Václav Rous
Autoslužby Rous
Pneuservis, prodej pneu, výměna letních pneumatik na zimní, ekologická likvidace starých pneumatik

Pneuservis Václav Rous je rodinná firma s více jak 20letou tradicí. Zabývají se prodejem letních a zimních pneumatik - pokud si zde koupíte nové pneu, zajistí vám rovněž ekologickou likvidaci starých a ojetých pneumatik. Využijte také uschování letního i zimního pneu v průběhu roku a jejího přezutí.

Pneuservis Václav Rous se zabývá prodejem letních i zimních pneumatik

Prodej letních i zimních pneumatik, výměna pneu, ekologická likvidace starých a ojetých pneumatik

Stejně jako je pro nás důležitá kvalitní obuv v letním i zimním období, to samé platí i o obutí vozidla. Kvalitní pneumatiky zajišťují spolehlivé chování vašeho vozu na silnici i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Pokud řešíte, kde koupit nové pneumatiky, navštivte náš pneuservis! Nabízíme prodej spolehlivých pneu, pomůžeme vám s výběrem a zajistíme výměnu starých pneumatik za nové. Při zakoupení nových pneu u nás zajistíme ekologickou likvidací starých pneumatik. Využijte našich služeb – najdete nás v Kralicích nad Oslavou.

Komplexní služby pneuservisu


Uschování letních i zimních pneumatik během celého roku, zajištění výměny pneumatik

Při výměně letních pneumatik za zimní, nebo obráceně, vždy nastává otázka, kam s nimi? Ne každý má možnost uschovat pneumatiky přímo doma v garáži. Pokud ten prostor k dispozici máte, uberete si spoustu místa, které se dá využit lépe. Uskladněte vaše pneumatiky raději u nás! Nejenom že si ušetříte místo ve vaší garáži, ale vyhnete se starostem s převozem těžkých a objemných pneumatik – letní i zimní pneumatiky u nás budou bezpečně uloženy a připraveny k přezutí, které rovněž můžete nechat provést u nás. Ušetřete si starosti s výměnou pneumatik – vše zařídíme za vás!

Úschovna letních i zimních pneumatikAutoopravna

Autoopravna

Oprava osobních i dodávkových vozů, široká nabídka služeb, zapůjčení náhradního vozidla

Pneuservis

Pneuservis

Pneuservis, prodej pneu, výměna letních pneumatik na zimní, ekologická likvidace starých pneumatik

Autodoprava

Autodoprava

Spolehlivá autodoprava minibusy i autobusy, zajištění přepravy menšího i většího počtu osob včetně zavazadel