Datové služby VPN, datový okruh, LAMBDA, pronájem vláken a cloud hosting

Dial Telecom, a.s. Telekomunikační operátor Praha

Datové služby VPN, datový okruh, LAMBDA, pronájem vláken a cloud hosting

Dial Telecom, a.s.
Telekomunikační operátor Praha
Trvalé připojení k internetu Profi internet

Rádi byste internet s garantovanou rychlostí? V tom případě by vaše požadavky dokázala uspokojit služba Profi internet, která pracuje na základě optické sítě nebo bezdrátové technologii, která funguje v licencovaném i bezlicenčním pásmu. O provedení v mnoha variantách se postará společnost Dial Telecom a.s., Praha.

Profi internet, Dial Telecom, a.s. Telekomunikační operátor Praha

Celonárodní telekomunikační operátor

V případě firmy Dial Telecom a.s. se jedná o celonárodního telekomunikačního operátora založeného v roce 2000, který poskytuje komplexní služby v oblasti hlasových, datových, internetových a hostingových služeb a to prostřednictvím vlastní optické sítě. Služby dokáže poskytovat do více než 3500 lokalit v ČR i v zahraničí. Síť je ustavičně monitorována a má velmi dobré spojení s ostatními operátory u nás i v zahraničí. Společnost je členem projektu Fenix, kterého cílem je zajištění síťové bezpečnosti.

Internet, který vás nezklame


Profesionální služba neboli Profi internet

V případě poskytnutí internetového připojení, které je vhodné pro malé i velké firmy nebo státní instituce by vám zajisté firma doporučila profesionální službu Profi internet. Jde o trvalé připojení k internetu a komplexní službu, které obsahem je instalace, přístupová linka, koncové zařízení přímo u zákazníka a samotné připojení k internetu. Připojení je realizované pomocí optické sítě, případně bezdrátové technologie. Spokojenost spočívá v garantovaných parametrech jako rychlost a kvalita, neomezeném objemu dat, paušálním zpoplatnění. Uživatelská podpora je zajištěna 24 hodin denně.

Když profesionalita, tak profi internet


Technická specifikace Profi internetu

Když se řekne Profi internet od Dial Telecom a.s., tak se každému vybaví garantovaná služba spočívající v kvalitních přenosových technologiích a dedikované šířce pásma s nepřetržitým dohledem. Dial telecom je připojený vysokokapacitními zálohovanými spoji k peeringovým uzlům českého i zahraničního internetu.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.dialtelecom.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Vysokorychlostní internet pro firmy, instituce i domácnosti

Vysokorychlostní internet pro firmy, instituce i domácnosti

Internet se stal samozřejmostí dnešní doby. S tím také souvisí stále větší nároky na připojení k internetu. Ať už potřebujete poskytnout internet pro malou nebo velkou firmu, instituci nebo třeba jen domácnost, nabízené služby společnosti Dial Telecom, s.r.o. vás zaujmou. Firma byla založena v roce 2000 a poskytuje komplexní portfolio hlasových, datových hostingových a právě také internetových služeb. To vše prostřednictvím vlastní optické sítě, což se pozitivně podepisuje na kvalitě všech produktů.

Vydáno 25.08.2015
Dial Telecom – internet pro domácnosti, malé i velké firmy

Dial Telecom – internet pro domácnosti, malé i velké firmy

Internet tvoří běžnou součást života většiny z nás. Na trhu najdete mnoho poskytovatelů internetu, od velkých po malé firmy. Dial Telecom, a.s. má významné postavení na českém i zahraničním telekomunikačním trhu. Nabízíme trvalé internetové připojení optickou nebo bezdrátovou technologií, vysokorychlostní připojení technologií ADSL i propojení koncových bodů zákazníka na úrovni IP protokolu.

Vydáno 03.08.2016
VPN sítě, připojení k internetu a Zelené linky pro vaši komunikaci

VPN sítě, připojení k internetu a Zelené linky pro vaši komunikaci

Hlasové a datové služby, internet i hosting v kompletním portfoliu a garantované kvalitě. Tak lze ve stručnosti shrnout zaměření české společnosti Dial Telecom, která se profiluje jako celonárodní telekomunikační operátor. Kvalita služeb Dial Telecom je přitom zaručena provozem vlastní optické sítě propojující nejen celou Českou republiku, ale sahající také do zahraničí.

Vydáno 02.10.2014Vydáno 09.08.2017
194 Zhlédnutí
Topováno 28.02.2020

Internet pro firmy a domácnosti

Internet pro firmy a domácnosti

PROFI INTERNET a IP TRANZIT pro trvalé firemní připojení k internetu a INTERNET DOMA

Hlasové služby

Hlasové služby

Telefonní připojení, virtuální ústředna, linky 800 a 900, telekonference a velkoobchodní hlas

Datové služby / cloud hosting

Datové služby / cloud hosting

Datové služby VPN, datový okruh, LAMBDA, pronájem vláken a cloud hosting