Ultračistá voda pro lékárny a laboratoře ČL 9000 – mikrobiologicky nezávadná voda

GORO, spol. s r.o. Úprava vody, reverzní osmóza

Ultračistá voda pro lékárny a laboratoře ČL 9000 – mikrobiologicky nezávadná voda

GORO, spol. s r.o.
Úprava vody, reverzní osmóza
Elektrodeionizace (EDI) - úprava vody kterou ocení ti, co hledají nejvyšší kvalitu

Ekonomická a ekologická úprava vody? Ve společnosti GORO víme jak na to. Stačí, když si pořídíte úpravnu vody EDI a využijete výhod elektrodeionizace. Tato speciální technologie totiž zajistí výrobu velmi čisté vody s rezistivitou 5 až 18 M Ohmů.cm ze vstupní vody s kvalitou na úrovni RO permeátu nebo lepší. Využití najde v průmyslu i laboratořích, kde může nahradit konvenční demineralizaci vody.

GORO - úprava vody, elektrodeionizace

Elektrodeionizace a její výhody

Jak vlastně elektrodeionizace funguje? Využívá výhodných elektrochemických vlastností ionexů v prostředí málo vodivých roztoků. Kombinací elektrodialýzy (ED) a iontovýměny pomocí pryskyřicové deionizace odstraňuje rozpuštěné soli z vody a pomáhá vytvořit perfektně čistou vodu, která splňuje i velmi přísné požadavky laboratoří a průmyslových výroben.
Tato úprava vody je přitom nejen ekologická, ale i ekonomicky výhodná. Nabízí vám totiž celou řadu výhod, mezi které patří:

- Úspora vody
- Úspora elektrické energie - na rozdíl od konvenčních způsobů je EDI kontinuální proces a nevyžaduje přerušování
- Úprava vody bez použití chemikálií
- Rychlá návratnost počáteční investice

Úprava vody EDI je výhodná po všech směrech


GORO nabízí certifikáty i servis

Ptáte se, proč nakupovat přístroje na úpravu vody zrovna u nás? Společnost GORO je totiž zárukou kvality. Důkazem je i řada certifikátů, které naše firma vlastní. Uděleny nám byly například certifikáty ITC Zlín o kvalitě upravené vody, Certifikát ISO 9001:2008, nebo prestižní Mezinárodní hodnocení AAA. Také naše výrobky jsou opatřeny potřebnými certifikáty kvality. Důraz navíc klademe i na servisní činnost. Všechny úpravny vody EDI proto pravidelně kontrolujeme a všechny případné závady včas odstraníme.

Certifikáty naší firmy pro technologie úpravy vodyVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.goro.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Odstranění legionelly pomocí úpravny vody

Odstranění legionelly pomocí úpravny vody

Legionella není jenom název zákeřné nemoci používaný v historii, protože se s ní můžeme setkat i v dnešní době. Bakterie Legionelly se běžně vyskytují ve vodě a vodních systémech nejčastěji v bojlerech, teplovodních potrubích nebo klimatizacích. A právě díky kvalitním úpravnám vody se již běžně s touto chorobou nesetkáme. Společnost GORO spol., s.r.o. je na trhu již 27 let a moc dobře ví, co je v této oblasti důležité.

Vydáno 17.03.2018
Dezinfekční systémy pro odstranění legionelly

Dezinfekční systémy pro odstranění legionelly

Rod bakterií legionella se často vyskytuje v rozvodech pitné vody a může být lidskému organismu nebezpečný. Společnost Goro se již 25 let zabývá vývojem, výrobou a instalací komerčních i domácích úpraven vody. Specializuje se na UV dezinfekci vody, díky které odstraní nebezpečnou legionellu bez použití chemie.

Vydáno 06.03.2017
Úprava vody pro lékárny, laboratoře, průmysl i  domácnosti

Úprava vody pro lékárny, laboratoře, průmysl i domácnosti

Čistá voda je základ. A to jak pro "provoz" našeho organismu, tak pochopitelně také pro mnohá odvětví průmyslu nebo třeba na výrobu léků a sterilizaci lékařských nástrojů. Málokdy však dostupná voda splňuje požadované parametry a normy potřebné ke konkrétnímu úkonu. V takovémto případě nastupuje na scénu odborně provedená úprava vody, na kterou se již bezmála 25 let zaměřuje pražská společnost GORO.

Vydáno 17.04.2014
Úprava vody pro bezpečný a bezproblémový provoz

Úprava vody pro bezpečný a bezproblémový provoz

Voda je základem všeho života na planetě Zemi. Je naší součástí i předmětem denní potřeby, zpříjemňuje nám životní prostředí a pomáhá v mnoha oblastech. Ne vždy je ale kvalita vody, kterou každodenně používáme, dostačující pro její účel. V takovém případě je nutná úprava vody speciálním zařízením, jehož funkcí je docílit optimální tvrdosti a jakosti.

Vydáno 30.08.2013
Snadná úprava vody? Spoléhejte na českou firmu Goro

Snadná úprava vody? Spoléhejte na českou firmu Goro

Jsou pro vaši práci nezbytné sterilizační lampy, filtrační zařízení nebo změkčovače vody? Pak při nákupu přístrojů spoléhejte na specializovaného odborníka s více než dvacetiletou tradicí. Goro vám nabízí veškeré potřebné přístroje. Od minulého roku navíc můžete nakupovat prostřednictvím našeho přehledného e-shopu, který vám usnadní nakupování.

Vydáno 23.03.2015Vydáno 10.02.2016
701 Zhlédnutí
Topováno 02.01.2017

Výroba - úprava a filtrace vody

Výroba - úprava a filtrace vody

Filtry, úpravny a změkčovače vody - výroba zařízení pro úpravu vody

Servis úpraven vody a PBTK

Servis úpraven vody a PBTK

Servis úpraven vody, opravy a pravidelné technické kontroly

Odstranění legionelly

Odstranění legionelly

Odstranění legionell UV zářením a pomocí chloroxidu - dezinfekce vody