Jarní prázdniny 2019 pro děti v Peci pod Sněžkou, Krkonoše - přímo na svahu

Agentura Hřivna Barrandov Dovoz vody cisternou do bazénu Praha

Jarní prázdniny 2019 pro děti v Peci pod Sněžkou, Krkonoše - přímo na svahu

Agentura Hřivna Barrandov
Dovoz vody cisternou do bazénu PrahaDovoz vody do bazénu po celý rok

Venkovní bazén už dnes patří k běžnému vybavení rodinného domu. V létě poskytuje prostor k ochlazení a zábavě zároveň. Napouštění venkovního bazénu zahradní hadicí by ale trvalo týden a stálo spoustu peněz. Od toho je tu Agentura Hřivna Barrandov, která zajišťuje dovoz vody do bazénu po celé Praze i okolí.

Voda do bazénu s prvotřídní kvalitou Praha

Teplá i studená voda do bazénu rychle a levně

Nechce se vám napouštět bazén studenou vodou, a pak celé léto čekat, až se voda oteplí, navíc s nejistým výsledkem? Žádný problém. Naše agentura zajišťuje také dodávky teplé vody. Vše provádíme pomocí nejmodernější techniky a navíc vám garantujeme proškolené zaměstnance, kteří splní jakékoliv vaše požadavky.

Dovoz vody do bazénu nám usnadňuje kropící cisterna s dostatečným průtokem a disponujeme také hasičskou stříkací technikou CAS 25. S námi se žádného nejistého výsledku bát nemusíte!

Praha nás neohraničuje, přivezeme vám vodu do bazénu kamkoliv


Voda do bazénu s prvotřídní kvalitou

V naší společnosti sázíme na celkovou kvalitu odvedených služeb. Proto vám garantujeme maximální kvalitu dovezené teplé nebo studené vody. Záleží nám na tom, abyste byli co nejvíce spokojení, a proto vám kromě napouštění bazénů umožňujeme také objednání dalších služeb. Zařídíme například vypouštění zahradních jezírek nebo i samotných bazénů.

S námi už nebude napouštění bazénu jen nepříjemnou povinností. Zakládáme si na poctivém přístupu a férovém jednání, vyzkoušejte nás.

Teplá voda do bazénu
FIREMNÍ ČLÁNKY


Pronájem cisterny a kropicího vozu s řidičem pro čištění a údržbu komunikací a silnic

Pronájem cisterny a kropicího vozu s řidičem pro čištění a údržbu komunikací a silnic

Všechny využívané i méně využívané komunikace či silnice se po nějaké době zanesou a zašpiní. Stává se tak jak vlivem běžného provozu, tak jednorázovým zatížením a znečištěním (např. průjezdem traktorů a těžké techniky, převozu hlíny, kamení atd.). V případě znečištění je třeba zajistit čištění a údržbu komunikací a silnic, aby byl běžný provoz opět bezpečný a pohodlný. Ne vždy se vyplatí vlastní nákup kropicího vozu a cisterny. Toho si je vědoma i Agentura Hřivna Barrandov, která pronájem této techniky nabízí.

Vydáno 22.09.2015
Rozvoz a dovoz vody do vašich bazénů a ochrana majetku a budov pomocí PCO

Rozvoz a dovoz vody do vašich bazénů a ochrana majetku a budov pomocí PCO

V letních dnech je to rozhodně k nezaplacení. Mít se kde osvěžit a ovlažit. Bazény jsou velice oblíbené, a proto je zde tato unikátní možnost, jak si nechat napustit plný bazén vody. Dokonce je možná i teplá voda do vašeho bazénu.

Vydáno 03.08.2017
Ochrana majetku a požární služby v jednom? To je Agentura Hřivna Barrandov

Ochrana majetku a požární služby v jednom? To je Agentura Hřivna Barrandov

Každý z nás si cení svého majetku a chce pro něj zajistit tu nejlepší možnou ochranu. Hrozba požáru, násilné vniknutí do objektu, následná krádež i povodeň. Žádná z těchto pohrom se neohlašuje dopředu a může nás překvapit v době, kdy to nečekáme. Proto je potřeba být na takové nepříjemné události připravený a předem zamezit jejich vzniku. Od toho je tu Agentura Hřivna Barrandov – požární služby i hasičská asistence od nás vás zbaví strachu o majetek.

Vydáno 29.09.2014Vydáno 23.09.2016
1416 Zhlédnutí
Topováno 30.11.2020