Chytrá investice do budoucnosti

Hledáte inteligentní způsob, jakým zařídit jistou budoucnost sobě a svým potomkům? Nákup investičního zlata, stříbra a vzácných mincí je už po generace velmi oblíbenou formou zhodnocení financí, které by jinak kvůli inflaci ztratily na hodnotě.


Numismatika neboli sběratelství mincí není jen zajímavý koníček, ale také jistota návratnosti kapitálu se zajímavým výnosem. Této historické vědě se věnují nejen sběratelé a finančníci, ale také všichni ti, kteří se rozhodli nenechat budoucnost sebe i svých blízkých náhodě. Chcete-li i vy využít příležitosti jedné z mála jistot zhodnocení financí, nechte si poradit od odborníků, díky kterým budou vzácné mince a investiční zlato a stříbro vaší pojistkou proti rostoucí inflaci.

Investiční zlato a stříbro

Zájem o uložení kapitálu do zlata a stříbra neustále roste v celosvětovém měřítku. Důvodů, proč investovat právě do zlata a stříbra, je hned několik:

  • Investiční zlato a stříbro patří nejen v Evropě, ale po celém světě, k nejrozšířenějším způsobům ukládání peněz, neboť na rozdíl od nemovitostí či nejistých akcií neztratí svou hodnotu.
  • I přes občasné výkyvy hodnoty zlata a stříbra z hlediska dlouhodobé investice jejich hodnota stále roste a bude růst i nadále, neboť jde o neobnovitelnou surovinu.
  • V případě potřeby lze investiční zlato a stříbro kdykoliv jednoduše prodat.
  • Nákup těchto komodit je snadnou záležitostí, stejně jako jejich údržba a skladování pro jejich nenáročnost na místo. Zlato a stříbro lze pořídit jak ve formě odlitků, tak mincí různých hodnot.
  • Nemáte-li doma zabezpečený prostor pro uložení, kterákoliv banka vám zlato a stříbro uloží v dokonale chráněné schránce.
  • Nespornou výhodou je osobní vlastnictví majetku, který máte pod kontrolou a můžete jej rozšiřovat postupně nákupem dalších kusů bez skrytých výdajů.

Vzácné mince

Sbírání mincí patří ke klasickým sběratelským oborům, kterým se věnovala vždy převážně střední a starší generace. Spektrum sbíraných mincí je velmi široké, od antických mincí přes mince Rakousko Uhersko až po nové euromince, od československých mincí až po mince z celého světa. V posledních letech roste také zájem o zlaté a stříbrné investiční mince ve formě tzv. novoražeb.

Vzácné mince jsou nejen jednou z nejchytřejších investic a zajištěním důchodového připojištění bez rizika, ale také originálním dárkem k významným událostem vašich dětí či přátel, např. jako hodnotný svatební dar. Není také výjimkou, že se sbírka vzácných mincí dědí z generace na generaci, její hodnota neustále roste, slibuje vyšší a vyšší výnos, a stává se „rodinným pokladem“.

Další investiční komodity

Kromě zlata, stříbra a investičních mincí lze své finanční prostředky uložit i do dalších komodit, které dlouhodobě neztrácejí na své hodnotě a slibují nezanedbatelný výnos.

·         Medaile a plakety

Investiční medaile a plakety, ražené z drahých kovů, mají omezený počet vyrobených kusů, díky čemuž získávají vysokou sběratelskou hodnotu. Ta z dlouhodobého hlediska převýší cenu kovu, ze kterého jsou medaile a plakety vyrobeny. Nejčastějšími drahými kovy používanými na výrobu jsou zlato, stříbro, platina či palladium. 

·         Bankovky

Vzácné nepoužívané bankovky jsou sice náročnější na údržbu, než např. zlato, stříbro a mince, jsou však stále vyhledávanější investicí pro zvyšující se výnos, zejména jde-li o bankovky z období první republiky. Stejně jako u mincí platí pro bankovky tři klíčová pravidla, která určují jejich hodnotu, a to jsou kvalita, vzácnost a popularita mezi ostatními investory. 

Investujte chytře, poraďte se s odborníky

Pokud jste se rozhodli investovat do zlata, stříbra či mincí, nejprve se dokonale informujte u profesionálů z oboru, kteří na základě dlouholetých zkušeností nejlépe poradí, jak vaše investice realizovat pro jejich nejvýhodnější zhodnocení. Specialistou na numismatiku a investování do zlata, stříbra a mincí je pražská společnost ANTIUM AURUM s.r.o., která nabízí pestrý výběr investičních komodit, odborné poradenství i zastupování na aukcích v České republice i v zahraničí.

Kromě výše uvedených investičních komodit najdete v nabídce společnosti také veškeré sběratelské příslušenství pro různé formy bezpečného uložení a údržbu, a také odbornou literaturu, která vám pomůže zorientovat se v jednotlivých odvětvích sběratelské problematiky.

Více informací o společnosti ANTIUM AURUM s.r.o. najdete na webových stránkách www.antiumaurum.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.antiumaurum.cz

Vydáno 12.11.2013
910 Zhlédnutí
Topováno 01.02.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Nakupujte mince online a rozšiřte svou sbírku ve výhodných aukcích

Nakupujte mince online a rozšiřte svou sbírku ve výhodných aukcích
Chtěli byste svou sbírku rozšířit o cenné mince, které v ní zatím scházejí? Nebo byste se naopak chtěli zbavit přebytečných mincí, které tíží Vaši sbírku? Numismatika ANTIUM AURUM Vám umožní posunout Váš koníček na zcela jinou úroveň, kdy budete moci mince nakupovat online, nabízet k výkupu nebo ...

Výkup mincí - od historických kusů až po sbírku stříbrných mincí

Výkup mincí - od historických kusů až po sbírku stříbrných mincí
Máte doma staré cenné mince, ke kterým však nemáte žádný osobní vztah? Ať už jste zdědili zlaté či stříbrné mince nebo vám doma leží historické medaile a rádi byste je prodali, obraťte se na ANTIUM AURUM, společnost specializující se na široké spektrum služeb v oblasti numismatiky a investičního ...

U koho realizovat výkup mincí, medailí a bankovek, aby se vám obchod vyplatil?

U koho realizovat výkup mincí, medailí a bankovek, aby se vám obchod vyplatil?
Rozhodli jste se zpeněžit mince, medaile či staré bankovky, které jste zdědili, dostali jako dárek nebo koupili za účelem investice? Pokud zvažujete prodat tyto cenné předměty jen za cenu samotného kovu, musíte počítat s tím, že nikdy nedostanete takovou částku, jakou vám nabídnou odborníci v ...
PODSTRÁNKY

Mince a medaile

Mince a medaile
Prodej historických mincí, medailí i plaket, numismatika

Výkup mincí, medailí a bankovek

Výkup mincí, medailí a bankovek
Výkup historických a sběratelských mincí, medailí a bankovek

Aukce a sběratelské potřeby

Aukce a sběratelské potřeby
Aukce a sběratelské potřeby Leuchtturm pro numismatiky, odborná literatura
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ANTIUM AURUM s.r.o. Výkup a prodej mincí Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
ANTIUM AURUM s.r.o.
www.antiumaurum.cz
Adresa

Adresa

Šaldova 219/1
Praha 8 - Karlín 186 00

krouzek@antiumaurum.cz
+420 222 317 702


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha