K-TOP, s.r.o.
Topenářské práce

Naše společnost K-TOP, s.r.o. se zaměřuje na obory topenářství, vodoinstalatérství, kanalizace a plynoinstalatérství. Opravujeme nedostatky, nehody či náhody, ale také věnujeme velkou pozornost novému provedení či jakýmkoliv jiným změnám, úpravám nebo opravám v těchto odvětvích.

Topenářské práce, K-TOP, s.r.o.

Jsme zde pro každého

Profesionálně provádíme montáž, zajišťujeme dodávky materiálů i celých kotelen v novostavbách. Odborně připravíme návrh nebo poskytneme radu. Samozřejmostí jsou naše služby v oblasti různých rekonstrukcí nebo oprav. Poskytneme služby pro majitele rodinných domů, bytů, komerčních objektů nebo jiných provozů, budov a výrobních objektů.

Topení, vodoinstalace a kanalizace, plyn


Navrhneme optimální systém topení

Hledáte zkušené řemeslníky v tomto oboru? Potřebujete namontovat nebo demontovat topné systémy? Radiátory, kotle, rozvody z mědi a oceli, nic pro nás není problém. Navrhneme a namontujeme podlahové vytápění. V koupelně není nic lepšího, než když si můžete vylézt ze sprchy nebo horké vany a šlápnete přímo na teplou podlahu, na kachličku, která Vás bude krásně od nohou hřát. Už žádné zmrzlé palce.

Vše, co se týká topení


Zabýváme se také solárními panely

Provádíme celkové topenářské rekonstrukce kotelen. Dodáváme a montujeme kotle dle různého typu. Rozdělují se na kotle pro tuhá paliva, plynové kotle, stacionární, závěsné, plynové kondenzační, elektrokotle a krby. Přijďte se k nám poradit, co právě pro Vás bude nejvhodnější. Veškerou montáž provádí zkušení a vyškolení instalatéři s dlouholetou praxí. Zajistíme i odbornou montáž solárních kolektorů.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.ktop.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Instalatérské práce všeho druhu zejména vodoinstalace a kanalizace

Instalatérské práce všeho druhu zejména vodoinstalace a kanalizace

Naše firma sídlí v Třebíči a vznikla v roce 1993. Má tedy dlouhodobou tradici. Snažíme se udržet si v tomto ohledu prestiž i vysokou kvalitu naší odvedené práce. Spolehlivě odstraníme vždy jakýkoliv problém.

Vydáno 17.12.2017Vydáno 18.11.2017
61 Zhlédnutí
Topováno 15.02.2018

Topenářství

Topenářství

Topenářské služby, realizace podlahového vytápění, montáž čerpadel, topných systémů a kotlů

Plynoinstalace

Plynoinstalace

Kompletní plynařské služby, projektová dokumentace a revizní zprávy, servis a údržba plynových spotřebičů

Vodoinstalace

Vodoinstalace

Vodoinstalatérské práce od výměny vodovodního potrubí až po rekonstrukci bytových jader a koupelen