Reklamní potisk triček, mikin a doplňků pro školy i sportovní týmy

Firma Reklamní potisk s.r.o. se sídlem v Telči dodá libovolné množství textilních výrobků různých velikostí potištěných navrženými i dodanými motivy. Specializuje se na trička, mikiny a další textil i doplňky pro mateřské, základní i střední školy, pro které jsou výrobky skvělou příležitostí, jak sjednotit kolektiv či sportovní tým na nejrůznějších akcích.

Potisk triček pro mateřské, základní i střední školy

Školní trička a mikiny jsou krásnou a originální vzpomínkou

Hledáte-li originální způsob, jak sjednotit třídu, prezentovat se na školních akcích nebo získat pro děti hezkou vzpomínku na mateřskou, základní či střední školu, jsou trička s odolným potiskem skvělá volba. A kde jinde tuto myšlenku zrealizovat než u firmy, která se na školní trička, mikiny a další textil specializuje. Ta totiž disponuje všemi dětskými velikostmi kvalitního oblečení, které pro celý kolektiv potřebujete. Firma využívá metody sítotisku a termotisku pro jednobarevný i vícebarevný potisk a libovolné množství kusů dodá zpravidla nejpozději do 3 týdnů od objednání.

Trička s odolným potiskem pro všechny


Nekonečný výběr kombinací barev, motivů a velikostí

Z velkého množství motivů vhodných pro potisk textilních výrobků si můžete vybrat přímo v konfigurátoru u jednotlivých produktů e-shopu, nebo zvolit vlastní motiv, který vám zkušení grafici zdarma přetvoří do finální tiskové podoby. Motiv lze kombinovat s různě barevným textilem ve všech dostupných velikostech a potisknout přední i zadní stranu, jedná-li se o trička nebo mikiny. Chcete-li tedy například potisknout trička pro celou školu a barevně odlišit jednotlivé třídy, stačí vám na to pouhých pár kliknutí.

Mikiny ve všech barvách


Reklamní potisk může být účinným marketingovým nástrojem

Ať už chcete potěšit obchodní partnery originálním dárkem nebo předat důležité sdělení, které budou mít potenciální zákazníci denně na očích, reklamní potisk na různé předměty poskytuje téměř neomezené možnosti. Specialisté z telčské firmy mohou potisknout nejen oblečení a kšiltovky, ale také předměty denní potřeby, jako peněženky, příruční kabelky, nákupní tašky, batohy, pouzdra na mobil, povlaky na polštáře a spoustu dalších.

Reklamní potisk jako originální dárekVydáno 20.06.2023
31 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Maturitní doplňky s potiskem - jak si vybrat a objednat originální a kvalitní produkty. Poradíme vám, kde najdete nejlepší nabídku a ceny.

Maturitní doplňky s potiskem - jak si vybrat a objednat originální a kvalitní produkty. Poradíme vám, kde najdete nejlepší nabídku a ceny.
Maturita je jednou z nejdůležitějších událostí ve vašem životě. Chcete si ji zpříjemnit a zvěčnit originálními a kvalitními doplňky s potiskem? V tomto článku vám poradíme, jak si vybrat a objednat šerpy, trička, skleničky, stužky a další sortiment pro maturanty. Přečtěte si, jaké jsou možnosti ...

Šerpy, trička, skleničky - jak si udělat radost originálními a kvalitními maturitními doplňky?

Šerpy, trička, skleničky - jak si udělat radost originálními a kvalitními maturitními doplňky?
Máte před sebou jednu z nejvýznamnějších událostí vašeho života - maturitu. Chcete si ji užít naplno a zanechat po sobě nezapomenutelnou vzpomínku? Pak byste neměli zapomenout na originální a kvalitní maturitní doplňky, které vám pomohou vytvořit jedinečnou atmosféru a zvýraznit vaši soudržnost. V ...

Maturitní stužky, šerpy, skleničky, trika a mikiny

Maturitní stužky, šerpy, skleničky, trika a mikiny
Kdo by si nepamatoval časy na střední a hlavně maturitní ples? Vzpomínky na tento večírek zůstanou v každém a jeho originalita spočívá v mnoha záležitostech. Na maturitním večírku totiž nemůžou chybět stužky a šerpy s potiskem zaměřeným přímo pro vás a také potištěné skleničky nebo i trička a ...

Jak uspořádat maturitní ples?

Jak uspořádat maturitní ples?
Každý kdo studoval střední školu má zajisté v živé paměti ten poslední ročník a přípravy na maturitní ples. Poděkovat se tímto jedinečným zážitkem rodičům i profesorům a zajistit si vzpomínku na krásný večer, který bude plný zábavy, prožitků a krásných věcí, které vám zůstanou na památku. Jako ...
PODSTRÁNKY

Potisk třídního oblečení a předmětů

Potisk třídního oblečení a předmětů
Potisk třídních předmětů, doplňků a oblečení s vlastním motivem pro školky a školy

Reklamní a dárkové předměty

Reklamní a dárkové předměty
Potisk reklamních a dárkových předmětů jako skvělá prezentace pro každou firmu

Šerpy a stužky pro maturanty

Šerpy a stužky pro maturanty
Potisk šerp, skleniček a stužek pro maturanty, neodmyslitelná součást maturitních a stužkovacích večírků
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Reklamní potisk, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Reklamní potisk, s.r.o.
www.reklamnipotisk.cz
Adresa

Adresa

náměstí Bratří Čapků 334
Telč 588 56

info@reklamnipotisk.cz
+420 567 223 272


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramwww.pro-maturak.czARES
captcha