Displeje pro vyvolávací systémy od českého výrobce - snadnější a příjemnější práce s klienty

TETRONIK v.d. Vyvolávací a odbavovací systémy

Displeje pro vyvolávací systémy od českého výrobce - snadnější a příjemnější práce s klienty

Docházkové a přístupové systémy pro evidenci příchodů, odchodů, kontroly pohybu osob

Docházkové systémy, zahrnující docházkové terminály pro evidenci příchodů a odchodů zaměstnanců, a přístupové jednotky, které řídí a kontrolují vstup a pohyb osob na pracovišti, tvoří jednu z hlavních výrobních náplní našeho výrobního družstva TETRONIK. Naše docházkové systémy komunikují v češtině, jsou modifikovány na mzdovou legislativu ČR, tudíž jsou vhodné k využití jak ve velkých, tak menších firmách k okamžitému přehledu odpracovaných hodin všech zaměstnanců.

Docházkový terminál M5 bok k evidenci zaměstnanců

Docházkové terminály bezkontaktní, kontaktní pro registraci pracovní doby zaměstnanců

Docházkový terminál tvoří základní prvek celého docházkového systému. Bezkontaktní docházkový terminál M5 s dotykovou obrazovkou, mimo základní údaje o pracovní době, zobrazuje doplňující informace jako personální číslo zaměstnance, aktuální stav odpracovaných hodin, jméno, zadání PIN kódu. Pro administrativní sféru doporučujeme praktický bezkontaktní docházkový terminál FX488 s tlačítky pro příchod, odchod, až 16 důvodů přerušení pracovní doby, zobrazení salda pracovní doby. Kontaktní docházkové terminály jsou vybaveny kontaktním čipem Dallas nebo iButton, je možné je doplnit o externí snímač příchodu – otevírá dveře a současně zaznamená příchod pracovníka. Vyrábíme dva typy kontaktních docházkových terminálů, a to pro průmyslové provozy a pro registraci docházky například na úřadech.

Docházkové, přístupové systémy


Přístupové jednotky k řízení a sledování pohybu zaměstnanců v objektu

Přístupové jednotky tvoří základ přístupového systému, který využijete ke sledování pohybu osob v daném objektu. Vyrábíme přístupové jednotky hlavní řídící, které mohou ovládat jedny nebo více dveří, umožňují sledování v on-line i off-line režimu. Hodí se pro kanceláře a menší provozy. K hlavní jednotce je možné připojit až 16 podružných přístupových jednotek, lze jimi zajistit oboustranné řízení průchodu dveřmi. Pokud do svojí firmy hledáte levnější kontrolní řešení, zvolte autonomní přístupovou jednotku A30P, která snímá vstupní kód nebo kartu a je vhodná pro menší přístupové systémy.

Přístupové jednotky, TETRONIK v.d.


Příslušenství k přístupovým systémům – externí snímače, konvertory, personifikátory, identifikační prvky a zábranová zařízení

Externí snímače různých typů, konvertory, personifikátory, turnikety a indentifikační prvky tvoří příslušenství k přístupovým systémům. Dodáváme externí snímače pro přístupové systémy ve venkovním prostředí, můžete si vybrat i jiný typ externího snímače pro čtení otisku prstů nebo bezkontaktních identifikátorů, další snímač je určený pro čtení bezkontaktních tagů nebo karet. Externí snímač může být i součástí docházkového terminálu a slouží k otevírání dveří. Pro zadávání identifikačních prvků do docházkových nebo přístupových systémů Vám udělá dobrou službu personifikátor. Z identifikačních prvků můžete zvolit kartu, čip nebo tag. Pokud potřebujete mít pod kontrolou vstup osob do vyhrazených prostor, doporučíme Vám naše zábranová zařízení – turnikety.

Externí snímače, TETRONIK v.d.


PODSTRÁNKY

Vyvolávací a odbavovací systémy

Vyvolávací a odbavovací systémy
Vyvolávací, pořadníkové, frontové a odbavovací systémy a vstupní minisystémy

Displeje a digitální hodiny

Displeje a digitální hodiny
Přepážkové a halové displeje, digitální hodiny k vyvolávacím a docházkovým systémům

Docházkové a přístupové systémy

Docházkové a přístupové systémy
Docházkové a přístupové systémy pro evidenci příchodů, odchodů, kontroly pohybu osob
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TETRONIK v.d. Vyvolávací a odbavovací systémy
WEBOVÁ STRÁNKA
TETRONIK v.d.
www.tetronik.cz
Adresa

Adresa

Prokopa Holého 183
Terezín 411 55

tetronik@tetronik.cz
+420 416 782 458


Najdete nás také zde:

ARES
captcha