Exekuce, řešení exekucí, vymáhání pohledávek, bezpečnostní agentura

TRUE AGENCY SECURITY s.r.o.

Exekuce, řešení exekucí, vymáhání pohledávek, bezpečnostní agentura

Bezpečnostní agentura TRUE AGENCY SECURITY se postará o Vás i Váš majetek

Potřebujete zajistit hladký průběh kulturní, společenské nebo sportovní akce? Nebo hledáte spolehlivou ostrahu objektu, ochranku pro převoz hotovosti či diskrétní detektivní služby? Bezpečnostní agentura TRUE AGENCY SECURITY zajistí veškeré služby spojené s ochranou osob a majetku na špičkové úrovni.


 

Působištěm bezpečnostní agentury  je jižní Morava, zejména Znojmo, Brno a okolí, ale služby firmy lze využít po celé České republice. Naši pracovníci jsou vyškolení v oboru, mají za sebou pravidelný výcvik sebeobrany, bojových sportů a především spoustu praktických zkušeností z mnoha akcí různého charakteru.

Spolupráce s mnoha renomovanými partnery zaručuje flexibilitu při zajištění jakéhokoliv počtu bezpečnostních pracovníků v případě rozsáhlých akcí, a to v rekordním termínu. Pojištění bezpečnostních služeb a certifikace v oboru je samozřejmostí. 

 

Naše bezpečnostní agentura pro vás zajistí tyto služby: 

Fyzická ostraha objektů

Dlouholeté zkušenosti v oblasti bezpečnostních služeb a vysoké nároky kladené na profesionální pracovníky zaručují kvalitu, spolehlivost a maximální připravenost denní i noční fyzické ostrahy objektů. Ať už se jedná o průmyslové areály, stavby nebo komerční budovy jakéhokoliv charakteru, vždy najdeme vhodné řešení ostrahy objektu dle individuálních požadavků.

Fyzická ostraha objektů neznamená pouze zabezpečení majetku proti krádežím či haváriím, ale také sledování pohybu osob po objektu včetně jejich evidence, ovládání bezpečnostních systémů a spoustu dalších souvisejících služeb pro komplexní zabezpečení.  

Ostraha sportovních a kulturních akcí

Každá větší událost, ať jde o společenskou akci, fotbalový zápas nebo hudební festival, se neobejde bez ostrahy, díky které zajistíte klidný průběh celé akce. Kromě předcházení a zabránění incidentům, ochrany majetku, účinkujících i návštěvníků, může být také bezpečnostní agentura součástí týmu pořadatelů a postará se i o bezpečí a pohodlí V.I.P osob.   

Ostraha osob a osobní řidič

Bezpečnostní agentura se postará o bezpečí osob formou diskrétní, profesionální ostrahy, např. při schůzkách a jednáních. V rámci této služby lze využít možnosti skloubit ostrahu osob s osobním řidičem i v rámci dlouhodobé spolupráce.

Bezpečný převoz peněz

Potřebujete-li přepravit hotovost nebo cennosti, neriskujte zbytečně! Bezpečnostní agentura vám bude při převozu asistovat a postará se o bezproblémový přesun až na místo určení.

Detektivní činnost

V souladu s platnými zákony ČR zajišťujeme vyhledání osob, detekce odposlechů, zjistíme majetkové poměry osob či firem, důvěryhodnost osob a další informace dle individuálního zadání. Postaráme se i o prevenci krádeží v obchodech a obchodních centrech.

 

Kromě komplexních služeb v oblasti ostrahy osob a objektů nabízí bezpečnostní agentura TRUE AGENCY SECURITY také vymáhání pohledávek u problémových klientů. Bez zbytečných průtahů a zcela legální cestou tak získáte od dlužníka vše, co vám náleží.

Více informací o bezpečnostní agentuře naleznete na webových stránkách www.tas-security.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.tas-security.cz

Vydáno 13.10.2013
980 Zhlédnutí
Topováno 24.10.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Vymáhání pohledávek a exekucí s pomocí profesionálů

Vymáhání pohledávek a exekucí s pomocí profesionálů
Situace, kdy je velmi těžké dohodnout se s dlužníky, jsou opravdu stresující a nepříjemné. Pokud se chcete vyhnout zbytečnému stresu a zdlouhavému, často neúčinnému procesu, přizvěte si na pomoc profesionály. Bezpečnostní agentura TRUE AGENCY SECURITY vám při vymáhání pohledávek a exekucí pomůže a ...

Bezpečnostní agentura Brno

Bezpečnostní agentura Brno
Zajištění bezpečnosti na různých akcích, kulturních událostech, politických nebo i formou hlídání a střežení majetku a budov, to vše je bohužel v dnešním světě zapotřebí. Proto jsou zde naše komplexní služby, které mohou pomoci každému.

Vymáhání pohledávek profesionální firmou vám ušetří spoustu starostí

Vymáhání pohledávek profesionální firmou vám ušetří spoustu starostí
Dostali jste se do situace, kdy se nemůžete dohodnout s dlužníkem a vyčerpali jste všechny možnosti, jak dostat své peníze zpět? Na vymáhání dluhů nemusíte být sami! Kontaktujte True Agency Security, která se o vymáhání pohledávek postará v nejkratším možném čase a zákonnými postupy.

Bezpečnostní agentura TRUE AGENCY SECURITY zajistí i vymáhání pohledávek

Bezpečnostní agentura TRUE AGENCY SECURITY zajistí i vymáhání pohledávek
Dostali jste se do situace, kdy všechny způsoby kontaktování dlužníka selhaly? Nevíte si rady, jak vymoci peníze, které Vám patří? Neváhejte obrátit se na profesionály, kteří zcela legální cestou zařídí vše za Vás. Služba vymáhání pohledávek Vám ušetří spoustu času a nervů, které byste ztratili ...

Bezpečnostní služby - od ostrahy majetku i osob po detektivní činnost

Bezpečnostní služby - od ostrahy majetku i osob po detektivní činnost
Fyzická ostraha průmyslových objektů, ostraha osob na akcích různého zaměření, osobní ochranka, převoz peněz i detektivní činnost. To jsou jen některé z bezpečnostních služeb, které poskytuje agentura TRUE AGENCY SECURITY. Má bohaté zkušenosti se zajištěním bezpečnosti v různých oblastech a v ...

Detektivní služby můžete jednou potřebovat i vy!

Detektivní služby můžete jednou potřebovat i vy!
Dostali jste se někdy do situace, kdy jste potřebovali prověřit obchodního partnera před uzavřením velkého obchodu? Chcete si ověřit minulost a důvěryhodnost konkrétní osoby před tím, než jí svěříte citlivé údaje či finance? To všechno lze realizovat prostřednictvím bezpečnostní agentury True ...
PODSTRÁNKY

Bezpečnostní služby

Bezpečnostní služby
Bezpečnostní služby, ostraha objektů a osob, zajištění bezpečného převozu peněz

Detektivní služby

Detektivní služby
Detektivní činnost, spolehlivé prověření osob, zjištění majetkových poměrů, serióznosti či platební morálky

Ochrana osob

Ochrana osob
Zajištění bezpečnosti a ochrany osob na sportovních i kulturních akcích
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TRUE AGENCY SECURITY s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
TRUE AGENCY SECURITY s.r.o.
www.tas-security.cz
Adresa

Adresa

Pražská 1539/7
Znojmo 669 02

info@tas-security.cz
+420 608 807 750


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha