Ploty Gaves
Marian Garaj
Ploty, pletiva a oplocení - Gaves

Chcete ohraničit svůj pozemek? Nechcete, aby na něj někdo nezákonně vstupoval? Plot je základním prvkem, který tvoří jakýsi mezník mezi naším vlastním pozemkem a pozemkem někoho jiného. Pokud se více zajímáte o styly a druhy oplocení, pak se obraťte na firmu Ploty Gaves. Zabývají se samotnou výrobou, ale i prodejem a samozřejmě také montáží všech druhů oplocení.

pozinkované pletivo, Ploty Gaves

Kvalitně a přitom bez starostí

Plot patří ke každému rodinnému domu, ale také k firmám, různým komerčním objektům a v neposlední řadě k chatkám a chatám. Každý pozemek by měl být správně oplocený. Díky tomu hned vidíme, kde začíná a končí jeho hranice. Firma Ploty Gaves klade vysoký důraz na kvalitu plotu a proto si můžete být jistí, že pokud zvolíte tuto firmu, pak se nespokojíte jen tak s něčím, ale máte zaručenou opravdu vysokou jakost vašeho oplocení. Právě kvalitu zajišťuje speciální technologie při samotné výrobě pletiva a plotů. Snadno oplotíte dům, zahradu, halu, sportoviště nebo jakýkoliv pozemek. S celkovým návrhem i projektem rádi pomohou.

Pletivo ve vysoké kvalitě


Jaké jsou v dnešní době možnosti oplocení?

Každého jistě jako základní druh oplocení napadne pletivo. Velice rozšířený systém ohraničení pozemků. Ovšem i obyčejné pletivo může mít mnoho podob. Může se jednat o čtyřhranné pletivo poplastované nebo pozinkované. Dále existuje pletivo svařované, okrasné a dekorativní. To bude slušet každé zahradě, kde budou rostliny, stromy a keře, ale také novému rodinnému domu. Pletiva se však také vyrábí jako lesnická, uzlová, dálniční a silniční. Lesní zabraňují zvěři, aby se nedostala tam, kde je to nežádoucí. Silniční a dálniční samozřejmě můžeme vidět podél cest a komunikací. Nesmíme však zapomínat ani na chovatelská, oborová a šestihranná pletiva. V krajním případě mohou nainstalovat i žiletkové dráty a bavoletky. K dispozici mají také mobilní oplocení. Disponují také širokým příslušenstvím, sloupky, podhrabovými deskami, brankami a bránami, stínícími plotovými clonami, univerzálními panely a ostatním kompletním příslušenstvím.

Rozsáhlé možnosti výstavby plotů a široký sortiment doplňkového příslušenství


Plot pro váš dům i zahradu

Vysnili jste si spíše betonový plot? Hodil by se k vašemu rodinnému domu více než pletivo? V tom případě se opět můžete obrátit na tuto firmu. Betonové ploty vypadají moderně a mají své výhody. Pro běžnou zahradu či chatu se více hodí pozinkované pletivo. Častěji se používá a má mnoho skvělých vlastností. Patří ke standardním druhům oplocení. Vyrábí se z pozinkovaného drátu, který má vysokou pevnost. Svou konstrukcí a svými parametry splňuje veškeré požadavky kladené na estetiku, použití a životnost. Pletivo, které je pozinkované a poplastované má mimořádnou odolnost proti korozi. Za velmi výhodnou cenu můžete získat zelený velice atraktivní a designově zajímavý prvek, který může oplotit jakýkoliv objekt a bude mít dlouhou životnost.

Poplastované pletivo vypadá vkusně a má dlouhou životnostVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.gaves-plot.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


GAVES PLOT: Oplocení zahrady i velkého průmyslového objektu

GAVES PLOT: Oplocení zahrady i velkého průmyslového objektu

Výběr oplocení je velmi důležitý krok pro zabezpečení vaší nemovitosti. Při koupi totiž musíte zohlednit několik podstatných faktorů, což může být trochu komplikované. Nemusíte ale zoufat, s výběrem plotů a oplocení pozemku vám pomůže společnost GAVES PLOT Znojmo. Představíme vám výhody i nevýhody jednotlivých pletiv, a vy se tak budete moci rozhodnout, který plot je pro vaše potřeby ideální.

