Hliníkové konstrukční stavebnicové profily MayTec – vysoká nosnost, flexibilita a rychlé dodání

Enprag s.r.o. Kovový nábytek Praha

Hliníkové konstrukční stavebnicové profily MayTec – vysoká nosnost, flexibilita a rychlé dodání

Enprag s.r.o.
Kovový nábytek Praha
Nábytek do škol a šatní skříňky

Hledáte vhodný nábytek do vaší školy? V tom případě se obraťte na společnost Enprag s.r.o. Disponují vlastními webovými stránkami, které jsou zároveň jejich e-shopem. Vašimi požadavky se bude zabývat tým odborníků, můžete navštívit dokonce jejich vzorkovnu nebo požádat o vizualizaci. Prodávají nábytek do škol, lavice, židle, katedry, stoly, skříňky a to i do šaten a mnoho dalšího.

Nábytek do škol, Enprag s.r.o.

Vzhled a ergonomie stolů a židlí

Každý z nás si jistě pamatuje dobu, kdy jsme sedávali v lavicích. Nyní to zažívají naše děti a my si přejeme, abychom jim to dokázali nějakým způsobem ulehčit. Rodiče však zajímá také jiná otázka a to ohledně zdraví jejich dítěte. Proto tím dál častěji lpíme na kvalitních stolech a židlích, které by splňovaly tyto základní předpoklady. Vysoký důraz se klade na ergonomii nábytku. Naše společnost spolupracuje s předními světovými výrobci. Ti se na výrobu školního nábytku specializují a dbají i na lékařská doporučení. Vzhledově se však stále jedná o velmi estetické stoly a židle.

Nabízíme rozsáhlý sortiment v různých cenových variantách


Důležité předpoklady kvalitního nábytku

Školní nábytek ovlivňuje pohodu ve třídě i výkon žáků, proto bychom při jeho výběru měli být pozorní. Školní lavice a židle jsou nedílnou součástí každé výuky. Naše firma vám vybaví klasické třídy, odborné i počítačové učebny. Zajistíme sezení v lavicích, které bude konečně pro děti zdravotně nezávadné. Celou učebnu doladíme o nástěnky a vitrínky.

Šatní skříňky


Poradíme a vyřešíme zakázku na míru

Dovoz nábytku zajišťujeme vlastními vozy. Pomůžeme s vybavením šaten a vaši zakázku vyřešíme na míru. Zajistíme skříňky do šaten, věšáky a lavice. Díky tomu bude děti sport ještě více bavit.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kovovynabytek.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Kovový nábytek přináší jistotu i pohodu

Kovový nábytek přináší jistotu i pohodu

Zatímco v domácím prostředí si můžeme zvolit nábytek z materiálů, které jsou vůči drsnějšímu zacházení méně odolné, v místnostech veřejných budov je zapotřebí věnovat pozornost i tomuto kritériu. Proto se pro podobné využití volí více kovový nábytek.

Vydáno 29.05.2018
Nábytek podle principů štíhlé výroby od firmy Enprag

Nábytek podle principů štíhlé výroby od firmy Enprag

Kovový nábytek, Lean produktové řady a ergonomická pracoviště na míru podle principů štíhlé výroby nabízí společnost Enprag s.r.o. Na českém trhu působíme přes dvacet let a nabízíme široký sortiment kovového nábytku a vybavení. Začínáme zjištěním potřeb zákazníka, po společném výběru vhodných produktů pokračujeme grafickým návrhem v 3D, cenovou kalkulací a instalací na klíč.

Vydáno 20.04.2016
Jednoduchost, přehlednost a kvalita. To je dílenský, kovový a průmyslový nábytek od Enprag

Jednoduchost, přehlednost a kvalita. To je dílenský, kovový a průmyslový nábytek od Enprag

Jak zařídit svou dílnu? Především prakticky. A jak toho docílit? Nakupovat kovový a dílenský nábytek od společnosti Enprag. Naším cílem je vytvořit pro vás dokonalé ergonomicky uspořádané pracoviště, které vám ušetří množství času svou jednoduchostí a přehledností. Vybírejte v našem e-shopu nebo si od nás nechte vytvořit nábytek na míru. Využijte každý centimetr místa ve své dílně či skladu.

Vydáno 03.04.2014
Regály a regálové systémy BISLEY aneb výhody kovového nábytku

Regály a regálové systémy BISLEY aneb výhody kovového nábytku

Skladovací a úložné prostory jsou potřebné doslova všude – ať už v nejrůznějších oblastech průmyslu, kancelářích nebo domácnostech. Společnost Enprag proto přináší propracovaný systém regálů a regálových systémů, úložných prostor a dalšího kovového nábytku, který vám pomůže efektivně řešit uspořádání vašeho prostoru, ať už doma nebo v práci.

Vydáno 16.06.2015Vydáno 21.03.2018
230 Zhlédnutí
Topováno 02.03.2020

Štíhlá výroba

Štíhlá výroba

Štíhlá výroba, LEAN produktové řady a pracoviště na míru

Dílenský a kancelářský nábytek

Dílenský a kancelářský nábytek

Dílenský a kancelářský kovový nábytek, praktická úložná řešení

Městský mobiliář, zdravotnický a školní nábytek

Městský mobiliář, zdravotnický a školní nábytek

Nábytek a vybavení pro školy i zdravotnická zařízení, městský mobiliář