Ochrana majetku a požární služby v jednom? To je Agentura Hřivna Barrandov

Agentura Hřivna Barrandov Dovoz vody cisternou do bazénu Praha

Ochrana majetku a požární služby v jednom? To je Agentura Hřivna Barrandov

Pronájem cisterny a kropicího vozu s řidičem pro čištění a údržbu komunikací a silnic

Všechny využívané i méně využívané komunikace či silnice se po nějaké době zanesou a zašpiní. Stává se tak jak vlivem běžného provozu, tak jednorázovým zatížením a znečištěním (např. průjezdem traktorů a těžké techniky, převozu hlíny, kamení atd.). V případě znečištění je třeba zajistit čištění a údržbu komunikací a silnic, aby byl běžný provoz opět bezpečný a pohodlný. Ne vždy se vyplatí vlastní nákup kropicího vozu a cisterny. Toho si je vědoma i Agentura Hřivna Barrandov, která pronájem této techniky nabízí.

Agentura Hřivna Barrandov, Praha: pronájem kropicího vozu s řidičem

Agentura Hřivna Barrandov – komplexní požární a bezpečnostní služby

Ačkoliv zmiňovaná Agentura Hřivna Barrandov poskytuje pronájem kropicího vozu a cisterny, rozsah nabízených služeb je mnohem širší. Kromě pronájmu nabízí také obsluhu a práci s technikou, zajišťuje plnění bazénů. Disponuje také hasičskou stříkačkou CAS 25 a kvalitní požární technikou.
Po domluvě zajistí dodávku tlakové vody, převoz a dopravu vody, rozvoz teplé vody či odčerpávání. V neposlední řadě zajišťuje také služby bezpečnostní – ostrahu, instalaci bezpečnostních zařízení, monitoring, připojení EZS a vše týkající se požární a hasicí techniky.

Pronájem kropicích vozů a zajištění požárních a bezpečnostních služeb


Kropicí vůz – jednoduchá a rychlá údržba komunikací

Nejjednodušším a současně také cenově nejdostupnějším způsobem, jak zajistit údržbu a čištění komunikací, je pronájem kropicího vozu a cisterny. Nabízený kropicí vůz („kropička“) o objemu 8 m3 umožní rychlé a komfortní čištění. Díky vysokému tlaku dojde k odstranění i silně usazených nečistot včetně hlíny apod., odstraněny budou také hrubé nečistoty a kameny.
Díky čištění pomocí vody dochází nejen k odstranění hrubých nečistot, ale také k pokropení, zvlhčení vzduchu a kompletního „omytí“ vozovky. Z tohoto hlediska je kropicí vůz mnohem efektivnější než samosběrné vozy. Při pronájmu kropicího vozu můžete využít techniku jak pro veřejné komunikace, tak pro vlastní účely – podnikové areály, parkoviště apod.

Agentura Hřivna Barrandov zajistí pronájem kropicího vozu i cisterny


Využití kropicího vozu v letních měsících

Obzvláště v letních měsících jsou kropicí vozy a cisterny využívány nejen k čištění silnic a komunikací, ale také k jejich ochlazování. V nadprůměrně horkých dnech dochází k ochlazování ulic v městech. Ochlazování silnic pomáhá současně k zamezení tvorby přízemního ozonu. Kropicí vozy jsou v hojném počtu využívány také na velkých hudebních festivalech a veřejných akcích, kde kromě čištění komunikací splňují účel ochlazování cest i samotných návštěvníků.


Pronájem kropicího vozu je nejjednodušším řešením

Pokud nebudete využívat kropicí vozy a cisterny velmi často, jejich pořízení se nevyplatí. V takovém případě je jasnou volbou právě pronájem, který poskytuje Agentura Hřivna Barrandov. Kropicí vozy o objemu 8 m3 i cisterny LIAZ, které se také pronajímají, jsou k dispozici ve skvělé kondici, připraveny k okamžitému použití bez dalších starostí.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.edb.cz/hrivna

Vydáno 22.09.2015
1499 Zhlédnutí
Topováno 27.04.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Dovoz vody do bazénu po celý rok

Dovoz vody do bazénu po celý rok
Venkovní bazén už dnes patří k běžnému vybavení rodinného domu. V létě poskytuje prostor k ochlazení a zábavě zároveň. Napouštění venkovního bazénu zahradní hadicí by ale trvalo týden a stálo spoustu peněz. Od toho je tu Agentura Hřivna Barrandov, která zajišťuje dovoz vody do bazénu po celé Praze ...

Rozvoz a dovoz vody do vašich bazénů a ochrana majetku a budov pomocí PCO

Rozvoz a dovoz vody do vašich bazénů a ochrana majetku a budov pomocí PCO
V letních dnech je to rozhodně k nezaplacení. Mít se kde osvěžit a ovlažit. Bazény jsou velice oblíbené, a proto je zde tato unikátní možnost, jak si nechat napustit plný bazén vody. Dokonce je možná i teplá voda do vašeho bazénu.

Ochrana majetku a požární služby v jednom? To je Agentura Hřivna Barrandov

Ochrana majetku a požární služby v jednom? To je Agentura Hřivna Barrandov
Každý z nás si cení svého majetku a chce pro něj zajistit tu nejlepší možnou ochranu. Hrozba požáru, násilné vniknutí do objektu, následná krádež i povodeň. Žádná z těchto pohrom se neohlašuje dopředu a může nás překvapit v době, kdy to nečekáme. Proto je potřeba být na takové nepříjemné události ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Agentura Hřivna Barrandov Dovoz vody cisternou do bazénu Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
Agentura Hřivna Barrandov
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Křížová 1018/6
Praha 5 150 00

agentura.hrivna@seznam.cz
+420 603 415 930


Najdete nás také zde:

ARES
captcha