Garážová vrata a žaluzie
Martin Mareček
Jak vybrat správnou stínicí techniku

Zvědavé pohledy z ulice, ostré slunce nebo večerní světlo pouličních lamp. To všechno jsou záležitosti, které dokážou život pěkně znepříjemnit. Naštěstí existuje perfektní řešení, díky kterému už nebudete muset hledat stín a soukromí ve vlastním domě. Kvalitní stínicí technika od firmy Garážová vrata a žaluzie Martin Mareček se o vše postará.

Vnitřní rolety pro celkové stínění interiéru nabízí Garážová vrata a žaluzie Martin Mareček

Široký sortiment venkovní i vnitřní stínicí techniky

Společnost Garážová vrata a žaluzie Martin Mareček se sídlem v Telči je poskytovatelem dodávky a montáže garážových vrat, plotů, bran a rolovacích mříží a také kvalitní stínicí techniky jako jsou rolety, roletky, markýzy a žaluzie včetně sítí proti hmyzu. V sortimentu najdete jak venkovní, tak interiérová řešení, díky kterým si zajistíte nejen komfortní stínění, ale zároveň estetické řešení. Můžete si tedy vybrat nejen z velkého množství typů stínění, ale také z množství designových variant.

Kvalitní stínicí technika všeho druhu


Interiérové i exteriérové žaluzie

Při výběru vhodného stínění je důležité si uvědomit, co od takového stínění vlastně očekáváte. Jestli vás ovlivňuje cena, design nebo splnění účelu a jestli chcete stínění venkovní nebo vnitřní. Asi nejčastějším řešením jsou právě venkovní nebo vnitřní žaluzie. Ze sortimentu vnitřních žaluzii si můžete vybrat variantu vertikální nebo horizontální a z materiálů hliník, dřevo nebo textil. Venkovní žaluzie, kromě samotného stínění, zajišťují také tepelnou izolaci nebo ochranu proti hluku. Vybírat je možné podle barev, k dispozici je několik atraktivních odstínů, podle typu lamel či způsobu ovládání. Kvalitní zpracování a montáž jsou samozřejmostí. O kvalitě svědčí dodávka od renomovaných výrobců Lomax a Kasko.

Žaluzie pro venkovní i vnitřní použití


Markýzy, rolety a roletky

Další oblíbenou variantou pro řešení stínění jsou markýzy. Poskytují stínění především na terasách, balkonech, zahradách či obchodech a jsou charakteristické širokou škálou barev a vzorů. Další možnosti se vám předvedou v podobě rolet a roletek jak textilních, tak třeba bambusových. Plní nejen účel stínění, ale také účel estetický a skvěle zapadnou do každého interiéru.

Markýzy, rolety a roletky
FIREMNÍ ČLÁNKY


Nepodceňujte výběr kvalitních garážových vrat

Nepodceňujte výběr kvalitních garážových vrat

Garážová vrata jsou důležitým prvkem, který je lepší nepodceňovat. Jejich účelem je splňovat moderní, estetické, technické, bezpečnostní i kvalitativní požadavky. A zároveň se přizpůsobit přáním i toho nejnáročnějšího zákazníka. S tím vám nejen poradí, ale také zrealizuje firma Garážová vrata a žaluzie Martin Mareček se sídlem v Telči.

Vydáno 12.05.2018Vydáno 27.05.2018
99 Zhlédnutí
Topováno 02.10.2018

Garážová vrata

Garážová vrata

Garážová vrata sekční, rolovací, posuvná, dvoukřídlá a průmyslová garážová vrata

Rolovací mříže a pohony bran

Rolovací mříže a pohony bran

Pohony pro posuvné a křídlové brány, rolovací mříže na míru - Vysočina

Žaluzie, rolety, markýzy

Žaluzie, rolety, markýzy

Venkovní žaluzie a rolety, interiérové žaluzie, markýzy, roletky textilní či bambusové - Vysočina