K-TOP, s.r.o.
Vodoinstalatérské práce od výměny vodovodního potrubí až po rekonstrukci bytových jader a koupelen

Společnost K-TOP, s.r.o. působí v oblasti vodoinstalace a kanalizace již od roku 1993. Zaměřuje se nejen na instalatérské opravy, ale také na instalaci stoupaček a potrubí, realizaci vodovodních a požárních rozvodů či renovace a rekonstrukce koupelen a bytových jader. Díky použití kvalitních a ověřených materiálů si můžete být maximálně jisti spolehlivostí odvedené práce.

Rekonstrukcemi bytových jader a koupelen se zabývá společnost K-TOP, s.r.o.

Instalatérské opravy, instalace potrubí či rekonstrukce a renovace bytových jader

Díky dlouholetým zkušenostem Vám pomůžeme s každým požadavkem - ať už se jedná o instalatérské opravy v bytech a domech, poradíme si také s venkovním i vnitřním potrubím. Nainstalujeme Vám nové či vyměníme stávající vodovodní stoupačky. Realizujeme bytové vodovodní a požární rozvody. Při renovaci bytu přichází většinou na řadu jako první stará bytová jádra a koupelny, které již nevyhovují dnešním standardům. Renovace bytového jádra se však nemusíte vůbec bát, naši zkušení odborníci Vám zajistí spolehlivou renovaci a rekonstrukci koupelny, včetně montáže nových zařizovacích předmětů, jako jsou WC, bidety, vany, sprchové kouty či koupelnový nábytek.

Služby v oblasti vodoinstalace


Spolupráce s renomovanými výrobci zajistí spolehlivou kvalitu odvedených služeb

Veškeré rozvody odpadů, vody, ale i zařizovací předměty, kterými vybavíme Vaši novou koupelnu, pořizujeme od renomovaných českých a zahraničních výrobců jako jsou Ravak, Teiko, Roca, Jika, Geberid, Oras, Huppe a mnoho dalších. Můžete si tak být jisti maximální kvalitou zařizovacích předmětů, ale i veškerých rozvodů. Rozvody vody provádíme z plastového, měděného, pozinkovaného a vícevrstvého potrubí. Pro rozvod odpadu využíváme plastové i svařované potrubí, v případě zájmu i odhlučněné.

Prohlédněte si naše referenceTopenářství

Topenářství

Topenářské služby, realizace podlahového vytápění, montáž čerpadel, topných systémů a kotlů

Plynoinstalace

Plynoinstalace

Kompletní plynařské služby, projektová dokumentace a revizní zprávy, servis a údržba plynových spotřebičů

Vodoinstalace

Vodoinstalace

Vodoinstalatérské práce od výměny vodovodního potrubí až po rekonstrukci bytových jader a koupelen