Základem pohodlného bydlení je podlaha

S jednou částí vašeho interiéru se setkáváte nejčastěji. Ať už sedíte u stolu, večer v křesle, nebo si právě chystáte něco dobrého v kuchyni. Jste v neustálém styku s vaší podlahou. Proto je to věc, která musí splňovat i ty nejnáročnější podmínky.

Podlahové studio, Podlahy Pavel Kasal

Snadná instalace

Jedním z materiálů, který má stále větší oblibu, je laminát QUICK-STEP. Zákazníci si tuto podlahu volí především pro kvalitu, snadnou udržovatelnost, odolnost vůči slunečnímu záření a mechanickému poškození. Díky výborné vodivosti je laminátová podlaha QUICK-STEP vhodná pro podlahové vytápění i chlazení. Můžete mít klasickou variantu nebo moderní plovoucí podlahu. Další možnost zútulnění našeho domova přináší vinyl. Materiál, který je oblíbený nejen mezi majiteli bytů, ale také mezi bytovými návrháři. Díky moderní technologii, která je na vinylové materiály použita, splňuje všechny předpoklady moderního bydlení. Vinylová podlaha THERMOFIX nebo plovoucí varianta FATRACKLICK jsou vítané i pro svou snadnou instalaci.

Kvalitní podlahy z Vysočiny


Pro milovníky přírodních materiálů

Bytové PVC podlahy jsou další možností, jak si zútulnit svůj interiér. Materiál NOVILON, který se vyrábí i ve variantách – NOVA a VIVA – dá vašemu bydlení duši. Nároční zákazníci se také rozhodují mezi PVC materiálem NOVILUX-TRAFFIC a sametovým vinylem FLOREX. Kvalita je stejná (špičková), záleží jen na tom, jaký si představujete vzor. Přírodní linoleum, které je známé pod označením MARMOLEUM (FORBO), přírodní vzhled nejen imituje, ale je přímo z přírodního materiálu vyrobeno. Hlavní složkou je totiž lněný olej, borovicová pryskyřice a další látky z přírody.

Podlaha je základem pohodlného bydlení


Pro udržení tepla a pohody

Ve studených bytech se velice dobře uplatňují korkové a vinylové podlahy WICANDERS, které dokáží udržet energii. Díky tomu tedy ušetříte i na nákladech na topení. Alergici uvítají variantu WICANDERS AUTHENTICA, která je ekologicky šetrná bez příměsi škodlivých ftalátů. Všechny podlahové krytiny od firmy PODLAHY KASAL, se vyznačují jen tou nejvyšší kvalitou, která je vhodná pro alergiky i pro malé děti. Kompletní servis můžete požadovat i u moderních živých podlah EGGER, které jsou vyrobeny z termoplastického polyuretenu.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.podlahykasal.cz/

Vydáno 03.06.2018
164 Zhlédnutí
Topováno 27.09.2021
PODSTRÁNKY

Podlahové krytiny

Podlahové krytiny
Pokládka podlahových krytin, laminátové, vinylové, dřevěné, korkové, PVC podlahy

Marmoleum, linoleum

Marmoleum, linoleum
Přírodní linoleum Marmoleum, bytové lino Novilon a zátěžové PVC Novilux

Podlahy QUICK-STEP

Podlahy QUICK-STEP
Plovoucí laminátové a vinylové podlahy QUICK-STEP včetně podlahářského servisu
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Podlahy Pavel Kasal
WEBOVÁ STRÁNKA
Podlahy Pavel Kasal
www.podlahykasal.cz
Adresa

Adresa

Dolní 1730/25
Žďár nad Sázavou 591 01

pavel.kasal@podlahykasal.cz
+420 777 184 352


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha