Bezbolestnou léčbu hemeroidů zajistí ON CLINIC Praha

ON CLINIC, s.r.o. Léčba hemoroidů Praha

Bezbolestnou léčbu hemeroidů zajistí ON CLINIC Praha

ON CLINIC, s.r.o.
Léčba hemoroidů Praha
HEMOROIDY (hemeroidy) a fissury – léčba hemoroidů – odstranění hemoroidů - řitní trhliny

Naše společnost ON CLINIC, s.r.o. – ProctoClinic poskytuje zdravotnické služby již déle než 21 let v Praze a více než 18 let v Brně. A to v centru měst, v příjemném prostředí. Za tu dobu jsme ošetřili přes 20.000 pacientů.

Odstraňování hemoroidů - ON CLINIC, s.r.o.

Individuální přístup ke každému pacientovi

Máme zkušené lékaře – proktology s dlouholetými zkušenostmi a dvěmi atestacemi. Naši proktologové se specializují na odstraňování hemoroidů ambulantními metodami. Umí pomoci i maminkám s hemoroidy po porodu. Lékař přistupuje ke každému pacientovi profesionálně a s pochopením pro jeho potíže.

Profesionální léčba hemoroidů


Včasné odstranění hemoroidů

Je vhodné, aby pacient, kterého trápí hemoroidy, vyhledal proktologa co nejdříve, tj. když začne pociťovat první příznaky onemocnění (např. pálení nebo svědění kolem konečníku, bolest, příměs krve). V takovém případě náš specialista umí pacienta zbavit hemoroidů a fissur šetrnými ambulantními metodami v průběhu několika krátkých návštěv. Není vhodné, aby pacient odkládal návštěvu používáním mastiček a čípků. Ony mu pomohou potlačit příznaky potíží, ale nevyléčí ho. Vnitřní hemoroidy je nutné odstranit.

Šetrné odstraňování hemoroidů


Léčení hemoroidů různými cestami

K návštěvě našeho zdravotnického zařízení pacient nepotřebuje doporučení obvodního lékaře. Volné termíny nabízíme většinou do týdne, maximálně do 10 dnů.

Léčba v ON CLINIC, s.r.o. není hrazena zdravotní pojišťovnou.
FIREMNÍ ČLÁNKY


HEMOROIDŮ (HEMEROIDŮ) se zbavte BEZ OPERACE!

HEMOROIDŮ (HEMEROIDŮ) se zbavte BEZ OPERACE!

Hemoroidy (hemeroidy) a trhliny (fissury) patří mezi mimořádně nepříjemné onemocnění, které dokáže velmi potrápit. Jak jsme za ta léta v našem zdravotnickém zařízení zjistili, při prvních příznacích, tj. při prvních dvou stupních hemoroidů, které se projeví např. při větší námaze nebo při dlouhém cestování, pálením, štípáním, později i krvácením a celkově nepříjemným pocitem kolem konečníku, se lidé rozdělí do tří skupin.

Vydáno 19.10.2013
Dejte sbohem svědění a bolesti konečníku! V ProctoClinic vás zbavíme hemeroidů.

Dejte sbohem svědění a bolesti konečníku! V ProctoClinic vás zbavíme hemeroidů.

Trápí vás svědění, mokvání či tlak v konečníku? Tak to máte pravděpodobně co dočinění s hemeroidy. Návštěvy lékaře – proktologa se však nemusíte bát. Naši specialisté v ProctoClinic vám pomohou zbavit se hemoroidů ambulantně, při minimální bolestivosti (používá se znecitlivující mast) a bez nutnosti hospitalizace a operace a následných bolestivých stavů.

Vydáno 19.11.2014
Nebuďte otroky svých nemocí, bojujte s nimi!

Nebuďte otroky svých nemocí, bojujte s nimi!

Hemoroidy jsou nemoc, která může velmi znepříjemnit život. Lidé, trpící touto chorobou, se často straní společnosti. Je to onemocnění nepříjemné, ale při včasné léčbě efektivními prostředky můžete svůj boj vyhrát.

Vydáno 20.05.2014
Bezbolestnou léčbu hemeroidů zajistí ON CLINIC Praha

Bezbolestnou léčbu hemeroidů zajistí ON CLINIC Praha

Hemeroidy jsou nepříjemné onemocnění, které v současné době trápí čím dál více lidí. Na vině je špatný životní styl, kdy většinu času trávíme v sedavém zaměstnání, jsme vystaveni neustálému stresu a máme nezdravé stravovací návyky. Stud a strach z bolesti pak způsobí, že k lékaři přicházíme pozdě. Nebojte se a začněte s léčbou hemeroidů včas.

Vydáno 11.02.2016Vydáno 07.11.2017
1128 Zhlédnutí
Topováno 20.12.2019

Ambulantní léčba hemoroidů

Ambulantní léčba hemoroidů

Ambulantní léčba hemoroidů a fissur ve specializovaném proktologickém centru

Hemoroidy – příčiny, příznaky

Hemoroidy  – příčiny, příznaky

Proktologické centrum, hemoroidy (hemeroidy), anální fissury (řitní trhliny)

Efektivní metody léčby

Efektivní metody léčby

Nejefektivnější metody v léčbě análních fissur a hemoroidů