Nerezové plechy, trubky, tyče – válcované za tepla nebo za studena

ITALINOX, s.r.o. Velkoobchod hutní nerezový materiál

Nerezové plechy, trubky, tyče – válcované za tepla nebo za studena

ITALINOX, s.r.o.
Velkoobchod hutní nerezový materiál
Chtějte tu nejkvalitnější ocel. Spolupracujte s firmou Italinox

Pokud někdo opravdu ví, jak zacházet s ocelí, jak vyzdvihnout její přednosti a vyrobit z ní produkty prvotřídní kvality, pak je to firma Italinox vyrábějící ocelové korozivzdorné plechy, trubky, tyče i gastrozařízení.


Profesionálové, co pracují s láskou k oceli

Naše společnost se už více než 20 let zabývá výrobou a prodejem vysoce kvalitních korozivzdorných ocelových produktů. U nás vás čekají prvotřídní služby, profesionální přístup, záruka kvality, rychlosti a úspor. To vše především díky novým technologiím, které jsou naprosto přesné a rychlé, a díky zaměstnancům, kteří jsou skutečnými odborníky na ocel. Za dobu naší existence jsme nahromadili enormní know-how a obrovské množství praktických a technologických zkušeností se zpracováním oceli, díky kterým vám nabízíme skutečně ty nejkvalitnější ocelové produkty na trhu.

Od ocelových plechů, přes tyče a trubky, až po gastrozařízení

Nabídka našich ocelových produktů je skutečně široká. Vyrábíme válcované plechy za studena i za tepla, broušené, děrované, dekorativní i podestové plechy, trubky kruhové, tlustostěnné, čtvercové, obdélníkové, svařované, tlustostěnné i tažené bezešvé, ploché, kruhové, čtvercové i šestihranné tyče, tažené za studena, válcované za tepla i stříhané z plechu, s L, T, U, H i I profily. Všechno vyjmenované navíc v nejrůznějších rozměrech. Najdete u nás samozřejmě i příslušenství k trubkám, jako jsou příruby, kolena, redukce či třmeny a objímky.

Do vašich gastrozařízení pak dodáváme vrchní desky s vevařenými dřezy pro mycí stoly, umyvadla, vevařovací dřezy pro restaurace i barové pulty, vany pro vodní lázeň gastronom, otvory pro přípojky k odpadu i vrchní desky s vevařenými vanami pro vodní lázeň. Pokud vám v naší nabídce něco chybí, neváhejte nás kontaktovat. Všechno se dá zařídit.

Partner, který nerezaví

Firma Italinox dělá pro své zákazníky první poslední. Svých zákazníků si vážíme, proto dbáme na vaši maximální spokojenost. Snažíme se vyhovět každému vašemu přání a neustále zdokonalujeme své služby, abychom vám skutečně dodávali vždy jen tu nejlepší ocel na trhu. Jdeme s dobou, jděte s ní i vy a pečlivě vybírejte partnera, který vám bude dodávat ocelové výrobky špičkové kvality.

Naše servisní centrum je zárukou kvality, rychlosti i úspory

To, co z nás dělá opravdu ty nejlepší z nejlepších, je především servisní centrum s novou technologií, která je nejen garancí kvality a rychlosti, ale také úspory. Dodáváme materiál nejen ve standardním provedení, ale i ve formátech na míru, čímž snižujeme náklady našich zákazníků na skladování a také minimalizujeme objem nerezového odpadu.

Mít kvalitní produkty však nestačí. Dnes je důležitá i prezentace firmy, její vystupování a především přístup k zákazníkům. Proto o své klienty pečujeme, jak nejlépe dovedeme. Spokojený zákazník je totiž vracející se zákazník. Najdete nás v Praze, Brně i Ostravě.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.italinox.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Nerezové plechy i další nerezové materiály odolají korozi za každých okolností

Nerezové plechy i další nerezové materiály odolají korozi za každých okolností

Nerezové materiály jsou velmi oblíbené ve stavebnictví, ale i v dalších oborech. Není divu, rez a koroze totiž nejen snižují kvalitu a odolnost materiálu, ale také z estetického hlediska nejsou žádoucí. Sháníte i vy kvalitní nerezové materiály, které vydrží beze změny i v náročných podmínkách? Obraťte se na společnost Italinox. Máme pro vás klasické nerezové plechy, ale i barevné a dekorativní plechy a další speciální nerezové materiály.

Vydáno 20.06.2015
Nerezové trubky, plechy, tyče a příslušenství od společnosti ITALINOX

Nerezové trubky, plechy, tyče a příslušenství od společnosti ITALINOX

Široký sortiment nerezového materiálu nabízí společnost ITALINOX, s.r.o. a to již od roku 1992. Mimo výše uvedené u nás naleznete také superslitiny niklu, duplexní materiály, povrchově upravené plechy a žárově zinkované plechy.

Vydáno 11.05.2016
Korozivzdorné produkty

Korozivzdorné produkty

Už nikdy nechcete ani koutkem oka zahlédnout rez? V tom případě vyzkoušejte korozivzdorné produkty! Specialistou na jejich výrobu je společnost ITALINOX s.r.o., která nabízí korozivzdorné produkty, jako jsou svitky, plechy, přístřihy a kotouče, dekorativní plechy a mnohé další mezi které se řadí i dlouhé trubky elektricky svařované, a tyče (kruhové, ploché, válcové, šesti hrané atd.)

Vydáno 18.04.2018
Servisní centrum firmy Italinox – záruka kvality, rychlosti a úspory

Servisní centrum firmy Italinox – záruka kvality, rychlosti a úspory

Kvalitní nerezové materiály pořídíte u společnosti Italinox s.r.o. se sídlem v Praze. To, co firmu a její produkty činí výjimečnými, je její servisní centrum s novou technologií. Právě ta je garantem kvality, rychlosti a úspory, kterou naše firma zákazníkům skrze své materiály poskytuje.

Vydáno 06.03.2017Vydáno 08.04.2014
425 Zhlédnutí
Topováno 09.12.2015

Korozivzdorné výrobky

Korozivzdorné výrobky

Nerezové hutní materiály – plechy, trubky, svitky, tyče z kvalitních ocelí

Výrobky pro gastrozařízení

Výrobky pro gastrozařízení

Nerezové výrobky pro gastronomická zařízení – dřezy, umyvadla, vany

Servisní centrum

Servisní centrum

Formátování a povrchová úprava nerezových materiálů v servisním centru