Krásný a praktický domov s textilními roletkami

Garážová vrata a žaluzie Telč Martin Mareček

Krásný a praktický domov s textilními roletkami

Jak vybrat správnou stínicí techniku

Zvědavé pohledy z ulice, ostré slunce nebo večerní světlo pouličních lamp. To všechno jsou záležitosti, které dokážou život pěkně znepříjemnit. Naštěstí existuje perfektní řešení, díky kterému už nebudete muset hledat stín a soukromí ve vlastním domě. Kvalitní stínicí technika od firmy Garážová vrata a žaluzie Martin Mareček se o vše postará.

Vnitřní rolety pro celkové stínění interiéru nabízí Garážová vrata a žaluzie Martin Mareček

Široký sortiment venkovní i vnitřní stínicí techniky

Společnost Garážová vrata a žaluzie Martin Mareček se sídlem v Telči je poskytovatelem dodávky a montáže garážových vrat, plotů, bran a rolovacích mříží a také kvalitní stínicí techniky jako jsou rolety, roletky, markýzy a žaluzie včetně sítí proti hmyzu. V sortimentu najdete jak venkovní, tak interiérová řešení, díky kterým si zajistíte nejen komfortní stínění, ale zároveň estetické řešení. Můžete si tedy vybrat nejen z velkého množství typů stínění, ale také z množství designových variant.

Kvalitní stínicí technika všeho druhu


Interiérové i exteriérové žaluzie

Při výběru vhodného stínění je důležité si uvědomit, co od takového stínění vlastně očekáváte. Jestli vás ovlivňuje cena, design nebo splnění účelu a jestli chcete stínění venkovní nebo vnitřní. Asi nejčastějším řešením jsou právě venkovní nebo vnitřní žaluzie. Ze sortimentu vnitřních žaluzii si můžete vybrat variantu vertikální nebo horizontální a z materiálů hliník, dřevo nebo textil. Venkovní žaluzie, kromě samotného stínění, zajišťují také tepelnou izolaci nebo ochranu proti hluku. Vybírat je možné podle barev, k dispozici je několik atraktivních odstínů, podle typu lamel či způsobu ovládání. Kvalitní zpracování a montáž jsou samozřejmostí. O kvalitě svědčí dodávka od renomovaných výrobců Lomax a Kasko.

Žaluzie pro venkovní i vnitřní použití


Markýzy, rolety a roletky

Další oblíbenou variantou pro řešení stínění jsou markýzy. Poskytují stínění především na terasách, balkonech, zahradách či obchodech a jsou charakteristické širokou škálou barev a vzorů. Další možnosti se vám předvedou v podobě rolet a roletek jak textilních, tak třeba bambusových. Plní nejen účel stínění, ale také účel estetický a skvěle zapadnou do každého interiéru.

Markýzy, rolety a roletkyVydáno 27.05.2018
109 Zhlédnutí
Topováno 02.10.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Nepodceňujte výběr kvalitních garážových vrat

Nepodceňujte výběr kvalitních garážových vrat
Garážová vrata jsou důležitým prvkem, který je lepší nepodceňovat. Jejich účelem je splňovat moderní, estetické, technické, bezpečnostní i kvalitativní požadavky. A zároveň se přizpůsobit přáním i toho nejnáročnějšího zákazníka. S tím vám nejen poradí, ale také zrealizuje firma Garážová vrata a ...
PODSTRÁNKY

Garážová vrata

Garážová vrata
Garážová vrata sekční, rolovací, posuvná, dvoukřídlá a průmyslová garážová vrata

Rolovací mříže a pohony bran

Rolovací mříže a pohony bran
Pohony pro posuvné a křídlové brány, rolovací mříže na míru - Vysočina

Žaluzie, rolety, markýzy

Žaluzie, rolety, markýzy
Venkovní žaluzie a rolety, interiérové žaluzie, markýzy, roletky textilní či bambusové - Vysočina
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Garážová vrata a žaluzie Telč Martin Mareček
WEBOVÁ STRÁNKA
Garážová vrata a žaluzie Telč
www.zaluziemarecek.cz
Adresa

Adresa

Svatoanenská 125
Telč 588 56

praktikmarecek@seznam.cz
+420 567 243 198


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha