SPORTTURIST - SPECIAL spol. s r.o.

Rychlé, spolehlivé a pohodlné mezinárodní převody peněz

SPORTTURIST - SPECIAL spol. s r.o.Rychlé, spolehlivé a pohodlné mezinárodní převody peněz

Společnost SPORTTURIST - SPECIAL, spol. s r.o. je nejstarším agentem firmy Western Union v České republice. Nabízí transfer peněz do a z více než 200 zemí světa a kromě mezinárodních převodů peněz se zabývá i předprodejem vstupenek na kulturní akce.

Mezinárodní převod peněz pomocí Western Union

Převod peněz do zahraničí a ze zahraničí

SPORTTURIST - SPECIAL, spol. s r.o. spolupracuje se společností Western Union již od roku 1994. V době vzniku byla firma orientovaná na zájezdy, směnárenské služby, prodej letenek, jízdenek apod. Během let svého působení na trhu se v rámci reorganizace zaměřila na poskytování služeb v oblasti převodu peněz do zahraničí a ze zahraničí a tuto službu neustále rozšiřuje díky síti poboček tak, aby byla stále dostupnější pro co nejvíce obyvatel České republiky. Součástí nabídky společnosti je také předprodej vstupenek na kulturní akce mnoha žánrů pořádaných po celé ČR a v okolních státech.


Potřebujete expresní převod peněz do zahraničí a ze zahraničí?

Nabízíme mezinárodní hotovostní převody peněz prostřednictvím globální sítě Western Union do více než 200 zemí po celém světě. Transfer peněz ze zahraničí a do zahraničí je zcela spolehlivý, pohodlný, peníze jsou k vyplacení připraveny během 15 minut a jsou k vyzvednutí na libovolné pobočce Western Union na území daného státu.

Pro odeslání peněz prostřednictvím služby Western Union je nutné vyplnit levou část zeleného formuláře pro odeslání peněz, kde lze zakřížkovat i další zvlášť zpoplatněné služby, které lze využít ve vybraných státech:

- Doručení převedených peněz kurýrní službou
- Telefonické oznámení možnosti vyzvednutí peněz příjemcem
- Zaslání dodatečné zprávy o transferu peněz

Pro přijetí peněz vyplní příjemce levou stranu žlutého formuláře, pro bezproblémovou operaci je třeba znát desetimístné kontrolní číslo peněžního převodu (MTCN), které má k dispozici odesílatel.


Předprodej vstupenek na kulturní akce mnoha žánrů

Společnost SPORTTURIST - SPECIAL, spol. s r.o. je součástí prodejní sítě Ticket Art jejichž prostřednictvím nabízíme vstupenky na kulturní akce pořádané na území ČR a v okolních zemích. V rámci předprodeje nabízíme vstupenky na:

- Divadelní představení
- Koncerty a festivaly
- Taneční představení
- Kulturní akce pro děti
- Vystoupení bavičů a kouzelníků
- Natáčení televizních talkshowVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.sportturistspecial.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Mezinárodní převod peněz – rychle a spolehlivě

Mezinárodní převod peněz – rychle a spolehlivě

Pravděpodobně jste se již někdy dostali do situace, kdy jste potřebovali v co nejkratším čase převést jistou hotovost do zahraničí, nebo naopak ze zahraničí peníze přijmout. Právě na tyto případy myslí společnost Western Union, která zajišťuje převody peněz po celém světě. Mezi nejstarší agenty společnosti Western Union v České republice patří společnost SPORTTURIST - SPECIAL, spol. s r.o.

Vydáno 15.10.2015
SPORTTURIST – SPECIAL: Směnárna Praha s transakcemi bez poplatků

SPORTTURIST – SPECIAL: Směnárna Praha s transakcemi bez poplatků

Potřebujete si nakoupit cizí měnu či ji vyměnit na české koruny? Pak je tu pro vás kamenná směnárna v Praze, kterou provozuje společnost SPORTTURIST – SPECIAL, spol. s r.o.. Kromě toho zajišťujeme také služby společnosti Western Union a jsme součástí prodejní sítě společnosti TicketArt.

Vydáno 04.10.2016
Od historie až po současnost firmy SPORTTURIST-SPECIAL spol. s.r.o.

Od historie až po současnost firmy SPORTTURIST-SPECIAL spol. s.r.o.

Tato firma byla založena již v roce 1993, jejíž hlavním úkolem bylo zajištění kompletní nabídky pro zákazníky, co se týče cestovní kanceláře. Od samého začátku fungovaly služby odděleně. Prodej letenek, oddělené zájezdy a oddělení doprodeje, které zprostředkovávalo vstupenky na kulturní akce nebo jízdenky autobusem.

Vydáno 31.08.2017
Předprodej vstupenek je levnější a pohodlnější, než nákup na místě

Předprodej vstupenek je levnější a pohodlnější, než nákup na místě

Společnost SPORTTURIST – SPECIAL zajišťuje kvalitní předprodej vstupenek na kulturní akce, jako jsou divadelní představení, koncerty, festivaly nebo natáčení televizních pořadů.

Vydáno 25.07.2013Vydáno 23.10.2012
1039 Zhlédnutí
Topováno 12.06.2017