Přístupové systémy od českého výrobce mají mnoho výhod

Uvažujete o tom, jak nejlépe zabezpečit objekt, ve kterém pracujete či žijete? Potřebujete mít kontrolu nad pohybem osob v daném objektu? Chcete mít evidenci docházky zaměstnanců a díky tomu připravené podklady pro výpočet mezd? Pak nesmíte zapomenout na kvalitní přístupový systém. Jak si ale vybrat z široké nabídky ten nejlepší? Odpovědi naleznete v článku níže uvedeném…

Přístupové systémy, TETRONIK v.d.

Kde je vyroben přístupový systém?

Tak jako u většiny produktů a služeb, také u přístupových systémů je v dnešní době velmi široká nabídka, ve které je třeba se nějak zorientovat. Začít můžete například u otázky, kde je přístupový systém vyráběn. Jak už to u elektronických zařízení poslední dobou bývá, řada z nich pochází z různých míst Asie. Jejich kvalita pak ale není příliš valná. Zařízení ze západu kvalitu mají, často je ale zase velmi tvrdě zaplacena. Ideálním kompromisem je vsadit na naši domácí, českou výrobu a obrátit se například na ryze české výrobní družstvo Tetronik, které má tradici již od roku 1990.

TETRONIK v.d. - český výrobce přístupových systémů


Jaká bude cena přístupového systému?

Další, co Vás jistě bude zajímat, je kolik zaplatíte za přístupový systém. Vzhledem k tomu, že se nejedná o sériovou výrobu, ale vždy o řešení na míru podle Vašich konkrétních požadavků, je velice důležité, aby s Vámi kalkulaci udělal odborník a věnoval Vám v této přípravné fázi dostatek času a péče. Proto dejte pozor na rychlé výpočty tzn. "od boku", neboť se velmi často stává, že během samotné realizace se cena navýší. Případně si ohlídejte, aby dohodnutá cena byla skutečně cenou konečnou. Také pozor na výrazně levná řešení, neboť ta bývají velmi často podezřelá.

Docházkové, přístupové a stravovací systémy


Co se stane v případě, že se změní Vaše požadavky?

Doporučujeme Vám rovněž myslet do budoucna. Co se stane v případě, že se Vaše firma rozroste a stávající přístupový systém už nebude dostačující? I zde je velkou výhodou zvolit si českého výrobce s dlouholetou tradicí, který drží systém stále kompatibilní a díky tomu může nainstalované řešení rozšiřovat s výrazně nižšími náklady, než kdybyste museli zakoupit řešení zcela nové.


Jak bude probíhat údržba a servis? Jaké jsou záruky?

V neposlední řadě je nutné ohlídat si údržbu a servis nainstalovaného přístupového systému. Dlouhodobý výpadek může mít nedozírné důsledky na provoz Vaší firmy. Již dříve zmíněná společnost Tetronik zabezpečuje servis všech nainstalovaných zařízení v nejkratším možném termínu, servisní středisko pro větší operativnost zřídila také na Moravě.

Pokud jste se i vy přesvědčili, že přístupový systém od českého výrobce je výhodný, neváhejte a využijte kontakt, který přikládáme:

TETRONIK - výrobní družstvo Terezín, družstvo
Prokopa Holého 183, 411 55 Terezín
tel. 416 782 458, 605 833 833
e-mail: tetronik@tetronik.cz
www.tetronik.cz

Podpora a servis


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.tetronik.cz/produkty/detail/2

Vydáno 21.10.2014
255 Zhlédnutí
Topováno 05.09.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Odbavovací systémy pro logistická centra jednoduše zobrazí a vyvolají auta dle SPZ

Odbavovací systémy pro logistická centra jednoduše zobrazí a vyvolají auta dle SPZ
Přehlednost, rychlost a bezchybnost odbavení aut v logistických centrech je základní podmínkou pro jejich efektivní fungování. Společnost TETRONIK - výrobní družstvo Terezín, družstvo, český výrobce elektronických odbavovacích systémů, si je této nutnosti plně vědoma, a proto je její nový ...

Multifunkční terminál M5 pro docházkové systémy od českého výrobce

Multifunkční terminál M5 pro docházkové systémy od českého výrobce
Česká společnost TETRONIK - výrobní družstvo Terezín, družstvo přichází na trh s novinkou - Multifunkčním terminálem M5. Firma má dlouholeté zkušenosti v oblasti optoelektronických, numerických a alfanumerických zobrazovačů. Její hlavní činností je vývoj a výroba elektronických systémů v oboru ...
PODSTRÁNKY

Vyvolávací a odbavovací systémy

Vyvolávací a odbavovací systémy
Vyvolávací, pořadníkové, frontové a odbavovací systémy a vstupní minisystémy

Displeje a digitální hodiny

Displeje a digitální hodiny
Přepážkové a halové displeje, digitální hodiny k vyvolávacím a docházkovým systémům

Docházkové a přístupové systémy

Docházkové a přístupové systémy
Docházkové a přístupové systémy pro evidenci příchodů, odchodů, kontroly pohybu osob
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA TETRONIK v.d. Vyvolávací a odbavovací systémy
WEBOVÁ STRÁNKA
TETRONIK v.d.
www.tetronik.cz
Adresa

Adresa

Prokopa Holého 183
Terezín 411 55

tetronik@tetronik.cz
+420 416 782 458


Najdete nás také zde:

ARES
captcha