Pronájem cisterny a kropicího vozu s řidičem pro čištění a údržbu komunikací a silnic

Agentura Hřivna Barrandov Dovoz vody cisternou do bazénu Praha

Pronájem cisterny a kropicího vozu s řidičem pro čištění a údržbu komunikací a silnic

Agentura Hřivna Barrandov
Dovoz vody cisternou do bazénu PrahaPronájem cisterny a kropicího vozu s řidičem pro čištění a údržbu komunikací a silnic

Všechny využívané i méně využívané komunikace či silnice se po nějaké době zanesou a zašpiní. Stává se tak jak vlivem běžného provozu, tak jednorázovým zatížením a znečištěním (např. průjezdem traktorů a těžké techniky, převozu hlíny, kamení atd.). V případě znečištění je třeba zajistit čištění a údržbu komunikací a silnic, aby byl běžný provoz opět bezpečný a pohodlný. Ne vždy se vyplatí vlastní nákup kropicího vozu a cisterny. Toho si je vědoma i Agentura Hřivna Barrandov, která pronájem této techniky nabízí.

Agentura Hřivna Barrandov, Praha: pronájem kropicího vozu s řidičem

Agentura Hřivna Barrandov – komplexní požární a bezpečnostní služby

Ačkoliv zmiňovaná Agentura Hřivna Barrandov poskytuje pronájem kropicího vozu a cisterny, rozsah nabízených služeb je mnohem širší. Kromě pronájmu nabízí také obsluhu a práci s technikou, zajišťuje plnění bazénů. Disponuje také hasičskou stříkačkou CAS 25 a kvalitní požární technikou.
Po domluvě zajistí dodávku tlakové vody, převoz a dopravu vody, rozvoz teplé vody či odčerpávání. V neposlední řadě zajišťuje také služby bezpečnostní – ostrahu, instalaci bezpečnostních zařízení, monitoring, připojení EZS a vše týkající se požární a hasicí techniky.

Pronájem kropicích vozů a zajištění požárních a bezpečnostních služeb


Kropicí vůz – jednoduchá a rychlá údržba komunikací

Nejjednodušším a současně také cenově nejdostupnějším způsobem, jak zajistit údržbu a čištění komunikací, je pronájem kropicího vozu a cisterny. Nabízený kropicí vůz („kropička“) o objemu 8 m3 umožní rychlé a komfortní čištění. Díky vysokému tlaku dojde k odstranění i silně usazených nečistot včetně hlíny apod., odstraněny budou také hrubé nečistoty a kameny.
Díky čištění pomocí vody dochází nejen k odstranění hrubých nečistot, ale také k pokropení, zvlhčení vzduchu a kompletního „omytí“ vozovky. Z tohoto hlediska je kropicí vůz mnohem efektivnější než samosběrné vozy. Při pronájmu kropicího vozu můžete využít techniku jak pro veřejné komunikace, tak pro vlastní účely – podnikové areály, parkoviště apod.

Agentura Hřivna Barrandov zajistí pronájem kropicího vozu i cisterny


Využití kropicího vozu v letních měsících

Obzvláště v letních měsících jsou kropicí vozy a cisterny využívány nejen k čištění silnic a komunikací, ale také k jejich ochlazování. V nadprůměrně horkých dnech dochází k ochlazování ulic v městech. Ochlazování silnic pomáhá současně k zamezení tvorby přízemního ozonu. Kropicí vozy jsou v hojném počtu využívány také na velkých hudebních festivalech a veřejných akcích, kde kromě čištění komunikací splňují účel ochlazování cest i samotných návštěvníků.


Pronájem kropicího vozu je nejjednodušším řešením

Pokud nebudete využívat kropicí vozy a cisterny velmi často, jejich pořízení se nevyplatí. V takovém případě je jasnou volbou právě pronájem, který poskytuje Agentura Hřivna Barrandov. Kropicí vozy o objemu 8 m3 i cisterny LIAZ, které se také pronajímají, jsou k dispozici ve skvělé kondici, připraveny k okamžitému použití bez dalších starostí.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.edb.cz/hrivna

FIREMNÍ ČLÁNKY


Dovoz vody do bazénu po celý rok

Dovoz vody do bazénu po celý rok

Venkovní bazén už dnes patří k běžnému vybavení rodinného domu. V létě poskytuje prostor k ochlazení a zábavě zároveň. Napouštění venkovního bazénu zahradní hadicí by ale trvalo týden a stálo spoustu peněz. Od toho je tu Agentura Hřivna Barrandov, která zajišťuje dovoz vody do bazénu po celé Praze i okolí.

Vydáno 23.09.2016
Rozvoz a dovoz vody do vašich bazénů a ochrana majetku a budov pomocí PCO

Rozvoz a dovoz vody do vašich bazénů a ochrana majetku a budov pomocí PCO

V letních dnech je to rozhodně k nezaplacení. Mít se kde osvěžit a ovlažit. Bazény jsou velice oblíbené, a proto je zde tato unikátní možnost, jak si nechat napustit plný bazén vody. Dokonce je možná i teplá voda do vašeho bazénu.

Vydáno 03.08.2017
Ochrana majetku a požární služby v jednom? To je Agentura Hřivna Barrandov

Ochrana majetku a požární služby v jednom? To je Agentura Hřivna Barrandov

Každý z nás si cení svého majetku a chce pro něj zajistit tu nejlepší možnou ochranu. Hrozba požáru, násilné vniknutí do objektu, následná krádež i povodeň. Žádná z těchto pohrom se neohlašuje dopředu a může nás překvapit v době, kdy to nečekáme. Proto je potřeba být na takové nepříjemné události připravený a předem zamezit jejich vzniku. Od toho je tu Agentura Hřivna Barrandov – požární služby i hasičská asistence od nás vás zbaví strachu o majetek.

Vydáno 29.09.2014Vydáno 22.09.2015
959 Zhlédnutí
Topováno 27.04.2020