MYSTIC DISTRIBUTION, s.r.o. Okenní parapety Helopal výroba

Žulové parapety Praha – estetické, odolné, snadno udržovatelné

MYSTIC DISTRIBUTION, s.r.o.
Okenní parapety Helopal výrobaDetaily pro dokonalost bydlení – to jsou okenní parapety od firmy MYSTIC DISTRIBUTION

Okenní parapety patří k základům bydlení a jejich výběru je třeba věnovat velkou pozornost. Obraťte se proto na odborníky, jako je například firma MYSTIC DISTRIBUTION, spol. s r.o. Výrobou a prodejem kvalitních okenních parapetů se zabýváme více než 35 let a nabízíme široký sortiment vnitřních i vnějších parapetů.

Firma MYSTIC DISTRIBUTION vyrábí okenní parapety na míru

Parapety jsou funkčním i estetickým doplňkem

Okenní parapety nejsou jen doplňkem oken, který chrání zdivo, ale i estetickým prvkem. Tvoří základ bydlení a musí tak splňovat vysoké požadavky na kvalitu, design, funkčnost a provedení. Důležitá je zejména správná montáž, která zajistí, aby parapety dokonale plnily svou funkci. Garantujeme spolehlivé a vodotěsné spojení parapetu s oknem a fasádou díky technologii Helopal Contact. Nedochází tak k vnikání vody do stavby, omítka se nepoškozuje vlivem tepelné roztažnosti a navíc se zlepšuje tepelná izolace okna.

Spočítejte si cenu parapetů


Vnitřní i vnější parapety

Nabízíme parapety, které se vyznačují vysokou kvalitou, odolností vůči povětrnostním podmínkám i oděru, snadnou údržbou a dlouhou životností. Vyberte si například okenní parapety Helopal Classic, Exclusiv nebo Puritamo z litého mramoru v mnoha barevných provedeních, které se hodí do interiéru i exteriéru.

Z vnitřních parapetů dále nabízíme Helopal Puritamo linea z litého mramoru nebo parapety Helolit, Helodur či Trend z laminované dřevotřísky. Kromě toho u nás pořídíte i hliníkové vnější parapety v provedení Aluminium 25, Aluminium 30 nebo vnější parapety Helotop z žárově zinkované oceli.

Okenní parapety z litého mramoru, laminované dřevotřísky, hliníku i oceli
FIREMNÍ ČLÁNKY


Značkové okenní parapety představuje společnost Mystic Distribution s.r.o.

Značkové okenní parapety představuje společnost Mystic Distribution s.r.o.

Tato společnost se zaměřuje na ucelený sortiment jakýchkoliv parapetů. Týká se to jak vnitřních, tak i vnějších parapetů. Jedná se o dřevotřísku, stejně tak jako lité mramorové parapety. Disponují velice širokou škálou moderních doplňků, které jsou vždy v souladu s nejnovějšími trendy.

Vydáno 02.08.2017
Kamenné parapety dodají punc luxusu

Kamenné parapety dodají punc luxusu

Dokonalý byt tvoří dokonalé doplňky. Nejnovějším trendem v interiérové architektuře jsou kamenné parapety. Působí elegantně, luxusně a navíc vydrží velice dlouhou dobu nepoškozeny. Odolají totiž všem vnějším vlivům. A jistě i paní Módě.

Vydáno 28.05.2018
Vnitřní i vnější parapety významně ovlivní styl vašeho interiéru i exteriéru

Vnitřní i vnější parapety významně ovlivní styl vašeho interiéru i exteriéru

Volba vnějších a vnitřních parapetů je obvykle to poslední, co nás při výběru a instalaci nových oken zajímá. A to je velká chyba. Parapety jsou totiž velmi důležitým estetickým prvkem. V exteriéru je často podceňovaným atributem jejich správné osazení a utěsnění. V tomto ohledu jsou správnou volbou parapety z litého mramoru od rakouské společnosti Lottmann Fensterbänke GmbH, která se jejich výrobou zabývá již od roku 1973, a v České republice ji zastupuje společnost MYSTIC DISTRIBUTION, s r.o., díky které můžete mít tyto kvalitní parapety i vy.

Vydáno 22.02.2016
Výběr venkovních a vnitřních parapetů není radno podceňovat

Výběr venkovních a vnitřních parapetů není radno podceňovat

Výměna oken, to nejsou jen výplně a rámy, ale také parapety – ať už venkovní anebo vnitřní. I když jsou často přehlíženy a považovány jen za jakousi obtěžující povinnost, vnitřní a venkovní parapety si zaslouží náležitou pozornost. Společnost Mystic Distribution se specializuje na venkovní i vnitřní parapety už více než 35 let.

Vydáno 15.09.2014Vydáno 26.07.2016
59 Zhlédnutí
Topováno 07.01.2018