Prodej a montáž garážových vrat od předních českých výrobců

Garážová vrata a žaluzie Telč Martin Mareček

Prodej a montáž garážových vrat od předních českých výrobců

Nepodceňujte výběr kvalitních garážových vrat

Garážová vrata jsou důležitým prvkem, který je lepší nepodceňovat. Jejich účelem je splňovat moderní, estetické, technické, bezpečnostní i kvalitativní požadavky. A zároveň se přizpůsobit přáním i toho nejnáročnějšího zákazníka. S tím vám nejen poradí, ale také zrealizuje firma Garážová vrata a žaluzie Martin Mareček se sídlem v Telči.

Garáž Lomax, Garážová vrata a žaluzie Martin Mareček

Garážová vrata jako vizitka vašeho domu

I když by se mohlo zdát, že garážová vrata jsou vizitkou pouze vaší garáže, která je buď součástí vaší zahrady, nebo přímo součást rodinného domu, tak opak je pravdou. Tento prvek tvoří důležitou součást rodinného domu a zahrady ve všech směrech. Pro někoho je důležitý design, pro dalšího bezpečnostní prvky a pro třetího kvalita a funkčnost. Všechno dohromady dává dokonalý celek, díky kterému bude vaše garáž i dům vypadat nejen skvěle, ale zároveň využijete požadovaný účel garážových vrat. O to, aby vaše garážová vrata byla do posledního detailu dokonalá a splňovala svůj účel, se po všech stránkách postará Martin Mareček a jeho firma z Telče. Firma vám poskytne nejen dodávku vybraných garážových vrat, ale také samotnou montáž a to nejen v Telči, ale také v Jihlavě, Dačicích, Slavonicích a blízkém okolí.

Garážová vrata všeho druhu na míru


Široký výběr garážových vrat podle vašich představ

Garážová vrata poskytují požadovaný komfort nejen z různých materiálů, ale také v různých provedeních. Můžete si vybrat vrata sekční, posuvná, rolovací, dvoukřídlá nebo průmyslová. K dispozici je také široká škála barev, díky které vzhled snadno přizpůsobíte již stávajícímu prostředí. Důležitá je také kvalita a bezpečný pohon, díky kterému si užijete moderní komfort užívání i na dálkové ovládání. Některé verze, jako například vrata posuvná, slouží jako dveře i vrata zároveň. V dílnách, průmyslových zónách či v autoservisech zase využijete průmyslová skládací vrata nebo sekční průmyslová vrata, díky kterým si zajistíte komfortní užívání těchto prostor. K nejlevnějším řešením patří dvoukřídlá vrata, která jsou praktická, ale vyžadují dostatek prostoru před garáží nebo po jejích stranách kvůli otevírání. Výběr ovlivňuje také manipulace a můžete si vybrat ovládání ruční nebo dálkové či na vypínač. Bezpečnost je zajištěna tak, že většina moderních variant má pojistku, díky které dokáže elektronika vyhodnotit, že v cestě stojí nějaká překážka a včas se zastaví. V každém případě je úkolem garážových vrat zajistit ochranu majetku, bezpečnou manipulaci a splnit také estetickou funkci.

Různé druhy garážových vrat splňujících účel


Garážová vrata sekční nebo rolovací

Asi nejčastěji jsou využívaná vrata sekční. Poskytují snadnou možnost montáže i úprav bez stavebních změn, mají dlouhou životnost a nízkou hlučnost. Vysouvají se až po strop a tím nezabírají zbytečně prostor. Můžete si vybrat různá variabilní řešení ve variantách jako Excelent, Delta nebo Home. Jejich výhodou je, že při výpadku elektrické energie je možné je otevírat i ručně. Hodí se nejen pro jednu garáž, ale i pro dvojgaráže. Rolovací vrata jsou vhodná především pro menší garáže. Výhodou je, že se rovněž nechají montovat bez stavebních úprav, nezabírají při otevírání vnitřní prostor a dají se ovládat dálkově nebo vypínačem. Důležitým prvkem je protipádová brzda, která zajišťuje bezpečné používání. Součástí garážových vrat mohou být ještě záložní dvířka, díky kterým nemusíte otevírat celá vrata, když si potřebujete vzít pouze nářadí a podobně.

Řešení pro snadnou údržbu i manipulaciVydáno 12.05.2018
147 Zhlédnutí
Topováno 12.12.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Jak vybrat správnou stínicí techniku

Jak vybrat správnou stínicí techniku
Zvědavé pohledy z ulice, ostré slunce nebo večerní světlo pouličních lamp. To všechno jsou záležitosti, které dokážou život pěkně znepříjemnit. Naštěstí existuje perfektní řešení, díky kterému už nebudete muset hledat stín a soukromí ve vlastním domě. Kvalitní stínicí technika od firmy Garážová ...
PODSTRÁNKY

Garážová vrata

Garážová vrata
Garážová vrata sekční, rolovací, posuvná, dvoukřídlá a průmyslová garážová vrata

Rolovací mříže a pohony bran

Rolovací mříže a pohony bran
Pohony pro posuvné a křídlové brány, rolovací mříže na míru - Vysočina

Žaluzie, rolety, markýzy

Žaluzie, rolety, markýzy
Venkovní žaluzie a rolety, interiérové žaluzie, markýzy, roletky textilní či bambusové - Vysočina
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Garážová vrata a žaluzie Telč Martin Mareček
WEBOVÁ STRÁNKA
Garážová vrata a žaluzie Telč
www.zaluziemarecek.cz
Adresa

Adresa

Svatoanenská 125
Telč 588 56

praktikmarecek@seznam.cz
+420 567 243 198


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha