Firma Autoslužby Rous zajistí autodopravu, autoservis i pneuservis

Potřebujete zajistit autodopravu pro libovolný počet osob nebo naopak potřebujete opravit či nechat prohlédnout vlastní automobil? Obojí nabízí firma Autoslužby Rous se sídlem v Kralicích nad Oslavou, která své služby zajišťuje v rámci celého regionu.

Autoslužby Rous, Třebíč - autodoprava

Oprava osobních i nákladních automobilů všech značek

První oblastí, kterou se firma zabývá, je oprava a servis osobních i nákladních automobilů všech značek. Provádí opravy mechanické, karosářské, postará se však také o plnění klimatizací, výměnu a opravu autoskel, montáž autodoplňků či opravu elektronických částí vozu.

Firma se pyšní dlouhodobým působením na českém trhu, díky čemuž si získala celou řadu stálých klientů. Své odborné znalosti navíc neustále rozvíjí pomocí dalších odborných školení. Disponuje profesionálně školeným personálem z mnoha různých oborů, díky čemuž je schopna zajistit opravu jakéhokoli druhu.

Oprava, příprava na STK i kompletní servis, to a mnoho dalšího nabízí autoservis Autoslužby Rous


Od přípravy na STK po asistenční služby

Autoopravna Autoslužby Rous zajistí kromě standardních oprav také přípravu na STK a její kompletní zajištění. Čeká-li vás tedy STK v brzké době, stačí do dílny přivést automobil a vše ostatní bude zařízeno za vás. V případě potřeby je také možné vyzvednutí a následné přistavení vozu.

Pokud se vám automobil porouchá na cestě, nemusíte mít obavy. Autoservis poskytuje také komplexní asistenční služby, na požadované místo k vám dorazí, situaci vyhodnotí a provede potřebná opatření. Při provádění oprav jsou vždy použity kvalitní díly v originální kvalitě, které zajistí další bezproblémový a dlouhodobý provoz automobilu či nákladního vozidla.


Autodoprava – minibusy i autobusy

Druhou důležitou oblastí, kterou se firma zabývá, je poskytování služeb autodopravy. Ať už potřebujete zajistit dopravu na oslavy, školní výlety, sportovní utkání, zájezdy či hromadné akce všeho druhu, Autoslužby Rous se o to postará.

V současně době disponuje firma minibusem Wolkswagen LT s 20 místy, autobusem Karosa LC 963 XE s 48 místy, autobusem Renault Ares s 60 místy a od Vánoc také autobusem značky Bova s 52 místy. Díky tomu je schopna zajistit za nejvýhodnější cenu autodopravu pro libovolný počet osob.

Zajištění autodopravy na vysoké úrovni pro libovolný počet osob v Třebíči i celém regionu


Na svatbu i zájezd

Ať už potřebujete zajistit autodopravu na zájezd, školní výlet nebo oslavu či svatbu, firma Autoslužby Rous vám vyjde vstříc. Autodopravu zajišťuje v rámci Třebíče, Náměšti nad Oslavou, Moravského Krumlova a dalších měst širokého regionu.

Firma zaměstnává jen zkušené řidiče s dlouholetou praxí a aktuální lékařskou prohlídkou, na které se může spolehnout. Klade velký důraz na slušné chování, čistotu, dodržování dopravních předpisů i včasnost. Všechny vozy disponují funkční klimatizací, pojištěním sedadel i bezpečnostními pásy. Hledáte autodopravu pro sportovní cestu? V případě zájmu zajistí firma i přívěsný vozík na kola a lyže, díky čemuž bude možné bez jakýchkoli problémů převézt i sportovní vybavení.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.autosluzbyvr.cz

Vydáno 03.02.2016
296 Zhlédnutí
Topováno 15.05.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Autoservis Náměšť nad Oslavou

Autoservis Náměšť nad Oslavou
S nadsázkou by se dalo říci, že automobilů je v dnešním světě více jak lidí. Každým rokem jich na silnicích přibývá a každým rokem také některé z nich skončí na vrakovišti. Občas může mít jak nový, tak samozřejmě také starší vůz nějaký ten problém.
PODSTRÁNKY

Autoopravna

Autoopravna
Oprava osobních i dodávkových vozů, široká nabídka služeb, zapůjčení náhradního vozidla

Pneuservis

Pneuservis
Pneuservis, prodej pneu, výměna letních pneumatik na zimní, ekologická likvidace starých pneumatik

Autodoprava

Autodoprava
Spolehlivá autodoprava minibusy i autobusy, zajištění přepravy menšího i většího počtu osob včetně zavazadel
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Václav Rous Autoslužby Rous
WEBOVÁ STRÁNKA
Václav Rous
www.autosluzbyvr.cz
Adresa

Adresa

Nádražní 146
Kralice nad Oslavou 675 73

vaclav.rous@seznam.cz
+420 734 744 544


Najdete nás také zde:

ARES
captcha