Kompletní sortiment ručního nářadí, vzduchového nářadí a nářadí pro autoservisy

Dílna profesionálů i domácích kutilů má být vybavena tak, aby v ní bylo možné opravovat, vyrábět i plnit cíle. A to by nešlo bez kvalitního ručního, pneumatického a dalšího nářadí včetně potřebného příslušenství. Pokud chcete svoji dílnu vybavit profesionálním a kvalitním nářadím, tak s tím vám pomůže firma PROFIKRAFT TRADING, s.r.o., Brno.

Nářadí pro autoservis, PROFIKRAFT TRADING, s.r.o., Brno

Importér profesionálního ručního nářadí

Společnost PROFIKRAFT TRADING, s.r.o. vznikla v roce 1998 jako oficiální importér profesionálního ručního nářadí značky KRAFTWERK. Postupně svoji nabídku produktů a služeb firma rozšířila o vrtáky vlastní značky PROFIKRAFT, dále o ruční nářadí takových značek jako KNIPEX, SATINUM, brusiva, elektrické, akumulátorové a pneumatické ruční nářadí značek MAKITA či CHICAGO PNEUMATIC, atd. Jako novinka byla do sortimentu zařazena například kotevní technika, stavební chemie, závitořezné nástroje, tesařské kování, spojovací materiál, svařovací technika, pracovní oděvy a ochranné pomůcky a mnoho dalšího.

Profesionální nářadí pro každou dílnu


Pneumatické nářadí

Produkty, které najdete v sortimentu společnosti, jsou nezbytnou součástí opravárenských dílen, pneuservisů, ale i dílen domácích kutilů. Jako například profesionální pneumatické nářadí. Usnadňuje spoustu práce na stavbách či v automobilovém průmyslu. Jedná se o utahováky, brusky, pilníky, sekáče, leštičky, atd.
Na pneumatické nářadí se také vztahuje akční nabídka společnosti PROFIKRAFT TRADING, s.r.o., v rámci které je možné objednat utahováky, šroubováky, vrtačky, ráčny, brusky, pily, leštičky, řezačky, oklepávače, sekáče, nýtovačky, pistole na kartuše, ofukovací pistole.
Do produktového portfolia jsou zařazeny i rozvody vzduchu (můžeme zmínit alespoň systém Tectite Air, rychlospojky, vsuvky, redukce, hadice) a produkty pro úpravu vzduchu (úpravné jednotky, regulátory, filtry, atd.) a také kompresory pístové nebo šroubové.

Kvalitní pneumatické i vzduchové nářadí


Kompletní autoservisní nářadí

Všechny autoservisy potěší kompletní sortiment nářadí pro automechaniky. V nabídce jsou například lehátka a sedátka, zvedáky, panenky a podpěry, endoskopy, startovací zdroje, dílenské jeřáby, karosářské nářadí, stahováky. Nářadí a příslušenství je rozdělené přehledně také podle toho, o jakou část vozidla se jedná například soupravy pro opravu klimatizace, přístroje pro diagnostiku motorů a mnoho dalšího.

Autoservisní nářadí


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.profikraft.cz/

Vydáno 20.12.2017
181 Zhlédnutí
Topováno 15.02.2023
PODSTRÁNKY

Spojovací materiál

Spojovací materiál
Kvalitní spojovací materiál PROFISTYL, MAKITA, PROFILARE, BRALO, PROFITESA

Kotevní technika

Kotevní technika
Kotevní technika, chemické kotvy FISCHER, DEN BRAVEN, INDEX, PROFIKOTE a PROFISTYL

Soupravy nářadí

Soupravy nářadí
Kufry a brašny s nářadím, ruční nářadí, sady a soupravy nářadí
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA PROFIKRAFT TRADING, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
PROFIKRAFT TRADING, s.r.o.
www.profikraft.cz
Adresa

Adresa

Bráfova 6
Brno 616 00

info@profikraft.cz
+420 541 249 260


Najdete nás také zde:

ARES
captcha