojetí s tradicí docílíte použitím křídlových nebo dvoukřídlých vjezdových bran. Prodáváme a montujeme i speciální brány skládací a teleskopické. Vyrábíme vchodové branky.

Posuvné a křídlové vjezdové brány


Pohony pro garážová vrata a vjezdové brány, prodej a e-shop

V našem sortimentu najdete pohony pro garážová vrata sekční, rolovací, výklopná i křídlová. Nabízíme sady pohonů pro posuvné brány pojezdové, samonosné i zavěšené. Nepřízeň počasí Vás nezaskočí, vjezdová vrata pohodlně otevřete dálkovým ovladačem přímo z Vašeho vozu. Na našem e-shopu si pohodlně vyberete ze široké nabídky pohonů a příslušenství.

Pohony bran a vrat na e-shopu firmy Hanoka


PODSTRÁNKY

Záruční a pozáruční servis vrat a bran, opravy pohonů

Záruční a pozáruční servis vrat a bran, opravy pohonů
Záruční a pozáruční servis vrat, bran a jejich pohonů, prodej příslušenství

Oplocení objektů, závory a automatické dveře

Oplocení objektů, závory a automatické dveře
Oplocení zahrad a pozemků, automatické závory a automatické dveře

Garážová a průmyslová vrata, brány a pohony

Garážová a průmyslová vrata, brány a pohony
Garážová vrata, průmyslová vrata, brány a pohony pro vrata a brány
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Hanoka -  Ing. Hanzl Garážová vrata a brány Kladno
WEBOVÁ STRÁNKA
Hanoka - Ing. Hanzl
www.hanoka.cz
Adresa

Adresa

Lidická 143
Kladno 272 03

hanoka@hanoka.cz
+420 312 285 466


Najdete nás také zde:

ARES
captcha