Otevřené kurzy, školení a semináře pro jednotlivce i firmy - objednání prostřednictvím e-shopu

Moderní metoda otevřených kurzů, školení a seminářů pořádaných společností Gradua-CEGOS, s.r.o. se sídlem v Praze je postavena na cenové dostupnosti, široké nabídce témat, návaznosti jednotlivých kurzů a díky možnosti objednání prostřednictvím e-shopu i snadné přístupnosti všem zájemcům.

Vzdělávání zaměstnanců, Gradua-CEGOS, s.r.o. Firemní a profesní vzdělávání Praha

Témata otevřených kurzů a školení vychází z požadavků zákazníků

Vzdělávání a neustále doplňování vědomostí je v dnešní době důležité snad ve všech oborech. Na základě nejnovějších trendů společnost Gradua-CEGOS, s.r.o. neustále rozšiřuje nabídku aktuálních témat a okruhů otevřených kurzů a školení.

Katalog široké nabídky otevřených kurzů a školení


Výhody absolvování otevřených kurzů, školení a seminářů

Flexibilita kurzů, jejich cenová dostupnost, široký tematický záběr a možnost návaznosti jednotlivých kurzů pomáhají okamžitě řešit potřeby vzdělávání zaměstnanců, celých organizací i jednotlivců. Dalším bonusem je výměna informací mezi účastníky napříč profesemi.

Bonusy a výhody otevřených kurzů


Snadné objednání otevřeného kurzu prostřednictvím e-shopu

Snadnou dostupnost otevřených kurzů a školení zajišťuje zájemcům snadné a pohodlné objednání prostřednictvím e-shopu, kdy postačí jediné vyplnění registračního formuláře, zvolení tématu kurzu z široké nabídky on-line katalogu otevřených kurzů a výběr preferovaného způsobu platby.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.gradua.cz

Vydáno 02.01.2018
154 Zhlédnutí
Topováno 01.04.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Vzdělávací kurzy pro zaměstnance zvýší úspěšnost firmy

Vzdělávací kurzy pro zaměstnance zvýší úspěšnost firmy
Schopnosti firmy závisí na znalostech a schopnostech každého zaměstnance. Pomůže je obstarat česká společnost Gradua-CEGOS, která pořádá vzdělávací kurzy, semináře a školení v prezenční, distanční i kombinované podobě.

Vzdělávání zaměstnanců napříč všemi obory pomocí efektivních kurzů

Vzdělávání zaměstnanců napříč všemi obory pomocí efektivních kurzů
Kvalita firmy se odvíjí především od kvality zaměstnanců, kteří v ní pracují. Je proto velmi důležité nepodcenit pravidelné vzdělávání svých zaměstnanců, s čímž vám může pomoci vzdělávací a poradenská společnost Gradua. Široký katalog kurzů dokáže uspokojit firmy z jakýchkoliv oborů.

Vzdělávání zaměstnanců pomocí e-learningu

Vzdělávání zaměstnanců pomocí e-learningu
Vzdělávání zaměstnanců je nedílnou záležitostí každé fungující společnosti. Mít proškolený a vzdělaný personál je jednou z nejdůležitějších věcí vůbec. V dnešní době se při vzdělávání zaměstnanců stále častěji využívají moderní metody v čele s e-learningem. Tento trend je zřejmý především v ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Gradua-CEGOS, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Gradua-CEGOS, s.r.o.
www.gradua.cz
Adresa

Adresa

Karlovo náměstí 325/7
Praha 2 128 00

gradua@gradua.cz
+420 603 781 024


Najdete nás také zde:

FacebookLinkedInARES
captcha