Odstranění dusičnanů, železa a manganů Praha – účinnost 100%

GORO, spol. s r.o. Úprava vody, reverzní osmóza

Odstranění dusičnanů, železa a manganů Praha – účinnost 100%

GORO, spol. s r.o.
Úprava vody, reverzní osmóza
Odstranění legionelly pomocí úpravny vody

Legionella není jenom název zákeřné nemoci používaný v historii, protože se s ní můžeme setkat i v dnešní době. Bakterie Legionelly se běžně vyskytují ve vodě a vodních systémech nejčastěji v bojlerech, teplovodních potrubích nebo klimatizacích. A právě díky kvalitním úpravnám vody se již běžně s touto chorobou nesetkáme. Společnost GORO spol., s.r.o. je na trhu již 27 let a moc dobře ví, co je v této oblasti důležité.

Úpravna vody, GORO, spol. s r.o.

Již 27 let na trhu

Společnost GORO, spol. s.r.o. slaví krásné výročí 27 let. Jedná se o tradičního českého výrobce úpraven vody. Pokrývají objednávky standardních ale i zakázkových návrhů úpraven vody. Jejich zákazníky jsou nemocnice, školy a školky, laboratoře, lékárny, průmyslové a chemické provozy.

Slavíme 27 let na trhu


Odbornost, efektivnost a individuální přístup

Zabývají se individuálním přístupem a také efektivností těchto moderních zařízení. Neustále zlepšují systémy a doplňují stávající přístroje tak, aby mohly odpovídat zákonným normám a platným předpisům. Největším problémem je stále bakterie legionella, která se běžně vyskytuje ve vodě, zejména se jí dobře daří v klimatizacích nebo potrubních systémech, a postihuje dýchací cesty.

Informace o legionelle


Odstranění legionelly

Jak se například z vody odstraňuje legionella? Možnosti eliminace legionelly je termická dezinfekce, chemická dezinfekce a dezinfekce ÚV zářením. Naše společnost se specializuje na dezinfekci pomocí UV záření. UV záření ničí DNA organismů, bakterie se deaktivují a je narušena i jejich celková struktura. Jedná se o nejefektivnější způsob, jak získat čistou vodu bez chemického čištění.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.goro.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Dezinfekční systémy pro odstranění legionelly

Dezinfekční systémy pro odstranění legionelly

Rod bakterií legionella se často vyskytuje v rozvodech pitné vody a může být lidskému organismu nebezpečný. Společnost Goro se již 25 let zabývá vývojem, výrobou a instalací komerčních i domácích úpraven vody. Specializuje se na UV dezinfekci vody, díky které odstraní nebezpečnou legionellu bez použití chemie.

Vydáno 06.03.2017
Úprava vody pro lékárny, laboratoře, průmysl i  domácnosti

Úprava vody pro lékárny, laboratoře, průmysl i domácnosti

Čistá voda je základ. A to jak pro "provoz" našeho organismu, tak pochopitelně také pro mnohá odvětví průmyslu nebo třeba na výrobu léků a sterilizaci lékařských nástrojů. Málokdy však dostupná voda splňuje požadované parametry a normy potřebné ke konkrétnímu úkonu. V takovémto případě nastupuje na scénu odborně provedená úprava vody, na kterou se již bezmála 25 let zaměřuje pražská společnost GORO.

Vydáno 17.04.2014
Elektrodeionizace (EDI) - úprava vody kterou ocení ti, co hledají nejvyšší kvalitu

Elektrodeionizace (EDI) - úprava vody kterou ocení ti, co hledají nejvyšší kvalitu

Ekonomická a ekologická úprava vody? Ve společnosti GORO víme jak na to. Stačí, když si pořídíte úpravnu vody EDI a využijete výhod elektrodeionizace. Tato speciální technologie totiž zajistí výrobu velmi čisté vody s rezistivitou 5 až 18 M Ohmů.cm ze vstupní vody s kvalitou na úrovni RO permeátu nebo lepší. Využití najde v průmyslu i laboratořích, kde může nahradit konvenční demineralizaci vody.

Vydáno 10.02.2016
Úprava vody pro bezpečný a bezproblémový provoz

Úprava vody pro bezpečný a bezproblémový provoz

Voda je základem všeho života na planetě Zemi. Je naší součástí i předmětem denní potřeby, zpříjemňuje nám životní prostředí a pomáhá v mnoha oblastech. Ne vždy je ale kvalita vody, kterou každodenně používáme, dostačující pro její účel. V takovém případě je nutná úprava vody speciálním zařízením, jehož funkcí je docílit optimální tvrdosti a jakosti.

Vydáno 30.08.2013
Snadná úprava vody? Spoléhejte na českou firmu Goro

Snadná úprava vody? Spoléhejte na českou firmu Goro

Jsou pro vaši práci nezbytné sterilizační lampy, filtrační zařízení nebo změkčovače vody? Pak při nákupu přístrojů spoléhejte na specializovaného odborníka s více než dvacetiletou tradicí. Goro vám nabízí veškeré potřebné přístroje. Od minulého roku navíc můžete nakupovat prostřednictvím našeho přehledného e-shopu, který vám usnadní nakupování.

Vydáno 23.03.2015Vydáno 17.03.2018
94 Zhlédnutí
Topováno 11.05.2020

Výroba - úprava a filtrace vody

Výroba - úprava a filtrace vody

Filtry, úpravny a změkčovače vody - výroba zařízení pro úpravu vody

Servis úpraven vody a PBTK

Servis úpraven vody a PBTK

Servis úpraven vody, opravy a pravidelné technické kontroly

Odstranění legionelly

Odstranění legionelly

Odstranění legionell UV zářením a pomocí chloroxidu - dezinfekce vody