U koho realizovat výkup mincí, medailí a bankovek, aby se vám obchod vyplatil?

Rozhodli jste se zpeněžit mince, medaile či staré bankovky, které jste zdědili, dostali jako dárek nebo koupili za účelem investice? Pokud zvažujete prodat tyto cenné předměty jen za cenu samotného kovu, musíte počítat s tím, že nikdy nedostanete takovou částku, jakou vám nabídnou odborníci v numismatice.


Chtějte za mince, medaile či staré bankovky odpovídající částky

Nákup a prodej mincí, medailí a starých bankovek, jakožto investičních prostředků, si získává stále více příznivců. A není divu, že je obor numismatika mezi investory tak oblíbený. Jde totiž o velmi lukrativní způsob, jak spořit a vytěžit z vynaložených prostředků co nejvíce. Abyste však při prodeji těchto cenností nepřistoupili na částku, která neodpovídá skutečné hodnotě, obraťte se na odborníky v numismatice.

Společnost Antium Aurum disponuje profesionálními pracovníky, kteří mají patřičné znalosti nejen o ceně samotného kovu, ale také historické a sběratelské hodnotě mincí, medailí a starých bankovek. Díky jejich odborným znalostem a dlouholetým zkušenostem tak dosáhnete výhodnějších prodejních cen, než když se obrátíte na pouhého obchodníka s cennými kovy.

Specializace odborníků z Antium Aurum

·         Výkup mincí

Vlastníte mince, které chcete odprodat a získat co nejvíce peněz? V Antium Aurum vám nabízené mince zdarma odborně ocení, vykoupí a zprostředkují i prodej celé sbírky mincí. Zajistí výkup mincí zlatých, stříbrných i historických, za které dostanete peníze v hotovosti. 

·         Výkup medailí

Dalším předmětem činnosti společnosti je i výkup medailí, plaket a jiných ocenění či řádů. Chcete-li tedy zpeněžit tyto cenné předměty např. z pozůstalosti nebo celé sbírky, obraťte se na pražské numismatiky, kteří znají jejich skutečnou hodnotu.

·         Výkup starých bankovek

Ať už zamýšlíte prodej starých bankovek o jednotlivých kusech nebo se chystáte zhodnotit celou sbírku starých bankovek, nechte si je nejprve zdarma ocenit odborníky z Antium Aurum, kteří nabízejí výkup za velmi výhodné ceny. Peníze za staré bankovky dostanete v případě vašeho souhlasu s oceněním ihned v hotovosti.

Výkup mincí, medailí a starých bankovek nejsou však jediným předmětem činnosti společnosti Antium Aurum. Odborníci na numismatiku zajistí také nákup a prodej investičního zlata a stříbra, starých pohlednic nebo tiskovin. Samozřejmostí je doplňkový prodej sběratelských potřeb nezbytných pro správnou údržbu a uložení cenností pro zachování co nejvyšší hodnoty.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.antiumaurum.cz

Vydáno 09.07.2014
9607 Zhlédnutí
Topováno 01.04.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Nakupujte mince online a rozšiřte svou sbírku ve výhodných aukcích

Nakupujte mince online a rozšiřte svou sbírku ve výhodných aukcích
Chtěli byste svou sbírku rozšířit o cenné mince, které v ní zatím scházejí? Nebo byste se naopak chtěli zbavit přebytečných mincí, které tíží Vaši sbírku? Numismatika ANTIUM AURUM Vám umožní posunout Váš koníček na zcela jinou úroveň, kdy budete moci mince nakupovat online, nabízet k výkupu nebo ...

Výkup mincí - od historických kusů až po sbírku stříbrných mincí

Výkup mincí - od historických kusů až po sbírku stříbrných mincí
Máte doma staré cenné mince, ke kterým však nemáte žádný osobní vztah? Ať už jste zdědili zlaté či stříbrné mince nebo vám doma leží historické medaile a rádi byste je prodali, obraťte se na ANTIUM AURUM, společnost specializující se na široké spektrum služeb v oblasti numismatiky a investičního ...

Chytrá investice do budoucnosti

Chytrá investice do budoucnosti
Hledáte inteligentní způsob, jakým zařídit jistou budoucnost sobě a svým potomkům? Nákup investičního zlata, stříbra a vzácných mincí je už po generace velmi oblíbenou formou zhodnocení financí, které by jinak kvůli inflaci ztratily na hodnotě.
PODSTRÁNKY

Mince a medaile

Mince a medaile
Prodej historických mincí, medailí i plaket, numismatika

Výkup mincí, medailí a bankovek

Výkup mincí, medailí a bankovek
Výkup historických a sběratelských mincí, medailí a bankovek

Aukce a sběratelské potřeby

Aukce a sběratelské potřeby
Aukce a sběratelské potřeby Leuchtturm pro numismatiky, odborná literatura
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ANTIUM AURUM s.r.o. Výkup a prodej mincí Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
ANTIUM AURUM s.r.o.
www.antiumaurum.cz
Adresa

Adresa

Šaldova 219/1
Praha 8 - Karlín 186 00

info@antiumaurum.cz
+420 222 317 702


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha