Garážová vrata a žaluzie
Martin Mareček

CZKGarážová vrata

Garážová vrata

Garážová vrata sekční, rolovací, posuvná, dvoukřídlá a průmyslová garážová vrata

Rolovací mříže a pohony bran

Rolovací mříže a pohony bran

Pohony pro posuvné a křídlové brány, rolovací mříže na míru - Vysočina

Žaluzie, rolety, markýzy

Žaluzie, rolety, markýzy

Venkovní žaluzie a rolety, interiérové žaluzie, markýzy, roletky textilní či bambusové - Vysočina


Garážová vrata

Firma Garážová vrata a žaluzie Martin Mareček, která sídlí v Telči, se zabývá prodejem a montáží garážových vrat a stínící techniky, jako jsou žaluzie, markýzy a rolety. Zajišťujeme také dodávku a instalaci plotů a bran. Realizujeme zakázky nejen v okolí Telče, ale také v Jihlavě, Dačicích a Slavonicích.

Disponujeme širokým výběrem stínící a další techniky pro Váš dům či firemní a podobné prostory. Co se týče rolet, zde můžete zvolit variantu s viditelným (přiznaným) boxem nebo boxem pro zaomítání. K dispozici máme také roletové překlady, které jsou zabudovány přímo jako okenní překlad, nebo také screenové rolety, kdy není tkanina pevně uzamčená ve vodících lištách. Zajišťujeme také dodávku rolet pro střešní okna. Další prvkem v rámci stínící techniky jsou venkovní žaluzie. Nainstalovat Vám můžeme žaluzie s viditelným boxem nebo s boxem ukrytým v podomítkové schránce, kdy je box schovaný ve fasádě a není zvenčí vidět. Poslední možností jsou žaluzie do překladu, se kterými je nutné počítat už při návrhu domu.

Pro naše klienty zajišťujeme i interiérové žaluzie, a to horizontální, dřevěné a vertikální. Na poli vnitřní stínící techniky se také zabýváme prodejem textilních roletek v několika variantách provedení montáže- na zeď, do stropu nebo do rámu plastového okna, eurookna nebo střešního okna. Jsou vyráběný jako volně visící nebo pevné s vodícími krycími lištami a krytem návinu. Na zakázku vyrábíme i doplňky, jako jsou pevné (rámové) a rolovací sítě proti hmyzu do oken a dveří. Zakázky realizujeme do 14 dnů.

Další z činností firmy Garážová vrata a žaluzie je výroba a instalace garážových vrat. Na míru Vám vyrobíme sekční, posuvná i křídlová garážová vrata v několika barevných odstínech a designech podle vašeho výběru. Zajišťujeme také dodávku rolovací vrat, která se dají dodatečně namontovat, a průmyslová vrata. Na zakázku také zhotovujeme ploty a brány, jejichž základ tvoří žárový zinek, který je následně nastříkán barvou podle vašeho výběru. Vytváříme posuvné a křídlové brány či kovové ploty s historickým designem. na přání Vám vytvoříme i rám plotu a brány, který lze doplnit o dřevěnou výplň. Prodáváme navíc i hliníkové vchodové dveře v široké škále barevných dekorů a s různými nerezovými doplňky a prosklením.

Pro zastřešení a zastínění teras a balkónů máme pro naše zákazníky k dispozici několik typů markýz. Pomůžeme Vám s výběrem vhodné markýzy pro zastínění menších a větších balkónů a terasy u Vás doma, ale i pro komerční prostory.
Součástí našich služeb je i zaměření, vytvoření návrhu podle Vašich představ, cenová kalkulace na míru a samozřejmě také záruční i pozáruční servis.


Katalog firem:    

Kovová vrata a ploty

,  

Rolety, žaluzie a markýzy

,  
Štítky:

Garážová vrata, markýzy, žaluzie, rolety Telč, Jihlava, Dačice, Slavonice