Šerpy, trička, skleničky - jak si udělat radost originálními a kvalitními maturitními doplňky?

Máte před sebou jednu z nejvýznamnějších událostí vašeho života - maturitu. Chcete si ji užít naplno a zanechat po sobě nezapomenutelnou vzpomínku? Pak byste neměli zapomenout na originální a kvalitní maturitní doplňky, které vám pomohou vytvořit jedinečnou atmosféru a zvýraznit vaši soudržnost. V tomto článku vám představíme několik tipů na potisk a výrobu sortimentu pro maturanty.

Maturitní šerpy

Šerpy - co byste měli vědět o tomto symbolu maturity?

Šerpa je tradičním symbolem maturity, který se nosí při slavnostním vyhlášení výsledků i na maturitním plese. Šerpa je dlouhá stuha, která se přehazuje přes rameno a zdobí se nápisem s názvem školy, rokem maturity nebo osobním mottem. Šerpy se dají potisknout různými barvami a fonty podle vašeho vkusu a přání. Můžete si vybrat z mnoha barevných variant kvalitních šerp vyrobených z taftových stuh české výroby, atlasových šerp z hladkého materiálu nebo třpytivých šerp. Pokud chcete být originální, můžete si nechat vyrobit i šerpu s fotografií nebo logem vaší třídy.

Vyberte si z nabídky kvalitních a originálních šerp pro maturanty


Trička - oblíbený a originální doplněk pro maturanty

Tričko je dalším oblíbeným doplňkem pro maturanty, které se hodí jak na slavnostní akce, tak na volnočasové aktivity. Tričko s potiskem je skvělým způsobem, jak vyjádřit vaši osobnost, humor nebo názor. Můžete si nechat potisknout tričko s nápisem “Maturita 2024”, “Jsem maturant a co ty?” nebo “Maturita je jen začátek”. Můžete si také vytvořit vlastní design s obrázkem, logem nebo citátem. Trička se dají objednat v různých velikostech, střizích a barvách podle vaší preference.

Vytvořte si vlastní design triček pro maturanty


Skleničky - originální a praktický dárek pro maturanty

Sklenička je ideálním dárkem pro maturanty, kteří si rádi připijí na svůj úspěch a oslaví ho s přáteli. Sklenička s potiskem je originálním a praktickým suvenýrem, který vám bude připomínat vaše školní léta i po letech. Můžete si nechat potisknout skleničku s názvem školy, rokem maturity, jménem nebo iniciálami. Skleničky se dají objednat v různých tvarech a velikostech podle toho, co máte rádi - pivo, víno, whisky nebo limonádu.

Připijte si na svůj úspěch s originálními skleničkami pro maturantyVydáno 24.07.2023
42 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Maturitní doplňky s potiskem - jak si vybrat a objednat originální a kvalitní produkty. Poradíme vám, kde najdete nejlepší nabídku a ceny.

Maturitní doplňky s potiskem - jak si vybrat a objednat originální a kvalitní produkty. Poradíme vám, kde najdete nejlepší nabídku a ceny.
Maturita je jednou z nejdůležitějších událostí ve vašem životě. Chcete si ji zpříjemnit a zvěčnit originálními a kvalitními doplňky s potiskem? V tomto článku vám poradíme, jak si vybrat a objednat šerpy, trička, skleničky, stužky a další sortiment pro maturanty. Přečtěte si, jaké jsou možnosti ...

Reklamní potisk triček, mikin a doplňků pro školy i sportovní týmy

Reklamní potisk triček, mikin a doplňků pro školy i sportovní týmy
Firma Reklamní potisk s.r.o. se sídlem v Telči dodá libovolné množství textilních výrobků různých velikostí potištěných navrženými i dodanými motivy. Specializuje se na trička, mikiny a další textil i doplňky pro mateřské, základní i střední školy, pro které jsou výrobky skvělou příležitostí, jak ...

Maturitní stužky, šerpy, skleničky, trika a mikiny

Maturitní stužky, šerpy, skleničky, trika a mikiny
Kdo by si nepamatoval časy na střední a hlavně maturitní ples? Vzpomínky na tento večírek zůstanou v každém a jeho originalita spočívá v mnoha záležitostech. Na maturitním večírku totiž nemůžou chybět stužky a šerpy s potiskem zaměřeným přímo pro vás a také potištěné skleničky nebo i trička a ...

Jak uspořádat maturitní ples?

Jak uspořádat maturitní ples?
Každý kdo studoval střední školu má zajisté v živé paměti ten poslední ročník a přípravy na maturitní ples. Poděkovat se tímto jedinečným zážitkem rodičům i profesorům a zajistit si vzpomínku na krásný večer, který bude plný zábavy, prožitků a krásných věcí, které vám zůstanou na památku. Jako ...
PODSTRÁNKY

Potisk třídního oblečení a předmětů

Potisk třídního oblečení a předmětů
Potisk třídních předmětů, doplňků a oblečení s vlastním motivem pro školky a školy

Reklamní a dárkové předměty

Reklamní a dárkové předměty
Potisk reklamních a dárkových předmětů jako skvělá prezentace pro každou firmu

Šerpy a stužky pro maturanty

Šerpy a stužky pro maturanty
Potisk šerp, skleniček a stužek pro maturanty, neodmyslitelná součást maturitních a stužkovacích večírků
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Reklamní potisk, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Reklamní potisk, s.r.o.
www.reklamnipotisk.cz
Adresa

Adresa

náměstí Bratří Čapků 334
Telč 588 56

info@reklamnipotisk.cz
+420 567 223 272


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramwww.pro-maturak.czARES
captcha