Výhody balení Bag-in-box oproti keg sudům

Pack Shop Brno e-shop obaly a krabice

Výhody balení Bag-in-box oproti keg sudům

Pack Shop Brno
e-shop obaly a krabice
Obaly bag-in box uchovají všechny tekutiny v nezměněném stavu

Kvalitní a dokonale propracované obaly BAG-IN BOX nejen, že uchovají každou tekutinu v původním stavu po dlouhou dobu, ale také uspoří náklady při skladování a dopravě. Pro tyto své vlastnosti se uplatňují například při uskladnění vín.

Obaly bag-in box - Pack Shop

Obal, který šetří náklady

U některých výrobků platí, že obal je důležitou součástí samotného produktu. Na něm totiž mnohdy záleží, jaká bude trvanlivost výrobku a také jak zaujme koncového zákazníka. S doslova revolučním řešením přišla společnost Pack Shop, která je součástí firmy Model Obaly a.s. Jejich inovace se týkají obalů převážně na tekutiny. Obal, který je vhodný na víno, vodu, oleje, tvrdý alkohol i mošty, se do povědomí dostal pod označením bag-in box. Samotný obal není naprostou novinkou, jen se jeho působení více rozšířilo. Netrvalo dlouho a jeho výhody objevili i vinaři. Jejich důvěra hovoří zcela jasně o kvalitě bag-in boxů, protože všichni víme, jak si na dobrém jménu svých vín (právem) zakládají. Obal dokonce vyměnil svůj původní anglický název za počeštělý. Až uslyšíte označení „begina“, jedná se o tyto obaly. Může se skrývat také pod značkou BiB.
Bag-in box se skládá ze dvou částí.
1. Uvnitř je sáček.
2. Navrchu je krabice.
Uchované tekutiny jsou tedy v pružném vaku, který je vyrobený z materiálu, jenž nezanechá žádnou nežádoucí příchuť a ani pach. Vak je opatřen ventilem, který nedovolí zpětnému pronikání vzduchu. Vrchní kartonová krabice tedy tento vnitřní pružný vak chrání proti poškození, umožňuje snadnější manipulaci a také usnadňuje skladování.

Cenově přijatelné obaly bag-in box


Bag-in box potěší i z estetického hlediska

Toto řešení je výhodné i pro koncového zákazníka. Vak je plněn tekutinami vakuově a při odpouštění se logicky smršťuje. Tím pádem je tekutina stále ve vakuu. Není tedy nutná okamžitá spotřeba po otevření. Systém bag-in box se využívá při balení tekutin o objemech od tří do dvaceti litrů. Jednotlivé druhy disponují různými uzávěry, podle toho, jakou kapalinou jsou plněny. Dává se tedy důraz nejen na snadné plnění, ale také bezproblémové vypouštění. Všude, kde je zapotřebí dosáhnout kvalitního uskladnění vína, oleje, tvrdého alkoholu, moštu nebo jiné tekutiny, je tento obalový systém nedostižný. Dalo by se říci, že se jedná o alternativu klasického kanystru. Jen s tím rozdílem, že kanystr po vyprázdnění svůj objem nikterak nesníží. Kromě toho je ne zcela pravidelný tvar zmíněného kanystru překážkou v efektivnějším skladování.
• Bag-in box pro plnění vínem udrží tento produkt kvalitní po dlouhou dobu.
• Nemusíte otevírat celou láhev jen proto, že si chcete nalít jednu skleničku.
Sáček je vyroben z vícevrstvé polyetylenové fólie. Další vrstva, hliníková fólie, zabrání přístupu světla. Bag-in box pro skladování moštu se velice dobře osvědčil při uchování kvalit tohoto produktu „háklivého“ na dobu spotřeby. Není třeba se obávat, že Vám mošt začne kvasit nebo se zakalil.

Chci si prohlédnout obaly bag-in box


Stoprocentně hygienicky čisté

Obaly pro tekutiny jsou vhodné i pro uchování tvrdého alkoholu, který díky absenci kyslíku neztrácí ani svou vůni a ani nedostává žádný nepříjemný nádech. Obalový systém „sáčku v krabici“ našel své uplatnění i při uchovávání stolních olejů. Zajisté, že to není celé pole působnosti těchto po všech stránkách dokonalých obalů. Můžeme se s nimi setkat i při skladování mléka nebo saponátů. Pokud je nutné uchovat produkty, které podléhají bakteriální zkáze, je možnost použít obaly pro aseptické plnění. Zabránění vniku bakterií je posíleno vysoce bariérovými sterilně čistými fóliemi.
Shrnutí hlavních výhod, které hovoří pro využití bag-in boxů:
• Nižší prostorové i finanční nároky při skladování a dopravě tekutin.
• Produkt je uložen ve stoprocentně hygienickém prostředí.
• Nevznikají žádné ztráty – obal je vyprázdněn beze zbytku.
• Odpadá nutnost obal mýt nebo jinak čistit.
• Balení je pro zákazníky atraktivní i po estetické stránce.
• Nepoměrně delší životnost všech uskladněných tekutin.

Objednat obaly bag-in boxVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.packshop.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


BAG-in-BOX – papírový obal, který má šťávu

BAG-in-BOX – papírový obal, který má šťávu

Hledáte způsob uchování vína či ovocné šťávy tak, aby uložený obsah vydržel čerstvý po dlouhou dobu? Současně vyžadujete komfortní a šetrné skladování a jednoduchou manipulaci? Všechny tyto požadavky splňují papírové obaly, přímo určené pro skladování vína a moštu – BAG-in-BOXy. Na trhu je rovněž k dispozici nová varianta balení BAG-in-BOXů, a to Pouch-Up odnosný vak, který je samostatně stojící bez použití kartonového obalu a disponuje integrovanou výpustí.

Vydáno 05.08.2016
Nejlepším řešením pro vinaře a vinotéky je nejnovější obal Bag in box na 20 litrů, který vyhovuje aktuálním zákonným podmínkám

Nejlepším řešením pro vinaře a vinotéky je nejnovější obal Bag in box na 20 litrů, který vyhovuje aktuálním zákonným podmínkám

Obáváte se ve svém podnikání uschovávání a ukládání tekutin? Všechny starosti v tomto ohledu hoďte za hlavu, protože skladování nebylo nikdy jednodušší. S naším novým obalem to zvládnete hravě! Navíc odpovídá i zákonným normám.

Vydáno 27.06.2017
Kompletní obalový materiál pro vaše zboží – od poštovních krabic po obaly

Kompletní obalový materiál pro vaše zboží – od poštovních krabic po obaly

Potřebujete bezpečně přepravit zboží různého charakteru, zabalit dárek do reprezentativní podoby nebo uchovat potraviny či lahve? Špičkou na trhu v oblasti obalového materiálu je firma Pack Shop, která se zabývá prodejem a distribucí obalů, krabic i fixačních materiálů všeho druhu. Nabízí veškerý sortiment, který budete pro bezpečné i reprezentativní balení potřebovat.

Vydáno 06.06.2016Vydáno 25.03.2019
278 Zhlédnutí

Bag-in-box systémy

Bag-in-box systémy

Bag-in-box je praktické řešení pro balení, převoz a uchování tekutin

Pivoboxy

Pivoboxy

Darujte pivo stylově a prakticky díky pivoboxům od výrobce Pack Shop Brno

Kartonové obaly na potraviny

Kartonové obaly na potraviny

Kartonové obaly na potraviny, krabice na dorty a cukroví, přenosné paletky