Napouštění bazénu studenou i teplou vodou Praha

Agentura Hřivna Barrandov Dovoz vody cisternou do bazénu Praha

Napouštění bazénu studenou i teplou vodou Praha

Ochrana majetku a požární služby v jednom? To je Agentura Hřivna Barrandov

Každý z nás si cení svého majetku a chce pro něj zajistit tu nejlepší možnou ochranu. Hrozba požáru, násilné vniknutí do objektu, následná krádež i povodeň. Žádná z těchto pohrom se neohlašuje dopředu a může nás překvapit v době, kdy to nečekáme. Proto je potřeba být na takové nepříjemné události připravený a předem zamezit jejich vzniku. Od toho je tu Agentura Hřivna Barrandov – požární služby i hasičská asistence od nás vás zbaví strachu o majetek.


Požární služby nám pomáhá zajišťovat pult centrální ochrany

V případě vypuknutí požáru či jiné nehody je třeba okamžitě jednat. Ptáte se, jak vám můžeme takovou pohotovost při nečekaných problémech garantovat? Velmi snadno, vlastníme totiž pult centrální ochrany. A jak takový systém funguje? Váš dům, sklad, či firmu zabezpečíme pomocí elektronické zabezpečovací signalizace, kterou následně napojíme na zmíněný pult. Ať už u vás tedy vypukne jakýkoliv problém, budeme to vědět jako první. Díky tomu pro vás už jiná hasičská asistence nebude nutná. S naší agenturou pro svůj majetek získáte kompletní ochranu – vlastníme kropící vůz, a tak kromě zmíněných služeb zajišťujeme i čištění komunikací.

Hasičská asistence od nás zahrnuje i plnění bazénu

Naše požární služby jsou dostupné nejen velkým firmám, ale i soukromým osobám. Nabízíme totiž rozvoz většího množství vody a následné napouštění bazénů. Vlastníme kropící vůz o objemu až 8 m3, a tak je napouštění bazénu s námi hračka. Plnění bazénu vodou z domu je velmi zdlouhavé a nákladné, šetřete tedy svůj čas i peníze s Agenturou Hřivna Barrandov. Našim klientům nabízíme rozvoz studené i teplé vody, která je samozřejmě pitná.

Kropící vůz se postará o čistou vozovku

Pokud vlastníte firmu nebo máte na starost správu komunikací, určitě využijete i čištění komunikací, které naše agentura také nabízí. Zajišťujeme profesionální vyčištění vozovky. Požární služby od nás – to je kompletní balíček služeb a profesionální servis.

Agentura Hřivna Barrandov: Kompletní hasičská asistence

Další službou, kterou vám nabízíme, je asistence po povodních. Podmáčený dům a obrovské množství vody ve sklepě i v celém domě bývá pohroma. Zajišťujeme profesionální a účelné odčerpání vody ze zasažených objektů. Pro celkové shrnutí tedy poskytujeme následující služby:

  • požární služby – ochrana majetku proti požáru
  • bezpečnostní zajištění objektů proti krádežím
  • profesionální čištění komunikací
  • napouštění a vypouštění vody (plnění bazénů, asistence při povodních)

Nečekejte, až si vás neštěstí najde a postavte se mu čelem. Zajistěte včas váš dům, sklad nebo firmu proti zlodějům, povodním a dalším nežádoucím vlivům. Agentura Hřivna Barrandov vám nabízí profesionální požární služby. Potřebujete odčerpat vodu ze sklepa? Vlastníme kropící vůz, se kterým bude práce hotová snadno a rychle. Strachovali jste se doteď o váš majetek? Tak tomu je konec, hasičská asistence od nás vám zajistí klidný spánek a pevné nervy.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.edb.cz/hrivna

Vydáno 29.09.2014
429 Zhlédnutí
Topováno 14.11.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Dovoz vody do bazénu po celý rok

Dovoz vody do bazénu po celý rok
Venkovní bazén už dnes patří k běžnému vybavení rodinného domu. V létě poskytuje prostor k ochlazení a zábavě zároveň. Napouštění venkovního bazénu zahradní hadicí by ale trvalo týden a stálo spoustu peněz. Od toho je tu Agentura Hřivna Barrandov, která zajišťuje dovoz vody do bazénu po celé Praze ...

Rozvoz a dovoz vody do vašich bazénů a ochrana majetku a budov pomocí PCO

Rozvoz a dovoz vody do vašich bazénů a ochrana majetku a budov pomocí PCO
V letních dnech je to rozhodně k nezaplacení. Mít se kde osvěžit a ovlažit. Bazény jsou velice oblíbené, a proto je zde tato unikátní možnost, jak si nechat napustit plný bazén vody. Dokonce je možná i teplá voda do vašeho bazénu.

Pronájem cisterny a kropicího vozu s řidičem pro čištění a údržbu komunikací a silnic

Pronájem cisterny a kropicího vozu s řidičem pro čištění a údržbu komunikací a silnic
Všechny využívané i méně využívané komunikace či silnice se po nějaké době zanesou a zašpiní. Stává se tak jak vlivem běžného provozu, tak jednorázovým zatížením a znečištěním (např. průjezdem traktorů a těžké techniky, převozu hlíny, kamení atd.). V případě znečištění je třeba zajistit čištění a ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Agentura Hřivna Barrandov Dovoz vody cisternou do bazénu Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
Agentura Hřivna Barrandov
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Křížová 1018/6
Praha 5 150 00

agentura.hrivna@seznam.cz
+420 603 415 930


Najdete nás také zde:

ARES
captcha