Jak uspořádat maturitní ples?

Každý kdo studoval střední školu má zajisté v živé paměti ten poslední ročník a přípravy na maturitní ples. Poděkovat se tímto jedinečným zážitkem rodičům i profesorům a zajistit si vzpomínku na krásný večer, který bude plný zábavy, prožitků a krásných věcí, které vám zůstanou na památku. Jako třeba maturitní šerpy, stužky, skleničky nebo také trička, mikiny a další pozornosti. A aby bylo vše originální a perfektní, tak to chce i kvalitní potisk, o který se profesionálně se vším všudy postará Reklamní potisk, s.r.o.

Maturitní ples, Reklamní potisk, s.r.o.

Tradice, která má být nezapomenutelná

K maturitnímu plesu se váže spousta tradic, bez kterých by to maturitní ples ani nemohl být. Například šerpování nebo stužkování, přípitek nebo originální dárek pro skvělého třídního profesora nebo květiny pro maminky a nějaká milá pozornost pro tatínky. Právě tady se semkne celá maturitní třída a začnou pracovat týmově, aby ve finále vzniknul ten dokonalý maturitní ples. Proto studenti uvítají každý dobrý nápad a podporu například firmy Reklamní potisk, s.r.o., která usnadní veškeré přípravy nejen díky potisku dle požadavků, ale také poskytnutím všech druhů materiálů pro finální potisk jako šerpy a stužky tak i samotné skleničky. A pokud máte další skvělé nápady, které by vám maturitní ples mohly zpříjemnit, tak i trička a mikiny nebo kravaty se budou hodit. Třeba skleničky vám budou sloužit nejen jako prostředek na přípitek, ale i jako úžasný upomínkový předmět, na kterém může být třeba vaše jméno, třída a datum toho úžasného večírku nebo motto či vzkaz, který vás bude povzbuzovat na cestě životem. Všechny takové upomínkové předměty mají svůj smysl.

Maturitní ples dle představ studentů


Jaké šerpy a stužky vybrat?

Všechno originální a nápadité maturitní ples oživí a dodá tu pravou atmosféru. Proto ani tradiční maturitní stužky a šerpy nemusí být nudné, když využijete všechny dostupné možnosti. Takové šerpy si můžete vybrat taftové, atlasové, třpytivé nebo celopotištěné. A zaostávat nebudou ani stužky, kterým můžete dodat úchvatný design pomocí různých motivů jako motto, různý styl písma nebo zdobení. Jak stužky, tak i šerpy si můžete vybrat z mnoha barevných odstínů. Maturitní večírek bude následně nejen dojemný, ale i dokonalý. A přesně o půlnoci nezapomeňte maturitní šerpy pořádně pošlapat, abyste úspěšně odmaturovali. I to patří k tradicím maturitních plesů.

Podělte se o starosti s přípravami na maturitní ples


K maturitní náladě patří trička, mikiny i kravaty

K maturitní zábavě patří i doprovodní program, který obvykle připravují samotní maturanti a jedná se o taneční choreografie, zpívání nebo humorné scénky. Proto se hodí stejnokroj se zajímavým potiskem, kterým chcete třeba něco říct nebo jen potisknout svými jmény. A k takové příležitosti se hodí trika, mikiny nebo dokonce kravaty. Z triček trika s krátkými nebo dlouhými rukávy či dokonce tílka, mikiny v dámském i pánském provedení a vše z kvalitních materiálů a v různých barevných odstínech. A takové maturitní kravaty v různých barevných provedeních, na které potiskem přenesete originální nápad v podobě odkazů, nápisů nebo obrázků, tak to je doslova trefa do černého nebo spíš maturitního. Protože s takovým vybavením a nápady může maturitní ples začít už dnes. Trička a mikiny můžete následně nosit až do zkoušky dospělosti, aby každý na škole věděl, že vy jste originální maturanti se skvělými nápady, kteří se těší na život a nic nenechávají náhodě.

https://www.reklamnipotisk.cz/kategorie/textil-8074?page=1&limit=24


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.reklamnipotisk.cz/

Vydáno 28.10.2017
160 Zhlédnutí
Topováno 16.01.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Maturitní stužky, šerpy, skleničky, trika a mikiny

Maturitní stužky, šerpy, skleničky, trika a mikiny
Kdo by si nepamatoval časy na střední a hlavně maturitní ples? Vzpomínky na tento večírek zůstanou v každém a jeho originalita spočívá v mnoha záležitostech. Na maturitním večírku totiž nemůžou chybět stužky a šerpy s potiskem zaměřeným přímo pro vás a také potištěné skleničky nebo i trička a ...
PODSTRÁNKY

Potisk třídního oblečení a předmětů

Potisk třídního oblečení a předmětů
Potisk třídních předmětů, doplňků a oblečení s vlastním motivem pro školky a školy

Reklamní a dárkové předměty

Reklamní a dárkové předměty
Potisk reklamních a dárkových předmětů jako skvělá prezentace pro každou firmu

Šerpy a stužky pro maturanty

Šerpy a stužky pro maturanty
Potisk šerp, skleniček a stužek pro maturanty, neodmyslitelná součást maturitních a stužkovacích večírků
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Reklamní potisk, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Reklamní potisk, s.r.o.
www.reklamnipotisk.cz
Adresa

Adresa

náměstí Bratří Čapků 334
Telč 588 56

info@reklamnipotisk.cz
+420 567 223 272


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramwww.pro-maturak.czARES
captcha