Prodej oplocení, pletiva svařovaná, okrasná a dekorativní

Ploty Gaves GAVES - DM s.r.o.

Prodej oplocení, pletiva svařovaná, okrasná a dekorativní

Chraňte svůj majetek před nezvanými návštěvníky kvalitním oplocením

Kvalitní oplocení je nejen jedním z preventivních opatření proti nezvaným lidským i zvířecím návštěvníkům a ukazatelem výměry pozemku, ale může plnit i funkci estetickou. Ať už sháníte oplocení pro jakýkoliv účel, prvořadým kritériem při výběru plotu je kvalita materiálu, dále pak bezúdržbový provoz, snadná instalace, vzhled nenarušující okolí atd. Obraťte se na PLOTY GAVES – odborníky na oplocení všeho druhu.

Bezúdržbové oplocení, PLOTY GAVES Marian Garaj, Znojmo

Bezúdržbové oplocení za nejnižší ceny při zachování kvality

Společnost PLOTY GAVES nabízí spoustu výhod v jednom produktu k univerzálnímu použití. V rámci jednorázové investice dostanete:

  • vysoce odolné oplocení špičkové kvality
  • plot s povrchovou úpravou bez nutnosti údržby
  • estetický prvek exteriéru (výběr z pestré škály dekorů)
  • univerzální řešení ochrany majetku před zloději a zvířaty
  • snadno a rychle smontovaný plot bez nutnosti odborného zásahu
  • možnost výběru z mnoha doplňků a příslušenství

Z jakých druhů oplocení lze vybírat?

·         Nejvyhledávanější poplastované pletivo

Základem poplastovaného pletiva je pozinkovaný ocelový drát, který je dále opatřen plastovou vrstvou. Ta chrání pletivo před nepříznivými vlivy a korozí, a tím i několikanásobně prodlužuje jeho životnost. Plastový povrch pletiva lze objednat z více barevných variant, a také velikost ok, průměr drátu a výšku role je možné při objednávce specifikovat.

·         Pozinkované pletivo pro vysokopevnostní aplikace

Pletivo opatřené zesílenou vrstvou zinku, v případě potřeby i zapleteným napínacím drátem, se vyznačuje vysokou pevností, dlouhou životností a vyšší odolností proti korozi. S výběrem vhodné velikosti ok, tloušťky drátu či výšky oplocení vám rádi poradí v PLOTY GAVES.

·         Oblíbené okrasné pletivo

Okrasné pletivo plní kromě praktických funkcí také funkci estetickou a lze jej pořídit v různých dekorech. Toto oplocení je vhodné zvláště pro předzahrádky, parky, okrasné skalky apod.

·         Pletivo proti volně žijící zvěři

Do této kategorie se řadí pletiva uzlová, lesnická, dálniční a silniční. Výhodou tohoto oplocení je snadná montáž i v hůře přístupném terénu (např. v horských oblastech).

·         Flexibilní mobilní oplocení

Mobilní oplocení nachází využití v případě dočasného provozu stavenišť, kulturních či sportovních akcí apod. Je snadno montovatelné, skladné a spolehlivé s vysokou pevností.

Nezbytnými doplňky kvalitního oplocení jsou také plotové sloupky a vzpěry, zemní vruty, podhrabové desky a další prvky, které najdete na webových stránkách www.gaves-plot.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.gaves-plot.cz

Vydáno 06.11.2013
410 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Výroba pletiva - regiony Jihlava, Znojmo, Brno, Třebíč

Výroba pletiva - regiony Jihlava, Znojmo, Brno, Třebíč
Zajímáte se o výrobu pletiva? Sháníte konkrétní druh za účelem ohraničení vašeho pozemku, chaty, rodinného domu, komerčního objektu nebo třeba haly? V tom případě se o vše postará firma Ploty Gaves, která ploty nejenom vyrábí, ale také prodává a montuje a to v regionu Jihlava, Znojmo, Brno a Třebíč.

GAVES PLOT: Oplocení zahrady i velkého průmyslového objektu

GAVES PLOT: Oplocení zahrady i velkého průmyslového objektu
Výběr oplocení je velmi důležitý krok pro zabezpečení vaší nemovitosti. Při koupi totiž musíte zohlednit několik podstatných faktorů, což může být trochu komplikované. Nemusíte ale zoufat, s výběrem plotů a oplocení pozemku vám pomůže společnost GAVES PLOT Znojmo. Představíme vám výhody i nevýhody ...

Ploty, pletiva a oplocení - Gaves

Ploty, pletiva a oplocení - Gaves
Chcete ohraničit svůj pozemek? Nechcete, aby na něj někdo nezákonně vstupoval? Plot je základním prvkem, který tvoří jakýsi mezník mezi naším vlastním pozemkem a pozemkem někoho jiného. Pokud se více zajímáte o styly a druhy oplocení, pak se obraťte na firmu Ploty Gaves. Zabývají se samotnou ...

Prodej pozinkovaného a poplastovaného pletiva

Prodej pozinkovaného a poplastovaného pletiva
Potřebujete oplotit dům, zahradu nebo halu či sportoviště? Nebo naopak potřebujete kvalitní plot či oplocení pro firemní objekt nebo jiný průmyslový pozemek? Pak Vám pomůže firma Ploty Gaves.

Ploty pro domy, zahrady, průmyslové objekty i sportoviště

Ploty pro domy, zahrady, průmyslové objekty i sportoviště
Plánujete k vašemu rodinnému domu, průmyslovému objektu, zahradě, hale, sportovišti či jakémukoliv pozemku pořídit nové ploty? Je důležité si uvědomit, že ploty nejsou krátkodobá záležitost - pokud zvolíte vhodný materiál od spolehlivé společnosti, vydrží vám mnoho let. Prohlédněte si nabídku ...

Funkční oplocení domu i firmy, které navíc skvěle vypadá?

Funkční oplocení domu i firmy, které navíc skvěle vypadá?
Oplocení domu, zahrady nebo třeba průmyslové haly není radno podceňovat. Správný plot totiž nejen jasně vymezí váš pozemek, ale dodá vám také pocit bezpečí a ochrání vás před nezvanými hosty. A co víc, když si správně vyberete, mohou se ploty stát také ozdobou a skvělým doplňkem vašeho domu. Ve ...

Žádejte od oplocení funkčnost i estetiku

Žádejte od oplocení funkčnost i estetiku
Oplocení k rodinnému domu si často nepořizujeme na pár let, ale byli bychom rádi, kdyby nám vydrželo co nejdéle. Zároveň by také v našich očích mělo splňovat určité estetické požadavky. Naopak u některých typů plotů a oplocení řešíme spíše to, zda manipulace s nimi bude jednoduchá a bude možná ...
PODSTRÁNKY

Poplastované pletivo

Poplastované pletivo
Kvalitní poplastované pletivo pro oplocení zahrad i lesních obor

Pozinkované pletivo

Pozinkované pletivo
Pozinkované pletivo pro oplocení domů, lesnických i průmyslových objektů

Příslušenství k plotům

Příslušenství k plotům
Příslušenství k plotům - sloupky, panely, brány i podhrabové desky
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Ploty Gaves GAVES - DM s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Ploty Gaves
www.gaves-plot.cz
Adresa

Adresa

Lahoferova 545
Znojmo 671 82

marianga@seznam.cz
+420 603 360 753


Najdete nás také zde:

Facebookwww.plotyznojmo.czARES
captcha