Značkové parapety venkovní Praha – elegantní a odolné

MYSTIC DISTRIBUTION, s.r.o. Okenní parapety Helopal výroba

Značkové parapety venkovní Praha – elegantní a odolné

Výběr venkovních a vnitřních parapetů není radno podceňovat

Výměna oken, to nejsou jen výplně a rámy, ale také parapety – ať už venkovní anebo vnitřní. I když jsou často přehlíženy a považovány jen za jakousi obtěžující povinnost, vnitřní a venkovní parapety si zaslouží náležitou pozornost. Společnost Mystic Distribution se specializuje na venkovní i vnitřní parapety už více než 35 let.

Vnitřní a venkovní parapety Helopal

A proč je výběr parapetů důležitý?

Protože vnitřní a venkovní parapety dnes už neslouží jen k ochraně zdiva anebo aranžování květin, ale společně s okny, dveřmi, podlahou a nábytkem tvoří základní pilíře moderního bydlení, ve kterém je kladen důraz na kvalitu, funkčnost a jednoduchou eleganci. Navíc nesprávná volba venkovních či vnitřních parapetů a jejich neodborné osazení a utěsnění se vám může docela prodražit a znepříjemnit vám bydlení.


Parapety z litého mramoru jsou nenáročné a efektní

Dnes už jsou obytné prostory koncipovány tak, aby tvořily jediný harmonický celek. Tyto nároky maximálně splňují právě venkovní a vnitřní parapety Helopal z litého mramoru, které mají vynikající vlastnosti nejen v interiéru, ale i exteriéru. Vnitřní i venkovní parapety Helopal jsou velmi snadné na údržbu a nepřidělávají vám takřka žádné starosti. Ani teplo ani zima je nedokáží narušit. Venkovní i vnitřní parapety jsou výsledkem použití moderních vyspělých technologií a mnohaleté výzkumné a vývojové činnosti. Díky tomu se k vám, jako k zákazníkovi, dostávají ty nejkvalitnější produkty s extrémně velkou odolností a životností.


Vnitřní a venkovní parapety v nejrůznějších barvách i provedeních

Venkovní a vnitřní parapety Helopal jsou charakteristické svým variabilním provedením. Společnost Mystic Distribution nabízí vnitřní a venkovní parapety v provedení classic, exclusiv, puritamo a puritamo linea, díky čemuž můžete sami pohodlně rozhodnout o tom, jak bude interiér i exteriér vašeho domu vypadat. V moderním designu jsou to právě detaily, které dávají vašemu domu specifickou tvář.

Vnitřní a venkovní parapety v různých provedeních


Jaké komplikace mohou nastat při montáži venkovních parapetů?

V případě venkovních parapetů se často podceňuje jejich náležité osazení a utěsnění, což má pak často za následek vznik trhlin vlivem tepelné roztažnosti. Pak už se problémy jen množí. Dochází k vniknutí vody do fasády, jejímu popraskání a tvorbě tepelných mostů. Pro těsné a spolehlivé napojení venkovního parapetu z litého mramoru je však ideální technologie Helopal contact.


Litý mramor v různých podobách

Společnost Mystic Distribution nabízí také umyvadlové desky, krycí desky, obloukové parapety a schody Helopal z litého mramoru, který má jedinečné vlastnosti, jako jsou například odolnost proti tlaku, ohybu i teplotě. Většího odborníka na litý mramor, než jakým je společnost Mystic Distribution, byste hledali jen těžko. V této firmě vás čekají komplexní služby od poradenství, přes zaměření, vlastní výrobu na míru, až po spolehlivou montáž a utěsnění vnitřních i venkovních parapetů.

Často jsou to právě kvalitní a stylové vnitřní či venkovní parapety, které chybí k dokonalosti vašeho bydlení. Nyní už však máte i tento poslední bod na dosah.

Obloukové parapety a schody Helopal z litého mramoru


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.helopal.cz

Vydáno 15.09.2014
654 Zhlédnutí
Topováno 23.12.2015
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kamenné parapety dodají punc luxusu

Kamenné parapety dodají punc luxusu
Dokonalý byt tvoří dokonalé doplňky. Nejnovějším trendem v interiérové architektuře jsou kamenné parapety. Působí elegantně, luxusně a navíc vydrží velice dlouhou dobu nepoškozeny. Odolají totiž všem vnějším vlivům. A jistě i paní Módě.

Značkové okenní parapety představuje společnost Mystic Distribution s.r.o.

Značkové okenní parapety představuje společnost Mystic Distribution s.r.o.
Tato společnost se zaměřuje na ucelený sortiment jakýchkoliv parapetů. Týká se to jak vnitřních, tak i vnějších parapetů. Jedná se o dřevotřísku, stejně tak jako lité mramorové parapety. Disponují velice širokou škálou moderních doplňků, které jsou vždy v souladu s nejnovějšími trendy.

Vnitřní i vnější parapety významně ovlivní styl vašeho interiéru i exteriéru

Vnitřní i vnější parapety významně ovlivní styl vašeho interiéru i exteriéru
Volba vnějších a vnitřních parapetů je obvykle to poslední, co nás při výběru a instalaci nových oken zajímá. A to je velká chyba. Parapety jsou totiž velmi důležitým estetickým prvkem. V exteriéru je často podceňovaným atributem jejich správné osazení a utěsnění. V tomto ohledu jsou správnou ...

Detaily pro dokonalost bydlení – to jsou okenní parapety od firmy MYSTIC DISTRIBUTION

Detaily pro dokonalost bydlení – to jsou okenní parapety od firmy MYSTIC DISTRIBUTION
Okenní parapety patří k základům bydlení a jejich výběru je třeba věnovat velkou pozornost. Obraťte se proto na odborníky, jako je například firma MYSTIC DISTRIBUTION, spol. s r.o. Výrobou a prodejem kvalitních okenních parapetů se zabýváme více než 35 let a nabízíme široký sortiment vnitřních i ...
PODSTRÁNKY

Parapety z litého mramoru

Parapety z litého mramoru
Okenní parapety z litého mramoru řady Helopal a Puritamo do interiéru i exteriéru

Dřevotřískové parapety

Dřevotřískové parapety
Dřevotřískové okenní parapety s dlouhou životností a snadnou údržbou

Parapety z taženého hliníku

Parapety z taženého hliníku
Vnější okenní parapety z taženého hliníku včetně příslušenství
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MYSTIC DISTRIBUTION, s.r.o. Okenní parapety Helopal výroba
WEBOVÁ STRÁNKA
MYSTIC DISTRIBUTION, s.r.o.
www.parapety-helopal.cz
Adresa

Adresa

Barrandova 1920/7a
Praha 4 143 00

info@helopal.cz
+420 225 273 961


Najdete nás také zde:

ARES
captcha