Krásný a praktický domov s textilními roletkami

Garážová vrata a žaluzie Telč Martin Mareček

Krásný a praktický domov s textilními roletkami

Venkovní žaluzie a rolety, interiérové žaluzie, markýzy, roletky textilní či bambusové - Vysočina

Venkovní žaluzie a rolety jsou vyhledávaným účinným prvkem exteriérového stínění oken bytů, rodinných domů, administrativních budov, komerčních ploch. Venkovní žaluzie a rolety nejen že příjemně zastíní interiér, ale poskytují i dostatek soukromí a ochranu proti nežádoucímu vniknutí. K zastínění větších ploch lze využít markýzy. Kromě exteriérového stínění si můžete u společnosti Garážová vrata a žaluzie Martin Mareček vybrat i interiérovou stínicí techniku – od horizontálních a vertikálních žaluzií přes dřevěné žaluzie a bambusové roletky až po textilní roletky a látkové žaluzie Plisé.

Venkovní žaluzie ochrana před slunečním zářením a vniknutím, Vysočina

Venkovní hliníkové žaluzie pro účinnou ochranu před sluncem

Zajistěte si v letním období příjemné klima ve vašich domovech, obchodech či kancelářích prostřednictvím vysoce jakostních venkovních hliníkových žaluzií. Zajisté si vyberete jak z několika nabízených atraktivních odstínů, tak i typu lamel a ovládání venkovních žaluzií. Kvalitní zpracování i montáž, jednoduché ovládání, účinné odstínění světelného záření, chlazení budov jsou vypovídající pozitivní atributy externích žaluzií renomovaných výrobců Lomax a Kasko.

Venkovní stínicí technika


Markýzy samostatně stojící, fásádní, výsuvné nebo výklopné markýzy

K zastínění větších teras, balkonů, zahrádek, prosklených ploch si u nás máte možnost vybrat z několika typů markýz v široké škále barev. K samostatně stojícím markýzám i výsuvným markýzám s větší plochou si můžete pořídit i čidlo, zajišťující stažení markýzy při nepříznivých povětrnostních podmínkách. Praktické a jednoduché řešení před slunečními paprsky přináší fasádní markýzy, architekotnický vzhled domů i komerčních objektů dotvoří výsuvné markýzy a k zastínění vchodů, malých balkonů i výkladních skříní se hodí výklopné markýzy.

Markýzy ke stínění balkonů, teras, letních zahrádek, vstupů


Vnitřní horizontální žaluzie hliníkové nebo dřevěné, vertikální žaluzie

Nejběžnější ochranou proti slunečním paprskům jsou interiérové žaluzie. V naší nabídce si vyberete přesně ten typ vnitřní žaluzie, která bude nejvíce splňovat vaše požadavky na zastínění i jak bude ladit vašemu interiéru. Je na vás, zda zvolíte horizontální žaluzie z hliníkových nebo dřevěných lamel, nenáročné na údržbu či elegantně působící vertikální žaluzie s množstvím světelných efektů, které nahradí záclony i závěsy.

Interiérové žaluzie vertikální a horizontální


Textilní roletky pro celkový stínicí efekt interiéru, přírodní bambusové rolety

Celkový stínicí efekt docílíte textilními roletkami, výběrem z mnoha barevných odstínů je můžete dokonale sladit s interiérem. Doslova efektní a moderní dojem interiéru vytváří látkové žaluzie Plisé, které rovněž nabízíme v pestré škále barev i dekorů. Milovníkům čistě přírodních materiálů doporučíme bambusové roletky v mnoha dekorech, které se hodí do různých typů interiérů a dodáváme je v provedení s navíjením nebo se stahováním.

Textilní a bambusové roletky


PODSTRÁNKY

Garážová vrata

Garážová vrata
Garážová vrata sekční, rolovací, posuvná, dvoukřídlá a průmyslová garážová vrata

Rolovací mříže a pohony bran

Rolovací mříže a pohony bran
Pohony pro posuvné a křídlové brány, rolovací mříže na míru - Vysočina

Žaluzie, rolety, markýzy

Žaluzie, rolety, markýzy
Venkovní žaluzie a rolety, interiérové žaluzie, markýzy, roletky textilní či bambusové - Vysočina
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Garážová vrata a žaluzie Telč Martin Mareček
WEBOVÁ STRÁNKA
Garážová vrata a žaluzie Telč
www.zaluziemarecek.cz
Adresa

Adresa

Svatoanenská 125
Telč 588 56

praktikmarecek@seznam.cz
+420 567 243 198


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha