Vzdělávání zaměstnanců pomocí e-learningu

Gradua-CEGOS, s.r.o. Firemní a profesní vzdělávání Praha

Vzdělávání zaměstnanců pomocí e-learningu

Gradua-CEGOS, s.r.o.
Firemní a profesní vzdělávání Praha

CZKVzdělávání Gradua

Gradua-CEGOS, s. r. o. – vzdělávání a poradenství

Jsme původem česká vzdělávací a poradenská společnost s dlouholetou tradicí a v oblasti vzdělávání dospělých patříme k nejvýznamnějším společnostem na českém trhu. V roce 1997 jsme se stali součástí skupiny Cegos, největší evropské vzdělávací a konzultační sítě s celosvětovým dosahem. Působíme po celém území České republiky. Naše sídlo je v Praze, ale pro bližší kontakt s Vámi jsme vybudovali i naše regionální pobočky s vlastními tréninkovými programy a prostorami v Brně, Plzni, Hradci Králové, Českých Budějovicích a Táboře

Pro řešení Vašich potřeb a požadavků je připraven tým 25 interních odborníků. Vedle toho rovněž využíváme naši rozsáhlou síť více než 300 externích konzultantů a lektorů s bohatými zkušenostmi z domova i zahraničí.

Díky našemu odbornému zázemí jsme schopni pokrývat specifi cké potřeby klientů z řad velkých, středních i malých firem z každého oboru činnosti.

Na míru připravujeme a realizujeme nejen vzdělávací projekty, ale i poradenské služby. Našim klientů tak pomáháme úspěšně řešit i další důležité úkoly z oblasti řízení lidských zdrojů (např. personální audit, Assessment Centre, Development Centre aj.).

Každoročně připravujeme jednu z nejširších nabídek témat vzdělávání, která lze na sebe jednoduše navazovat díky modulárnímu systému vzdělávání..

Naše bohaté zkušenosti nám umožňují aplikovat vysoce účinné metody vzdělávání osvědčené v mezinárodním měřítku, které jsou založeny na aktivním zapojení účastníků tréninku a prožitku zkušenosti

Pro realizaci vzdělávacích programů máme k dispozici vlastní tréninkové prostory a moderní technické vybavení na mnoha místech celé České republiky.


Slogan:

Působíme po celém území ČR a máme vlastní školicí střediska.


Katalog firem:    

Kurzy pro firmy

,  

Rekvalifikační kurzy

,  
Štítky:

školení zaměstnanců, vzdělávací kurzy, e-learning