Václav Rous Autoslužby Rous

Klimatizace - profesionální opravy, čištění a plnění klimatizací všech vozů

Václav Rous
Autoslužby Rous
Autoservis Náměšť nad Oslavou

S nadsázkou by se dalo říci, že automobilů je v dnešním světě více jak lidí. Každým rokem jich na silnicích přibývá a každým rokem také některé z nich skončí na vrakovišti. Občas může mít jak nový, tak samozřejmě také starší vůz nějaký ten problém.

Autoservis Náměšť nad Oslavou, Václav Rous

Vše opravíme rychle přesně, precizně a spolehlivě

Autoservis slouží na opravu automobilů a to všech značek. Opravujeme jak osobní, tak i dodávkové typy vozidel. Zařídíme také služby pneuservisu pro Vaše větší pohodlí. Služby pneuservisu zahrnují prodej, výměnu i úschovu pneumatik. Ať máte rádi jakýkoliv systém, velice rádi vždy vyhovíme. Můžete si přijet pneumatiky jenom koupit a odvézt si je, nebo Vám je rovnou na místě přezujeme a předešlé uschováme.

U nás najdete kompletní servis služeb


Provozování autodopravy má své výhody

Mezi naše další služby patří provozování autodopravy. Máme hned několik vlastních vozů a dokonce vlastníme také minibus a klasické autobusy. V tomto ohledu si naše služby mohou najímat všichni zákazníci. Snažíme se uspokojit všechny požadavky, a proto také v oblasti přepravy spolupracujeme se společností Balytrans. Tato firma vlastní další autobusy. Z toho důvodu jsme schopni zajistit i velkokapacitní přepravu.

Podívejte se na naše kompletní služby autoservisu


Pomůžeme, opravíme nebo diagnostikujeme

Závadami se samozřejmě zabýváme odborně a snažíme se je vyřešit v co nejkratším čase. Spoléháme se na dlouholeté zkušenosti, a proto pro nás nejsou problémem mechanické opravy jakýchkoliv automobilů. Mezi další oblíbené patří asistenční služby, různé diagnostiky, plnění, čistění a doplnění klimatizace, montáže autodoplňků a zabezpečení a mnoho dalšího.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.autosluzbyvr.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Firma Autoslužby Rous zajistí autodopravu, autoservis i pneuservis

Firma Autoslužby Rous zajistí autodopravu, autoservis i pneuservis

Potřebujete zajistit autodopravu pro libovolný počet osob nebo naopak potřebujete opravit či nechat prohlédnout vlastní automobil? Obojí nabízí firma Autoslužby Rous se sídlem v Kralicích nad Oslavou, která své služby zajišťuje v rámci celého regionu.

Vydáno 03.02.2016Vydáno 15.11.2017
64 Zhlédnutí
Topováno 10.07.2018

Autoopravna

Autoopravna

Oprava osobních i dodávkových vozů, široká nabídka služeb, zapůjčení náhradního vozidla

Pneuservis

Pneuservis

Pneuservis, prodej pneu, výměna letních pneumatik na zimní, ekologická likvidace starých pneumatik

Autodoprava

Autodoprava

Spolehlivá autodoprava minibusy i autobusy, zajištění přepravy menšího i většího počtu osob včetně zavazadel