Gastrovybavení pořídíte na e-shopu z pohodlí domova - vybavení do kuchyně

Chovancová Ilona GASTROSKLAD

Gastrovybavení pořídíte na e-shopu z pohodlí domova - vybavení do kuchyně

Chovancová Ilona
GASTROSKLADGastrosklad ušetří starosti pořadatelům oslav

Žádná větší společenská akce se neobejde bez dostatečného gastronomického vybavení. Jestliže se po skončení nechcete zaobírat starostmi, kam všechny talíře a termoporty uskladnit, tak si to jednoduše půjčte. K dispozici je prakticky vše, co takový podnik žádá.

Gastrosklad - kuchyňské vybavení

Servis se vším všudy

Při různých velkých společenských akcích může dojít k jednomu nepříjemnému problému. Tím je nedostatek nádobí nebo jiného potřebného inventáře. Takovými akcemi mohou být například svatby, oslavy významného životního jubilea nebo i firemní párty. V těchto případech je zřejmé, že by bylo zbytečné vše v mnoha exemplářích kupovat a rozhodně je lepším řešením tyto potřeby si zapůjčit. Ušetří se tím nejen finance, ale také starost, kam po skončení oslavy všechny nakoupené věci uskladnit. Gastrosklad Ilony Chovancové, který sídlí v Opavě, vám veškeré vybavení může pohodlně zapůjčit. Tento servis funguje nejen pro domácí využití, ale také pro veřejné provozovny, jakými jsou jídelny, restaurace, hotely nebo bufety. K zapůjčení jsou k dispozici sklenice, talíře, příbory, nápojové nádobí a další.

Půjčovny gastro vybavení


Řešením je i jednorázové nádobí

Nabízí se i možnost využití nádobí jednorázového, jakými jsou například kelímky nebo talířky. Žádná akce, na které se připravuje (nebo udržuje) teplé jídlo, se neobejde bez potřebných elektrospotřebičů. V seznamu věcí k pronájmu pochopitelně tedy nechybějí ani termosky, termoporty, gastronádoby. Pro usnadnění manipulace a servírování je určený kvalitní nerez nábytek, vozíky, dřezy a regály.

Jednorázové gastro vybavení


Na žádný detail se nezapomene

Třicetiletá zkušenost firmy Ilony Chovancové v oboru gastro potřeb je zárukou především v jedné záležitosti. Stačí naznačit o jakou akci se jedná a kolik na ní bude osob a pak už jen vše nechat na odbornících, kteří si se vším poradí. Vědí, co na určenou událost bude zapotřebí a vše přivezou na místo určení. A pochopitelně, že nezapomenou ani na vkusné ubrusy a nezbytné odpadkové koše. Můžete tedy vše začít plánovat bez obav, že před akcí něco bude chybět a po skončení přebývat a zabírat místo. Výhody půjčovny gastronomických potřeb objevili i různí trhovci například na farmářských trzích. Odpadá jim tak velká spousta naprosto zbytečných starostí. Mohou se tak věnovat v plné míře prezentací svých produktů.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Ať už vaříte cokoli, zajistěte si kvalitní a široký sortiment gastro vybavení

Ať už vaříte cokoli, zajistěte si kvalitní a široký sortiment gastro vybavení

Gastro zařízení a gastro nádobí je základem každého dobrého jídla. I přední světoví kuchaři si jsou vědomi toho, že bez správného gastro vybavení by se daly jejich delikatesy jen těžko vytvořit. Jenže kde má člověk spolehlivé gastro potřeby sehnat? Jak zjistit, že se jedná o nádobí, které nezklame? Nebo že stejný kus seženu i za rok, což je důležité především pro větší gastronomické provozy, školy, školky, jídelny, podniky? Abyste byli spokojení, musíte najít spolehlivého, zavedeného a kvalitního dodavatele gastro zařízení, který nabízí služby, které v obyčejných supermarketech či e-shopech nenajdete. Firma má 25letou zkušenost s prodejem gastro vybavení a ostatního prodávaného zboží.

Vydáno 19.05.2015
Specializovaný gastrosklad usnadní provoz vaší restaurace

Specializovaný gastrosklad usnadní provoz vaší restaurace

Chod restaurace vyžaduje pečlivost, profesionální přístup, ale také příslušenství, které spočívá v kuchyňském vybavení a v mnohých dalších záležitostech. Nakupování pro váš podnikatelský záměr nemusí být zátěž, když máte vše po ruce a na jednom místě. Tak jako Gastrosklad Ilona Chovancová se sídlem v Opavě.

Vydáno 25.05.2017
Kvalitní gastrovybavení je pro správný chod restaurace stěžejní

Kvalitní gastrovybavení je pro správný chod restaurace stěžejní

Gastrovybavení je nedílnou součástí každé dobře vybavené kuchyně. Bez kvalitního nádobí by jen těžko mohla vznikat jídla, která by přilákala vaše zákazníky. Pro větší podniky je současně nezbytné mít jistotu, že stejný šálek či talíř je možné sehnat i po roce používání. Restaurace, školy, jídelny i firmy se tak vůbec nemusí bát a mohou u nás kdykoliv objednat. Bohatě vybavený e-shop a velkoobchod provozuje Ilona Chovancová z Opavy.

Vydáno 07.06.2016Vydáno 22.06.2018
159 Zhlédnutí
Topováno 08.07.2019