Práce s požární technikou - Praha 5 - Barrandov

Agentura Hřivna Barrandov Dovoz vody cisternou do bazénu Praha

Práce s požární technikou - Praha 5 - Barrandov

Agentura Hřivna Barrandov
Dovoz vody cisternou do bazénu PrahaRozvoz a dovoz vody do vašich bazénů a ochrana majetku a budov pomocí PCO

V letních dnech je to rozhodně k nezaplacení. Mít se kde osvěžit a ovlažit. Bazény jsou velice oblíbené, a proto je zde tato unikátní možnost, jak si nechat napustit plný bazén vody. Dokonce je možná i teplá voda do vašeho bazénu.

Práce s požární a kropící cisternou 8 m3:

Doprava vody až k vám domů

Tito speciálně vyškolení hasiči také provádí klasické náročné úkoly spojené s obsluhou hasicích přístrojů. Mají k dispozici požární techniku, hadice, proudnice a cisternu o velikosti 8m3. Mezi jejich další služby patří také plnění studní. Dopraví vám vodu až k vám domů a naplní studnu nebo bazén.


Voda je vždy čistá a nezávadná

Rozhodně neuvidíte nic podobného jako v jednom našem klasickém českém filmu, kdy voda vypadala jako močka, to vás opravdu nečeká. Stává se to také při čerpání vody z běžných trubek. Předejdete také nevhodným stopovým prvků, které se připlavují, pokud čerpáte vodu ze studny.


Chráníme i vaši bezpečnost

PCO je zkratka pro pult centralizované ochrany. Zajistíme instalaci PCO dispečinku. Díky tomu můžete chránit své zaměstnance, veškeré možné budovy a správní objekty a jakýkoliv další majetek. Elektronická zabezpečovací signalizace spolehlivě ochrání váš majetek, protože je napojená právě na PCO. Kontroluje se kouř, pohyb, teplo i poškození majetku. Signalizace je napojena na příslušného pracovníka, který okamžitě vyhodnocuje veškeré možné problémy, požáry nebo neoprávněná vniknutí a podle toho přivolává integrované záchranné a bezpečnostní systémy.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.edb.cz/hrivna

FIREMNÍ ČLÁNKY


Pronájem cisterny a kropicího vozu s řidičem pro čištění a údržbu komunikací a silnic

Pronájem cisterny a kropicího vozu s řidičem pro čištění a údržbu komunikací a silnic

Všechny využívané i méně využívané komunikace či silnice se po nějaké době zanesou a zašpiní. Stává se tak jak vlivem běžného provozu, tak jednorázovým zatížením a znečištěním (např. průjezdem traktorů a těžké techniky, převozu hlíny, kamení atd.). V případě znečištění je třeba zajistit čištění a údržbu komunikací a silnic, aby byl běžný provoz opět bezpečný a pohodlný. Ne vždy se vyplatí vlastní nákup kropicího vozu a cisterny. Toho si je vědoma i Agentura Hřivna Barrandov, která pronájem této techniky nabízí.

Vydáno 22.09.2015
Ochrana majetku a požární služby v jednom? To je Agentura Hřivna Barrandov

Ochrana majetku a požární služby v jednom? To je Agentura Hřivna Barrandov

Každý z nás si cení svého majetku a chce pro něj zajistit tu nejlepší možnou ochranu. Hrozba požáru, násilné vniknutí do objektu, následná krádež i povodeň. Žádná z těchto pohrom se neohlašuje dopředu a může nás překvapit v době, kdy to nečekáme. Proto je potřeba být na takové nepříjemné události připravený a předem zamezit jejich vzniku. Od toho je tu Agentura Hřivna Barrandov – požární služby i hasičská asistence od nás vás zbaví strachu o majetek.

Vydáno 29.09.2014
Dovoz vody do bazénu po celý rok

Dovoz vody do bazénu po celý rok

Venkovní bazén už dnes patří k běžnému vybavení rodinného domu. V létě poskytuje prostor k ochlazení a zábavě zároveň. Napouštění venkovního bazénu zahradní hadicí by ale trvalo týden a stálo spoustu peněz. Od toho je tu Agentura Hřivna Barrandov, která zajišťuje dovoz vody do bazénu po celé Praze i okolí.

Vydáno 23.09.2016Vydáno 03.08.2017
812 Zhlédnutí
Topováno 01.07.2019