HEMOROIDŮ (HEMEROIDŮ) se zbavte BEZ OPERACE!

ON CLINIC, s.r.o. Léčba hemoroidů Praha

HEMOROIDŮ (HEMEROIDŮ) se zbavte BEZ OPERACE!

Dejte sbohem svědění a bolesti konečníku! V ProctoClinic vás zbavíme hemeroidů.

Trápí vás svědění, mokvání či tlak v konečníku? Tak to máte pravděpodobně co dočinění s hemeroidy. Návštěvy lékaře – proktologa se však nemusíte bát. Naši specialisté v ProctoClinic vám pomohou zbavit se hemoroidů ambulantně, při minimální bolestivosti (používá se znecitlivující mast) a bez nutnosti hospitalizace a operace a následných bolestivých stavů.

Léčba hemeroidů

Léčba hemeroidů na ProctoClinic

Hemoroidy, nebo také lidověji hemeroidy, pomáháme na ProctoClinic léčit již od roku 1998. Specialisté řetězce našich zdravotnických zařízení již pomohli tisícům lidí v desítkách krajin na 2 kontinentech po celém světě, které nepříjemné projevy tohoto onemocnění trápí. Také pacienti v České republice mají možnost se zbavit hemeroidů v našem zdravotnickém zařízení. Stačí navštívit naši pobočku v Praze či Brně.

Pobočka v Praze a Brně


Včasná návštěva lékaře je pro úspěšnou léčbu zásadní

Máte nepříjemné příznaky, ale bojíte se návštěvy lékaře? Pak vězte, že zanedbání léčby hemeroidů může mít nepříjemné následky. Jedině když k nám zavítáte včas, jsme schopni vaše problémy vyřešit ambulantně a bez bolestivé léčby. ProctoClinic můžete navštívit i bez doporučení obvodního lékaře, čeká vás tu příjemné prostředí a ochotný personál. Pokud se u vás tedy projeví příznaky, jako je krev ve stolici, svědění či nepříjemná bolest konečníku, neváhejte a vydejte se k nám.


Léčba hemeroidů vás nemusí vyřadit ze hry

Mnozí pacienti si myslí, že léčba hemeroidů je velmi bolestivá a vyžaduje dlouhodobou rekonvalescenci. Není to tak. V ProctoClinic vás zbavíme potíží bez nutnosti hospitalizace či dlouhé pracovní neschopnosti. Přesný počet zákroků a jejich podobu objasní nezbytné vstupní vyšetření, kdy vyhodnotíme aktuální stav a stanovíme další postup. Důležité je, aby pacient vyhledal lékaře ve chvíli, kdy začne pociťovat potíže. V opačném případě se hemeroidy rozrůstají do počtu a velikosti


Nechirurgický zákrok každému přesně na míru

V ProctoClinic víme, že každý pacient potřebuje jiný přístup a péči. Věnujeme proto individuální pozornost každému případu a vždy navrhneme ideální řešení, které bude účinné a zároveň co nejméně bolestivé. Mezi šetrné nechirurgické metody, které používáme, patří například Barronova ligace nebo fotokoagulace infračerveným světlem. Obě tyto metody spočívají v přerušení přívodu krve do hemoroidálního uzlu a jeho následném odpadnutí.


Zapomeňte na běžné nemocniční prostředí, v ProctoClinic se budete cítit jako doma

Strach z nemocnic a jejich sterilního prostředí často nutí lidi k tomu, aby přecházeli své nemoci a jejich léčbu oddalovali. Naše zdravotnické zařízení v Praze a Brně vám proto poskytuje příjemné prostředí, kde se budete cítit pohodlně. Ochotný personál a doktoři, kteří jsou špičkami v oboru, zase zajistí, že léčba proběhne bez zbytečných průtahů a nepříjemných komplikací. Léčba hemeroidů už tak nemusí být vašim strašákem, navštivte ProctoClinic co nejdříve a dejte nepříjemnému svědění a pálení sbohem. Léčba není hrazena zdravotní pojišťovnou.


„Hemeroidy je lidové označení, správné označení je hemoroidy."


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.onclinic.cz

Vydáno 19.11.2014
7210 Zhlédnutí
Topováno 27.07.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

HEMOROIDY (hemeroidy) a fissury – léčba hemoroidů – odstranění hemoroidů - řitní trhliny

HEMOROIDY (hemeroidy) a fissury – léčba hemoroidů – odstranění hemoroidů - řitní trhliny
Naše společnost ON CLINIC, s.r.o. – ProctoClinic poskytuje zdravotnické služby již déle než 23 let v Praze a více než 18 let v Brně. A to v centru měst, v příjemném prostředí. Za tu dobu jsme ošetřili přes 20.000 pacientů.

Bezbolestnou léčbu hemeroidů zajistí ON CLINIC Praha

Bezbolestnou léčbu hemeroidů zajistí ON CLINIC Praha
Hemeroidy jsou nepříjemné onemocnění, které v současné době trápí čím dál více lidí. Na vině je špatný životní styl, kdy většinu času trávíme v sedavém zaměstnání, jsme vystaveni neustálému stresu a máme nezdravé stravovací návyky. Stud a strach z bolesti pak způsobí, že k lékaři přicházíme pozdě. ...

HEMOROIDŮ (HEMEROIDŮ) se zbavte BEZ OPERACE!

HEMOROIDŮ (HEMEROIDŮ) se zbavte BEZ OPERACE!
Hemoroidy (hemeroidy) a trhliny (fissury) patří mezi mimořádně nepříjemné onemocnění, které dokáže velmi potrápit. Jak jsme za ta léta v našem zdravotnickém zařízení zjistili, při prvních příznacích, tj. při prvních dvou stupních hemoroidů, které se projeví např. při větší námaze nebo při dlouhém ...

Nebuďte otroky svých nemocí, bojujte s nimi!

Nebuďte otroky svých nemocí, bojujte s nimi!
Hemoroidy jsou nemoc, která může velmi znepříjemnit život. Lidé, trpící touto chorobou, se často straní společnosti. Je to onemocnění nepříjemné, ale při včasné léčbě efektivními prostředky můžete svůj boj vyhrát.
PODSTRÁNKY

Ambulantní léčba hemoroidů

Ambulantní léčba hemoroidů
Ambulantní léčba hemoroidů a fissur ve specializovaném proktologickém centru

Hemoroidy – příčiny, příznaky

Hemoroidy  – příčiny, příznaky
Proktologické centrum, hemoroidy (hemeroidy), anální fissury (řitní trhliny)

Efektivní metody léčby

Efektivní metody léčby
Nejefektivnější metody v léčbě análních fissur a hemoroidů
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ON CLINIC, s.r.o. Léčba hemoroidů Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
ON CLINIC, s.r.o.
onclinic.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

O násHemoroidy
Adresa

Adresa

Olivova 948/6
Praha 1 - Nové Město 110 00

info@onclinic.cz
+420 800 103 300


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha