Detaily pro dokonalost bydlení – to jsou okenní parapety od firmy MYSTIC DISTRIBUTION

MYSTIC DISTRIBUTION, s.r.o. Okenní parapety Helopal výroba

Detaily pro dokonalost bydlení – to jsou okenní parapety od firmy MYSTIC DISTRIBUTION

Vnitřní i vnější parapety významně ovlivní styl vašeho interiéru i exteriéru

Volba vnějších a vnitřních parapetů je obvykle to poslední, co nás při výběru a instalaci nových oken zajímá. A to je velká chyba. Parapety jsou totiž velmi důležitým estetickým prvkem. V exteriéru je často podceňovaným atributem jejich správné osazení a utěsnění. V tomto ohledu jsou správnou volbou parapety z litého mramoru od rakouské společnosti Lottmann Fensterbänke GmbH, která se jejich výrobou zabývá již od roku 1973, a v České republice ji zastupuje společnost MYSTIC DISTRIBUTION, s r.o., díky které můžete mít tyto kvalitní parapety i vy.

Puritamo Linea z litého mramoru

Parapety z litého mramoru

Parapety z litého mramoru obsahují 80% mramorové moučky spojené přírodní pryskyřicí a disponují vynikajícími vlastnostmi v interiéru i exteriéru. V interiéru oceníte zejména jejich teplý povrch, snadnou údržbu a odolnost vůči vzniku neodstranitelných skvrn, a to díky těsné, neporézní povrchové úpravě, v exteriéru pak odolnost proti povětrnostním vlivům a mrazu a optimální hodnotu tepelné prostupnosti.

Parapety z litého mramoru


Vnitřní parapety z litého mramoru

Aby mohl být nový domov vybaven přesně podle Vašich individuálních představ, v tradičním nebo moderním pojetí, jsou parapety z litého mramoru nabízeny v provedení Helopal classic, Helopal exclusiv, Helopal woodline, Puritamo a Puritamo linea. Tradiční pojetí reprezentuje typ Helopal classic a Helopal exclusiv, v obou případech je k dispozici pestrá nabídka odstínů a u některých z nich lze volit mezi lesklým a matným povrchem.
Novodobé pojetí designu pak reprezentují parapety Puritamo a Puritamo linea, které charakterizují ostré linie a jednoduché odstíny. Širokou nabídku uzavírá absolutní novinka, Helopal woodline, designový parapet z litého mramoru s povrchovou úpravou se strukturou dřeva, který umožňuje optimální spojení všech dřevěných prvků interiéru v jeden harmonický celek.

Helopal classic: pestrá nabídka odstínů


Vnější parapety z litého mramoru

V segmentu vnějších parapetů však nejde o pouhý design. Jejich napojení k rámu okna a ostění musí být těsné a odolné vůči tlaku přívalového deště a současně musí absorbovat délkové změny způsobené teplotními výkyvy.

Těsné a spolehlivé napojení vnějšího parapetu z litého mramoru zajišťuje technologie Helopal contact" a "Puritamo contact", kterou tvoří tři systémové prvky. Jádrem systému je profil s integrovanými těsnícími břity, který zaručuje pevné, vodotěsné spojení parapetu s oknem. Připevňuje se k osazovacímu rámu okna a po ukončení montáže nijak nenarušuje jeho estetický vzhled. Prostřednictvím fixního sklonu profilu snadno docílíme požadovaného spádu parapetu pro odvod dešťové vody. Osazený profil dále zlepšuje tepelnou izolaci v oblasti napojení s oknem a usnadňuje montáž, spoj již není třeba silikonovat a parapet při montáži podklínovávat. Dalším prvkem systému je frézování zadní hrany parapetu pro přesné osazení do těsnícího profilu. Posledním prvkem jsou plastové nebo hliníkové boční krytky, které eliminují vliv délkových změn parapetů, chrání omítku před znečištěním a zajišťují odolné napojení parapetu s ostěním.

Systémové hliníkové koncovky parapetů Helopal a Puritamo nabízí rovněž řešení v případě spojení parapetu s vodící lištou předokenní rolety. Vodící lišta musí být uvnitř parapetního systému, aby byl zajištěn odvod dešťové vody. Vodorovná stěna systémové koncovky je v zadní části přerušena. Do takto vzniklého výseku se osadí vodící lišta předokenní rolety, přičemž svislá stěna koncovky probíhá nepřetržitě za lištou. Tímto způsobem dojde k vytvoření „vany“, která zamezí úniku vody do stavby.

V případě parapetů dodávaných společností MYSTIC DISTRIBUTION, s.r.o. si tedy nepořizujete pouze kvalitní materiál, ale rovněž možnost využít široké škály příslušenství a moderní a vyspělé technologie jejich montáže.

Helopal contact - inovativní systém těsného napojení vnějšího parapetu z litého mramoru s oknem a fasádou


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.parapety-helopal.cz

Vydáno 22.02.2016
334 Zhlédnutí
Topováno 02.03.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kamenné parapety dodají punc luxusu

Kamenné parapety dodají punc luxusu
Dokonalý byt tvoří dokonalé doplňky. Nejnovějším trendem v interiérové architektuře jsou kamenné parapety. Působí elegantně, luxusně a navíc vydrží velice dlouhou dobu nepoškozeny. Odolají totiž všem vnějším vlivům. A jistě i paní Módě.

Značkové okenní parapety představuje společnost Mystic Distribution s.r.o.

Značkové okenní parapety představuje společnost Mystic Distribution s.r.o.
Tato společnost se zaměřuje na ucelený sortiment jakýchkoliv parapetů. Týká se to jak vnitřních, tak i vnějších parapetů. Jedná se o dřevotřísku, stejně tak jako lité mramorové parapety. Disponují velice širokou škálou moderních doplňků, které jsou vždy v souladu s nejnovějšími trendy.

Detaily pro dokonalost bydlení – to jsou okenní parapety od firmy MYSTIC DISTRIBUTION

Detaily pro dokonalost bydlení – to jsou okenní parapety od firmy MYSTIC DISTRIBUTION
Okenní parapety patří k základům bydlení a jejich výběru je třeba věnovat velkou pozornost. Obraťte se proto na odborníky, jako je například firma MYSTIC DISTRIBUTION, spol. s r.o. Výrobou a prodejem kvalitních okenních parapetů se zabýváme více než 35 let a nabízíme široký sortiment vnitřních i ...

Výběr venkovních a vnitřních parapetů není radno podceňovat

Výběr venkovních a vnitřních parapetů není radno podceňovat
Výměna oken, to nejsou jen výplně a rámy, ale také parapety – ať už venkovní anebo vnitřní. I když jsou často přehlíženy a považovány jen za jakousi obtěžující povinnost, vnitřní a venkovní parapety si zaslouží náležitou pozornost. Společnost Mystic Distribution se specializuje na venkovní i ...
PODSTRÁNKY

Parapety z litého mramoru

Parapety z litého mramoru
Okenní parapety z litého mramoru řady Helopal a Puritamo do interiéru i exteriéru

Dřevotřískové parapety

Dřevotřískové parapety
Dřevotřískové okenní parapety s dlouhou životností a snadnou údržbou

Parapety z taženého hliníku

Parapety z taženého hliníku
Vnější okenní parapety z taženého hliníku včetně příslušenství
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MYSTIC DISTRIBUTION, s.r.o. Okenní parapety Helopal výroba
WEBOVÁ STRÁNKA
MYSTIC DISTRIBUTION, s.r.o.
www.parapety-helopal.cz
Adresa

Adresa

Barrandova 1920/7a
Praha 4 143 00

info@helopal.cz
+420 225 273 961


Najdete nás také zde:

ARES
captcha