Žulové parapety Praha – estetické, odolné, snadno udržovatelné

MYSTIC DISTRIBUTION, s.r.o. Okenní parapety Helopal výroba

Žulové parapety Praha – estetické, odolné, snadno udržovatelné

MYSTIC DISTRIBUTION, s.r.o.
Okenní parapety Helopal výroba
Kamenné parapety dodají punc luxusu

Dokonalý byt tvoří dokonalé doplňky. Nejnovějším trendem v interiérové architektuře jsou kamenné parapety. Působí elegantně, luxusně a navíc vydrží velice dlouhou dobu nepoškozeny. Odolají totiž všem vnějším vlivům. A jistě i paní Módě.

Puritamo z litého mramoru MA

Moderní pojetí tradičního materiálu

Moderní bytoví architekti tvrdí, že dokonalé bydlení dotvoří teprve přesně navržené a vytvořené detaily. Pokud se podíváme na některé návrhy, jistě s tím musíme pouze souhlasit. Jedním z takových důležitých detailů jsou i okenní parapety. Jistě jste si všimli, že po příchodu do místnosti je právě okno tím prvním, co vám padne do oka. Někdy pohled tímto směrem působí přímo mysticky. A právě takový název dostala firma, která se zabývá především okenními parapety. MYSTIC DISTRIBUTION, s.r.o. je zastoupením rakouské renomované společnosti, která dodává značkové výrobky v této oblasti. Právě spojením zkušeností ze dvou evropských zemí (Rakouska a České republiky) se vytvořil sortiment, který splňuje nejen aktuální trendy, ale vyhovuje i nejvyšším technickým požadavkům.

Moderní kamenné parapety


Déšť ani holubi nemají šanci

Jedním z materiálů, který se používá na parapety nové doby, je litý mramor. Je vhodný do interiéru i exteriéru. Ve venkovním využití oceníte jeho odolnost vůči povětrnostním vlivům a nežádoucímu zásahu ptáků (skvrny jdou snadno odstranit). Uvnitř vás překvapí příjemně teplým povrchem a vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi. V obou případech je přínosem odolnost vůči chemikáliím. Je tedy jistě zřejmé, že tyto bytové doplňky vydrží opravdu dlouhou dobu a zub času na nich není téměř vůbec znát.

Kvalitní parapety z litého mramoru


Žula slaví triumf

Další možností, jak si oživit bydlení přírodním materiálem, je využití žuly na výrobu parapetů. Díky svým vlastnostem a příjemnému vzhledu je právě žula nejpoužívanějším kamenem v interiéru i v oblasti kolem domu. Žulové parapety se vyznačují rovněž vysokou odolností vůči veškerým nepříznivým vlivům. A to povětrnostním, mechanickému poškození, slunečnímu záření i vlhkosti. Oba kamenné materiály firma MYSTIC DISTRIBUTION s.r.o. produkuje v mnoha barevných variantách. Proto jistě nebude problém vybrat tu pravou „třešničku na dort“ v případě vašeho bydlení.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Značkové okenní parapety představuje společnost Mystic Distribution s.r.o.

Značkové okenní parapety představuje společnost Mystic Distribution s.r.o.

Tato společnost se zaměřuje na ucelený sortiment jakýchkoliv parapetů. Týká se to jak vnitřních, tak i vnějších parapetů. Jedná se o dřevotřísku, stejně tak jako lité mramorové parapety. Disponují velice širokou škálou moderních doplňků, které jsou vždy v souladu s nejnovějšími trendy.

Vydáno 02.08.2017
Vnitřní i vnější parapety významně ovlivní styl vašeho interiéru i exteriéru

Vnitřní i vnější parapety významně ovlivní styl vašeho interiéru i exteriéru

Volba vnějších a vnitřních parapetů je obvykle to poslední, co nás při výběru a instalaci nových oken zajímá. A to je velká chyba. Parapety jsou totiž velmi důležitým estetickým prvkem. V exteriéru je často podceňovaným atributem jejich správné osazení a utěsnění. V tomto ohledu jsou správnou volbou parapety z litého mramoru od rakouské společnosti Lottmann Fensterbänke GmbH, která se jejich výrobou zabývá již od roku 1973, a v České republice ji zastupuje společnost MYSTIC DISTRIBUTION, s r.o., díky které můžete mít tyto kvalitní parapety i vy.

Vydáno 22.02.2016
Detaily pro dokonalost bydlení – to jsou okenní parapety od firmy MYSTIC DISTRIBUTION

Detaily pro dokonalost bydlení – to jsou okenní parapety od firmy MYSTIC DISTRIBUTION

Okenní parapety patří k základům bydlení a jejich výběru je třeba věnovat velkou pozornost. Obraťte se proto na odborníky, jako je například firma MYSTIC DISTRIBUTION, spol. s r.o. Výrobou a prodejem kvalitních okenních parapetů se zabýváme více než 35 let a nabízíme široký sortiment vnitřních i vnějších parapetů.

Vydáno 26.07.2016
Výběr venkovních a vnitřních parapetů není radno podceňovat

Výběr venkovních a vnitřních parapetů není radno podceňovat

Výměna oken, to nejsou jen výplně a rámy, ale také parapety – ať už venkovní anebo vnitřní. I když jsou často přehlíženy a považovány jen za jakousi obtěžující povinnost, vnitřní a venkovní parapety si zaslouží náležitou pozornost. Společnost Mystic Distribution se specializuje na venkovní i vnitřní parapety už více než 35 let.

Vydáno 15.09.2014Vydáno 28.05.2018
324 Zhlédnutí
Topováno 18.06.2020

Parapety z litého mramoru

Parapety z litého mramoru

Okenní parapety z litého mramoru řady Helopal a Puritamo do interiéru i exteriéru

Dřevotřískové parapety

Dřevotřískové parapety

Dřevotřískové okenní parapety s dlouhou životností a snadnou údržbou

Parapety z taženého hliníku

Parapety z taženého hliníku

Vnější okenní parapety z taženého hliníku včetně příslušenství