Rychlé, spolehlivé a pohodlné mezinárodní převody peněz

SPORTTURIST - SPECIAL spol. s r.o.

Rychlé, spolehlivé a pohodlné mezinárodní převody peněz

SPORTTURIST - SPECIAL spol. s r.o.Mezinárodní převod peněz – rychle a spolehlivě

Pravděpodobně jste se již někdy dostali do situace, kdy jste potřebovali v co nejkratším čase převést jistou hotovost do zahraničí, nebo naopak ze zahraničí peníze přijmout. Právě na tyto případy myslí společnost Western Union, která zajišťuje převody peněz po celém světě. Mezi nejstarší agenty společnosti Western Union v České republice patří společnost SPORTTURIST - SPECIAL, spol. s r.o.

Mezinárodní převod peněz pomocí Western Union

Bohatá historie a rozsah služeb

Firma SPORTTURIST - SPECIAL, spol. s r.o. byla založen již v roce 1993. Tehdy fungovala jako cestovní kancelář a svým klientům poskytovala komplexní služby v oblasti cestovního ruchu. Již o rok později převzala licenci společnosti Western Union a stala se tak jednou z mnoha poboček po celém světě. V České republice patří mezi ty nejstarší.

Na přelomu tisíciletí došlo k reorganizaci firmy a ta se následně začala plně věnovat zprostředkování služeb Western Union. Až v roce 2004 se pak stala navíc součástí sítě společnosti Ticket Art a rozšířila tak své portfolio o nabídku vstupenek na koncerty a jiné kulturní akce.

SPORTTURIST – SPECIAL poskytuje mezinárodní převod peněz i předprodej vstupenek


Převody peněz do zahraničí

Pomocí služby Western Union Money Transfer je možné převést peníze mezi dvěma fyzickými osobami bez nutnosti založení bankovního účtu. Peníze lze odeslat i přijmout na všech pobočkách společnosti Western Union. Tato síť poboček odesílá i přijímá platby v českých korunách, jiné sítě i v amerických dolarech. Mezinárodní převody peněz lze uskutečnit v rámci všech zemí světa, výjimkou jsou jen Kuba, Írán, Arménie a Severní Korea.

Samotný proces odeslání peněz je velmi snadný. Je třeba jen vyplnit speciální zelený formulář pro odeslání peněz. Kromě standardních identifikačních polí můžete zaškrtnout i zvlášť zpoplatnění nadstandardní služby, dostupné v některých státech. Mezi takové služby se řadí doručení peněz kurýrní službou, telefonické oznámení či zaslání dodatečné zprávy o úspěšném převodu peněz.

Přijímání peněz je ještě o poznání snazší, stačí jen vyplnit zadní stranu žlutého formuláře a uvést desetimístné číslo peněžního převodu. To má k dispozici odesílatel a měl by vám jej poskytnout

Uskutečněte převod peněz do zahraničí rychle, bezpečně a pohodlně


Mezinárodní převod peněz pomocí Western Union

Tento způsob mezinárodního převodu peněz se řadí mezi atraktivní a vyhledávané. Je to hned z několika důvodů:

• převody peněz probíhají rychle
• mezinárodní převod peněz lze uskutečnit bez využití bankovních účtů
• pobočky Western Union jsou dostupné na mnoha místech v ČR i po celém světě
• cena za službu je úměrná výši odeslaných peněz a je relativně nízká i do exotických a vzdálených míst
• Western Union je celosvětově uznávanou společností s dobrou pověstíVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.sportturistspecial.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


SPORTTURIST – SPECIAL: Směnárna Praha s transakcemi bez poplatků

SPORTTURIST – SPECIAL: Směnárna Praha s transakcemi bez poplatků

Potřebujete si nakoupit cizí měnu či ji vyměnit na české koruny? Pak je tu pro vás kamenná směnárna v Praze, kterou provozuje společnost SPORTTURIST – SPECIAL, spol. s r.o.. Kromě toho zajišťujeme také služby společnosti Western Union a jsme součástí prodejní sítě společnosti TicketArt.

Vydáno 04.10.2016
Od historie až po současnost firmy SPORTTURIST-SPECIAL spol. s.r.o.

Od historie až po současnost firmy SPORTTURIST-SPECIAL spol. s.r.o.

Tato firma byla založena již v roce 1993, jejíž hlavním úkolem bylo zajištění kompletní nabídky pro zákazníky, co se týče cestovní kanceláře. Od samého začátku fungovaly služby odděleně. Prodej letenek, oddělené zájezdy a oddělení doprodeje, které zprostředkovávalo vstupenky na kulturní akce nebo jízdenky autobusem.

Vydáno 31.08.2017
Rychlé, spolehlivé a pohodlné mezinárodní převody peněz

Rychlé, spolehlivé a pohodlné mezinárodní převody peněz

Společnost SPORTTURIST - SPECIAL, spol. s r.o. je nejstarším agentem firmy Western Union v České republice. Nabízí transfer peněz do a z více než 200 zemí světa a kromě mezinárodních převodů peněz se zabývá i předprodejem vstupenek na kulturní akce.

Vydáno 23.10.2012
Předprodej vstupenek je levnější a pohodlnější, než nákup na místě

Předprodej vstupenek je levnější a pohodlnější, než nákup na místě

Společnost SPORTTURIST – SPECIAL zajišťuje kvalitní předprodej vstupenek na kulturní akce, jako jsou divadelní představení, koncerty, festivaly nebo natáčení televizních pořadů.

Vydáno 25.07.2013Vydáno 15.10.2015
399 Zhlédnutí
Topováno 09.01.2019