Vydáno 07.02.2015
Výroba pletiva - regiony Jihlava, Znojmo, Brno, Třebíč

Výroba pletiva - regiony Jihlava, Znojmo, Brno, Třebíč

Zajímáte se o výrobu pletiva? Sháníte konkrétní druh za účelem ohraničení vašeho pozemku, chaty, rodinného domu, komerčního objektu nebo třeba haly? V tom případě se o vše postará firma Ploty Gaves, která ploty nejenom vyrábí, ale také prodává a montuje a to v regionu Jihlava, Znojmo, Brno a Třebíč.

Vydáno 03.04.2018
Prodej pozinkovaného a poplastovaného pletiva

Prodej pozinkovaného a poplastovaného pletiva

Potřebujete oplotit dům, zahradu nebo halu či sportoviště? Nebo naopak potřebujete kvalitní plot či oplocení pro firemní objekt nebo jiný průmyslový pozemek? Pak Vám pomůže firma Ploty Gaves.

Vydáno 11.10.2017
Ploty pro domy, zahrady, průmyslové objekty i sportoviště

Ploty pro domy, zahrady, průmyslové objekty i sportoviště

Plánujete k vašemu rodinnému domu, průmyslovému objektu, zahradě, hale, sportovišti či jakémukoliv pozemku pořídit nové ploty? Je důležité si uvědomit, že ploty nejsou krátkodobá záležitost - pokud zvolíte vhodný materiál od spolehlivé společnosti, vydrží vám mnoho let. Prohlédněte si nabídku společnosti GAVES-PLOT, na e-shopu nebo přímo v kamenné prodejně najdete širokou škálu plotů i plotových prvků z nejrůznějších materiálů.

Vydáno 21.03.2016
Funkční oplocení domu i firmy, které navíc skvěle vypadá?

Funkční oplocení domu i firmy, které navíc skvěle vypadá?

Oplocení domu, zahrady nebo třeba průmyslové haly není radno podceňovat. Správný plot totiž nejen jasně vymezí váš pozemek, ale dodá vám také pocit bezpečí a ochrání vás před nezvanými hosty. A co víc, když si správně vyberete, mohou se ploty stát také ozdobou a skvělým doplňkem vašeho domu. Ve společnosti GAVES PLOT Znojmo to víme, a proto vám již řadu let nabízíme ploty a oplocení nejrůznějších druhů a materiálů, které využijete k ohrazení rodinného domu, sportovišť i velkých výrobních hal.

Vydáno 13.02.2015
Žádejte od oplocení funkčnost i estetiku

Žádejte od oplocení funkčnost i estetiku

Oplocení k rodinnému domu si často nepořizujeme na pár let, ale byli bychom rádi, kdyby nám vydrželo co nejdéle. Zároveň by také v našich očích mělo splňovat určité estetické požadavky. Naopak u některých typů plotů a oplocení řešíme spíše to, zda manipulace s nimi bude jednoduchá a bude možná jejich demontáž – jako třeba pokud pořádáme festival nebo jinou kulturní akci. Se všemi stránkami týkajícími se plotů a oplocení, tedy estetikou, funkčností i montáží se však můžeme obrátit na odborníka a ušetřit si tak spoustu starostí a často i financí. Jedním z nich je společnost GAVES PLOT Znojmo.

Vydáno 28.01.2015
Chraňte svůj majetek před nezvanými návštěvníky kvalitním oplocením

Chraňte svůj majetek před nezvanými návštěvníky kvalitním oplocením

Kvalitní oplocení je nejen jedním z preventivních opatření proti nezvaným lidským i zvířecím návštěvníkům a ukazatelem výměry pozemku, ale může plnit i funkci estetickou. Ať už sháníte oplocení pro jakýkoliv účel, prvořadým kritériem při výběru plotu je kvalita materiálu, dále pak bezúdržbový provoz, snadná instalace, vzhled nenarušující okolí atd. Obraťte se na PLOTY GAVES – odborníky na oplocení všeho druhu.

Vydáno 06.11.2013Vydáno 07.03.2018
88 Zhlédnutí

Poplastované pletivo

Poplastované pletivo

Kvalitní poplastované pletivo pro oplocení zahrad i lesních obor

Pozinkované pletivo

Pozinkované pletivo

Pozinkované pletivo pro oplocení domů, lesnických i průmyslových objektů

Příslušenství k plotům

Příslušenství k plotům

Příslušenství k plotům - sloupky, panely, brány i podhrabové desky