OKBHI a medicinální pára – pro laboratoře klinické biochemie, hematologie a imunologie

GORO, spol. s r.o. Úprava vody, reverzní osmóza

OKBHI a medicinální pára – pro laboratoře klinické biochemie, hematologie a imunologie

GORO, spol. s r.o.
Úprava vody, reverzní osmóza
Úprava vody pro bezpečný a bezproblémový provoz

Voda je základem všeho života na planetě Zemi. Je naší součástí i předmětem denní potřeby, zpříjemňuje nám životní prostředí a pomáhá v mnoha oblastech. Ne vždy je ale kvalita vody, kterou každodenně používáme, dostačující pro její účel. V takovém případě je nutná úprava vody speciálním zařízením, jehož funkcí je docílit optimální tvrdosti a jakosti.

Úprava vody pro bezpečný a bezproblémový provoz

Požadavky na úpravu vody v průmyslových odvětvích

Jelikož jsou požadavky na úpravu vody v průmyslových odvětvích rozdílné, je třeba se zaměřovat nejen na dílčí prvky, ale na celé řešení komplexně, pečlivě analyzovat všechna možná úskalí realizace a také pamatovat na ekonomickou a provozní efektivitu.


Odborníci na úpravu vody s mnohaletými zkušenostmi

Společnost GORO se zabývá úpravou vody v mnoha nejrůznějších oborech. Každé odvětví průmyslu má svá specifika, která vyžadují různá řešení, mají různé normy a také zdroje s různou kvalitou vody. Úprava vody dle individuálních potřeb a požadavků je nezbytným krokem pro bezproblémový a bezpečný provoz jakéhokoliv charakteru, proto je třeba přizpůsobit každou zakázku všem skutečnostem, které ovlivňují jednotlivé projekty.

GORO, spol. s r.o. je česká firma působící na trhu již od roku 1991, má tedy dlouholeté zkušenosti z realizací malých i rozsáhlých zakázek na úpravu vody, včetně návrhu projektu, výroby a prodeje komponentů a servisu zařízení na úpravu vody. Díky odborným znalostem, zkušenostem a neustálému vzdělávání se v oboru, jsou pracovníci schopni připravit řešení na míru i těm nejnáročnějším podmínkám s přihlédnutím k ekonomické stránce projektu v rekordním čase.

A kde všude je úprava vody nezbytná? Odpověď je jasná: téměř ve všech průmyslových odvětvích. Nejčastěji jde o chemický a potravinářský průmysl, gastronomická, ubytovací či sportovní zařízení, stavebnictví, energetiku, výrobny a mnoho dalších.

Společnost GORO - dlouholeté zkušenosti s úpravou vody


Dokonalé zabezpečení i v případě havárie

Firma GORO poskytuje svým klientům veškerý potřebný servis pro zajištění bezproblémového provozu i v případě havárie či jiných technických problémů. Většina úpraven vody disponuje pro tyto případy zabezpečením v podobě přechodu na nouzový režim, který zajistí chod zařízení až do doby příjezdu servisního technika. Veškeré náhradní díly jsou ihned k dispozici, takže není třeba obav z přerušení provozu, a tím i ztráty zisku. Díky speciálním počítačovým programům společnosti jsou veškerá potřebná data o provedených zásazích pečlivě monitorována.

Více informací o společnosti GORO a realizacích, přehledně seřazených dle příslušných odvětví průmyslu, najdete na webových stránkách www.goro.cz.

Společnost GORO - kontaktyVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.goro.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Odstranění legionelly pomocí úpravny vody

Odstranění legionelly pomocí úpravny vody

Legionella není jenom název zákeřné nemoci používaný v historii, protože se s ní můžeme setkat i v dnešní době. Bakterie Legionelly se běžně vyskytují ve vodě a vodních systémech nejčastěji v bojlerech, teplovodních potrubích nebo klimatizacích. A právě díky kvalitním úpravnám vody se již běžně s touto chorobou nesetkáme. Společnost GORO spol., s.r.o. je na trhu již 27 let a moc dobře ví, co je v této oblasti důležité.

Vydáno 17.03.2018
Dezinfekční systémy pro odstranění legionelly

Dezinfekční systémy pro odstranění legionelly

Rod bakterií legionella se často vyskytuje v rozvodech pitné vody a může být lidskému organismu nebezpečný. Společnost Goro se již 25 let zabývá vývojem, výrobou a instalací komerčních i domácích úpraven vody. Specializuje se na UV dezinfekci vody, díky které odstraní nebezpečnou legionellu bez použití chemie.

Vydáno 06.03.2017
Úprava vody pro lékárny, laboratoře, průmysl i  domácnosti

Úprava vody pro lékárny, laboratoře, průmysl i domácnosti

Čistá voda je základ. A to jak pro "provoz" našeho organismu, tak pochopitelně také pro mnohá odvětví průmyslu nebo třeba na výrobu léků a sterilizaci lékařských nástrojů. Málokdy však dostupná voda splňuje požadované parametry a normy potřebné ke konkrétnímu úkonu. V takovémto případě nastupuje na scénu odborně provedená úprava vody, na kterou se již bezmála 25 let zaměřuje pražská společnost GORO.

Vydáno 17.04.2014
Elektrodeionizace (EDI) - úprava vody kterou ocení ti, co hledají nejvyšší kvalitu

Elektrodeionizace (EDI) - úprava vody kterou ocení ti, co hledají nejvyšší kvalitu

Ekonomická a ekologická úprava vody? Ve společnosti GORO víme jak na to. Stačí, když si pořídíte úpravnu vody EDI a využijete výhod elektrodeionizace. Tato speciální technologie totiž zajistí výrobu velmi čisté vody s rezistivitou 5 až 18 M Ohmů.cm ze vstupní vody s kvalitou na úrovni RO permeátu nebo lepší. Využití najde v průmyslu i laboratořích, kde může nahradit konvenční demineralizaci vody.

Vydáno 10.02.2016
Snadná úprava vody? Spoléhejte na českou firmu Goro

Snadná úprava vody? Spoléhejte na českou firmu Goro

Jsou pro vaši práci nezbytné sterilizační lampy, filtrační zařízení nebo změkčovače vody? Pak při nákupu přístrojů spoléhejte na specializovaného odborníka s více než dvacetiletou tradicí. Goro vám nabízí veškeré potřebné přístroje. Od minulého roku navíc můžete nakupovat prostřednictvím našeho přehledného e-shopu, který vám usnadní nakupování.

Vydáno 23.03.2015Vydáno 30.08.2013
286 Zhlédnutí
Topováno 01.07.2016

Výroba - úprava a filtrace vody

Výroba - úprava a filtrace vody

Filtry, úpravny a změkčovače vody - výroba zařízení pro úpravu vody

Servis úpraven vody a PBTK

Servis úpraven vody a PBTK

Servis úpraven vody, opravy a pravidelné technické kontroly

Odstranění legionelly

Odstranění legionelly

Odstranění legionell UV zářením a pomocí chloroxidu - dezinfekce vody