Trička sportovní, pracovní i na volný čas ISSA LINE STRETCH z elastické bavlny – novinky

Industrial Starter Czech s.r.o.

Trička sportovní, pracovní i na volný čas ISSA LINE STRETCH z elastické bavlny – novinky

Výroba a prodej pracovních oděvů, obuvi a ochranných prostředků

Pracovní prostředí vyžaduje nejen prostředky, díky kterým budete moct plnit pracovní úkoly, ale také oděvy, obuv a ochranné pomůcky, díky kterým se budete cítit pohodlně a bezpečně. Vyberte si proto kvalitu, která je známá ve světě a poskytuje široký sortiment produktů jako společnost Industrial Starter Czech s.r.o.

Bezpečnostní pracovní obuv

Protagonista v designu, výrobě oděvů a obuvi

Společnost Industrial Starter Czech s.r.o. se sídlem v Ostravě patří do skupiny Industrial Starter, která byla založena v roce 1964. V posledních 20 letech se jedná o společnost, která se stala protagonistou v designu, výrobě oděvů a obuvi s návrhy a vývojem v Itálii. Produkcí společnosti jsou bezpečnostní obuv, ochranné prostředky pro práci ve výškách, oblečení pro práci a volný čas, pracovní a výstražné oděvy, pracovní rukavice a ochrana hlavy, zraku, sluchu, respirátory a mnoho dalšího.

Moderní design a kvalita oděvů, obuvi a dalších prostředků


Bezpečnostní pracovní obuv i pro volný čas

Cílem produktů je kvalita, odolnost, pohodlnost a příjemný design ochranných pracovních prostředků. K tomu slouží moderní a kvalitní technické materiály, spolupráce se zkušenými návrháři a projektanty a testování ve spolehlivých laboratořích. Jedná se nejen o pracovní oblečení, ale také o oblečení pro volný čas, pracovní ochranné prostředky a obuv vysoké kvality značek jako Industrial Starter, Issa Line, Akrobat, Martinello atd. Sortiment obuvi se snaží pokrýt různé potřeby uživatelů, a o čem svědčí obuv různých řad s různým provedením, cenami a vlastnostmi jako Issa Industry Safety Shoes, Issa Industry Plus, Max500 Issa, elastická obuv z řady ISSA. IT, obuv Professional and Sport jako i kvalitní holinky a vložky do obuvi.

Vyberte si kvalitu, odolnost a pohodlí


Ochranné oděvy a další pracovní prostředky

Kvalitu, pohodlí a také bezpečnost poskytuje sortiment oblečení, který je vyrobený z kvalitních a prodyšných materiálů, nepromokavých částí a s kvalitním absorbováním. Jedná se o čepice, bundy, kalhoty, overaly, zástěry, oděvy izotermické, bavlněné, Poly/bavlna, pro malíře, výstražné zateplené, nepromokavé, zimní, Termo, neprůřezné, jednorázové atd. Dále ochranné pomůcky pro práci ve výškách, ochranu hlavy, sluchu i zraku.

Bezpečnost při práci je důležitá


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.industrialstarter.com/cz_cz/

Vydáno 27.04.2018
572 Zhlédnutí
Topováno 31.08.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Novinky léto: Pracovní oděvy a obuv i pro volný čas

Novinky léto: Pracovní oděvy a obuv i pro volný čas
Když se řekne pracovní oblečení, tak si asi každý hned představí uniformu, která nepřidá na náladě. Proto je správná chvíle takové dojmy odbourat a získat pro společnost i pro svoje soukromé účely takové oděvy a obuv, které dodržují určité normy a bezpečnost, ale také moderní design.

Ochranné pracovní prostředky italské značky exkluzivně pro prodejce

Ochranné pracovní prostředky italské značky exkluzivně pro prodejce
Osobní ochranné pracovní prostředky patří mezi základní výbavu každé manuálně pracující osoby. To je také důvod, proč je stále výraznější apel na kvalitu, pohodlí, ale i vzhled pracovní obuvi a pracovního oděvu. Firma Industrial Starter Czech s.r.o. přináší exkluzivní nabídku pro prodejce, kteří ...
PODSTRÁNKY

Pracovní oděvy

Pracovní oděvy
Pracovní oděvy ISSALINE vhodné i pro volnočasové aktivity

Pracovní obuv

Pracovní obuv
Pohodlná pracovní obuv značky ISSA pro náročné uživatele

Ochranné prostředky pro práce ve výškách

Ochranné prostředky pro práce ve výškách
Ochrana proti pádu při práci ve výškách – lana, pásy, postroje, karabiny, helmy
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Industrial Starter Czech s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Industrial Starter Czech s.r.o.
www.industrialstarter.com
Adresa

Adresa

Ludvíkova 1351/16
Ostrava - Radvanice 716 00

infocz@ind-starter.com
+420 596 628 707


Najdete nás také zde:

Facebookwww.industrial-starter.czwww.issa-covid.czARES
captcha