E-shop - úpravny vody, filtrace, změkčovače i příslušenství

GORO, spol. s r.o. Úprava vody, reverzní osmóza

E-shop - úpravny vody, filtrace, změkčovače i příslušenství

Filtry, úpravny a změkčovače vody - výroba zařízení pro úpravu vody

Úprava a filtrace vody pro domácí i komerční využití - to je výrobní sortiment společnosti GORO, spol. s.r.o., která se na trhu pohybuje již od roku 1991. Vyrábíme úpravny vody a zařízení pro filtraci či změkčení vody, s využitím reverzní osmózy a elektrodeionizace. Jsme držitelem osvědčení ISO 9001:2008, naše produkty mají veškeré potřebné certifikáty a uplatnění najdou v řadě domácností a průmyslových provozů - obzvláště ve stomatologii, laboratořích, farmacii či chemickém průmyslu.

GORO, spol. s.r.o. - Výroba zařízení pro úpravu, filtraci a změkčení vody

Reverzní osmóza i moderní metoda elektrodeionizace

Při výrobě našich zařízení na úpravu vody využíváme reverzní osmózu, stejně tak jako další metody. Princip reverzní osmózy, tedy filtrace za pomoci tlaku a membrány, najde využití v provozech, jejichž spotřeba převyšuje 20 litrů vody denně. Při požadovaném výkonu 30 litrů za hodinu a vyšším je vhodné využít variantu s novou metodou elektrodeionizace (EDI). V případě, že je potřeba vyrobit menší množství vody, nabízí se ekonomičtější a levnější varianta spočívající v použití směsných iontoměničů mixbed (DEMI).

Reverzní osmóza


Úpravny vody pro domácí použití i komerční provozy

Ať už tedy hledáte úpravnu vody pro svou domácnost či průmyslový provoz, vždy pro Vás najdeme to nejvhodnější řešení a dodáme Vám zařízení, které přesně splní Vaše požadavky. Vyrábíme zařízení pro domy, byty či chaty, stejně tak jako pro komerční použití - tedy pro zdravotnické provozy, stomatologii, laboratoře, lékárny, biotechnologie, kosmetický průmysl či průmysl chemický. Veškeré naše produkty mají všechny potřebné certifikáty o kvalitě vody a jsme rovněž držiteli mezinárodního ocenění AAA. Co víc, naše úpravny vody jsou nejen funkční, ale jejich skříňové provedení je i esteticky líbivé.

Domácí úpravny vody


Úpravny vody, reverzní osmóza, sterilizace a filtrace vody

Technologie čištění vody reverzní osmózou zbavuje vodu i mikroplastů, doporučujeme doplnit sestavu o mineralizátor k obohacení vody o minerály. Dále nabízíme centrální sterilizace pro přípravu medicinální páry, automatické změkčovače vody, zařízení pro mechanickou filtraci vody a odstranění kalu, dusičnanů či kovů, hormonů a mechanických nečistot, stejně tak jako úpravny pro ultračistou vodu a zařízení pro bakteriologické ošetření vody.

Centrální sterilizace


PODSTRÁNKY

Výroba - úprava a filtrace vody

Výroba - úprava a filtrace vody
Filtry, úpravny a změkčovače vody - výroba zařízení pro úpravu vody

Servis úpraven vody a PBTK

Servis úpraven vody a PBTK
Servis úpraven vody, opravy a pravidelné technické kontroly

Odstranění legionelly

Odstranění legionelly
Odstranění legionell UV zářením a pomocí chloroxidu - dezinfekce vody
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA GORO, spol. s r.o. Úprava vody, reverzní osmóza
WEBOVÁ STRÁNKA
GORO, spol. s r.o.
www.goro.cz
Adresa

Adresa

Chrášťany 50
Chrášťany 282 01

goro@goro.cz
+420 326 313 892


Najdete nás také zde:

ARES
captcha